Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Intrebare

Go down 
5 posters
AuthorMessage
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

Intrebare  Empty
PostSubject: Intrebare    Intrebare  EmptyMon Apr 04, 2016 2:50 pm

Hy all Very Happy:D
Dupa ceva timp petrecut in half life,am obsevat azi 04 04 2016 ceva la crossfire ..mda is noob Smile) ...DAR cum se deschide usa aia (secret room)
Am incercat toate variantele posibile ..(da am apasat pe E).
Back to top Go down
mvp[RT]

mvp[RT]


Number of posts : 423
Registration date : 2009-02-20
Age : 35
Location : Bucuresti

Intrebare  Empty
PostSubject: crossfire usa secreta   Intrebare  EmptyMon Apr 04, 2016 3:32 pm

Salut,

La versiunea originala de crossfire nu se poate deschide usa secreta, daca treci pe spectate mode vei putea vedea ca acel loc unde gasesti armura si munitie exista si pe crossfire dar nu se poate ajunge acolo.

Am o versiune de crossfire acasa la care se deschide aceea usa, daca doriti o pot pune pe server, nu necesita downloadarea sau inlocuirea harii atunci cand va conectati la server.
Back to top Go down
http://www.hldm.ro
Scroll

Scroll


Number of posts : 77
Registration date : 2013-07-30
Age : 25

Intrebare  Empty
PostSubject: Re: Intrebare    Intrebare  EmptyMon Apr 04, 2016 4:02 pm

Usa pe crossfire se poate deschide. Chiar daca suna a tampenie, usa se poate deschide din interior.
Ca sa deschizi usa, trebuie sa te duci sub rampa.
Intrebare  Rampa-10

Ca sa ajungi in camera trebuie sa ai nevoie de: 4 saci, 1 snark si un prieten Very Happy
(Eventual mult hp si armura, daca nu iti iese din prima schema)
In zona Tutroriale am postat candva un link de la un video care iti arata cum sa treci prin tavan si acolo ai diferite exemple (inclusiv crossfire)



Si nu e 100% sigur ca va functiona pe rt. Din cate imi amintesc sacii nu is "solizi".

*EDIT, acum m-am uitat la video din nou si nu arata pt camera din crossfire, dar urmeaza acelasi principiu
Back to top Go down
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

Intrebare  Empty
PostSubject: :D   Intrebare  EmptyTue Apr 05, 2016 2:10 pm

Hy , nu este nevoie sa o schimbi ..sunt destule ce merg pe E deschise si din punctul meu de vedere  mi se pare o camera in plus (loc de  camp);
Doar ca nu ii intelegeam rostu si ma gandeam ca se poate intra fara exploit pe bug Very Happy:D .

P.S....unii chiar au mult timp liber si imaginatie sa ajungi la asa ceva + ceva programare Very Happy.
Am ramas  putin affraid  de speed run-ul lui qudrazid ....dar dupa am stat 4 sau 5 ore (nu mai stiu cat era sigur ) sa vad si  explicatia ;cei drept ma uimit un pic cum poate fi "manipulat" jocul....si pana la urma   DA TARE Very Happy:D ,e mai mult decat sa activezi un cod facut de altu ...+ ceva timp pierdut pentru ceva interesant intr-un joc .
king
Back to top Go down
Vader

Vader


Number of posts : 12
Registration date : 2015-08-31
Age : 26
Location : Mioveni

Intrebare  Empty
PostSubject: :)   Intrebare  EmptyTue Apr 05, 2016 6:17 pm

Probabil cu 500g tnt plus vreo cateva lovituri cu ranga in usa ai putea s-o deschizi Smile)
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

Intrebare  Empty
PostSubject: Re: Intrebare    Intrebare  EmptyFri Apr 08, 2016 6:05 pm

Old memories...Si eu aveam curiozitatea asta pana am intrebat "zeii" pe AG cum se face. Am facut si un video la momentul respectiv. E facut pe modul arcade, dar merge sa urci cu satchel in loc de tripmine.
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
Sponsored content





Intrebare  Empty
PostSubject: Re: Intrebare    Intrebare  Empty

Back to top Go down
 
Intrebare
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Intrebare
» intrebare
» Intrebare ??
» Intrebare
» Intrebare..,...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Discutii Generale-
Jump to: