Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Turbo

Go down 
3 posters
AuthorMessage
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

Turbo  Empty
PostSubject: Turbo    Turbo  EmptySun Dec 13, 2015 4:27 pm

Deci Turbo dupa cum stiu si mai contactat ai probleme cu bhop pe steam , dezarhiveaza astea in folderul cu Half-life din steam https://www.dropbox.com/s/71832bae3xs5t63/Half-Life_Steam_2013-04-27_6027_beta.rar?dl=0
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

Turbo  Empty
PostSubject: Re: Turbo    Turbo  EmptySun Dec 13, 2015 4:33 pm

Ce problema ma cu bhop?!BAI OMULE!TE DOARE CAPU?Eu joc fara bhop de cand am intrat in Ehll esti bou?Scuze de limbaj dar am mare dreptate!Bhopul care il fac e manual Neutral si nu zic nimanui nici "date mai incolo" pt. aceste probleme.

Atat am avut de zis.Sunt mult mai multe dar daca apuc sa le spun pe toate o sa aveti impresia ca va i-au la misto.

Bafta Flyometrule Wink
Back to top Go down
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

Turbo  Empty
PostSubject: Re: Turbo    Turbo  EmptySun Dec 13, 2015 4:48 pm

+1 bob
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Turbo  Empty
PostSubject: Re: Turbo    Turbo  EmptySun Dec 13, 2015 7:12 pm

BOBO009 wrote:
Ce problema ma cu bhop?!BAI OMULE!TE DOARE CAPU?Eu joc fara bhop de cand am intrat in Ehll esti bou?Scuze de limbaj dar am mare dreptate!Bhopul care il fac e manual Neutral si nu zic nimanui nici "date mai incolo" pt. aceste probleme.

Atat am avut de zis.Sunt mult mai multe dar daca apuc sa le spun pe toate o sa aveti impresia ca va i-au la misto.

Bafta Flyometrule Wink

pai bhop-ul nu mai functiona daca foloseai in script(de bhop) instructiunea/comanda "@special", asta dupa ultimul update la half life sau steam sau ce a fost insa e posibil sa se fi remediat intre timp

ai mare dreptate legat cu ce? ...pentru ca dupa update era in mod evident o problema, pana s-a gasit ca solutie folosirea unui build mai vechi de hl(poate intre timp au mai aparut solutii..)

PS: incearca sa nu mai ai manifestari de genul asta; presupun ca poti sa faci un efort si sa iti exprimi nemultumirile si in mod civilizat nu?!
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

Turbo  Empty
PostSubject: Re: Turbo    Turbo  EmptyMon Dec 14, 2015 8:08 am

@vomi , ii inteleg frustrarea lui bob , inteleg ca nu sa butut abtine , pentru ca noi ne chinui in ehll mereu , in lipsa de playeri iar turbo rupe tagul pe servarul de half life , eu stiu ca la-ti primit in clan cu conditia sa joace si meciurile internationale , dar atitudine lui e aroganta pe server , ma ingnora avand in vedere ca sunt team leader in ehll si ma ocup de tot si cu ajutorul lui bob , deci noi tragem pentru clan , nu aveam nevoie de skill lui turbo in ehll , si doar sa ne putem juca meciurile noastre!

Edit: Am uitat sa mentionez sa scuzat fata de mine ca nu a fost notificat , eu am deschis aici pe forum un topic cu meciurile noastre , in caz ca cineva nu foloseste si nu stie forumul ehll!
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

Turbo  Empty
PostSubject: Re: Turbo    Turbo  EmptyMon Dec 14, 2015 8:12 am

Fly wrote:
@vomi , ii inteleg frustrarea lui bob , inteleg ca nu sa butut abtine , pentru ca noi ne chinui in ehll mereu , in lipsa de playeri iar turbo rupe tagul pe servarul de half life , eu stiu ca la-ti primit in clan cu conditia sa joace si meciurile internationale , dar atitudine lui e aroganta pe server , ma ingnora avand in vedere ca sunt team leader in ehll si ma ocup de tot si cu ajutorul lui bob , deci noi tragem pentru clan , nu aveam nevoie de skill lui turbo in ehll , si doar sa ne putem juca meciurile noastre!

+1
Back to top Go down
Sponsored content





Turbo  Empty
PostSubject: Re: Turbo    Turbo  Empty

Back to top Go down
 
Turbo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Discutii Generale-
Jump to: