Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 teylo...

Go down 
+4
neo
Phbbbt!
teylo
Admin
8 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

teylo... Empty
PostSubject: teylo...   teylo... EmptyThu Dec 02, 2010 5:42 pm

teylo, b0$$, vad ca esti cam oaie cu sorici

adica, dupa ce neo vine si ne pune un server la dispozitie(fara sa il sustinem financiar& stuff), va si ajuta pe astia de aveti servere si probleme cu serverele, te lasa sa ii folosesti fast downloadul de la serverul lui, si tu...ca un baiat simtit si cu obraz te duci si oferi fast downloadul si altora...

treaba sta in felul urmator....daca mai faci gafe deastea(care nu prea au logica...) pe cat de greu ai intrat pe atat de usor o sa pleci Wink

pe langa asta,...nici nu-ti ceri scuze, nici nu dai o explicatie(sau un reply macar unde a postat neo de ce ti-a dat ban) desi esti pe forum...si te uiti pe la diverse sectiuni(cum ar fi RT hl server) Neutral
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyThu Dec 02, 2010 6:00 pm

Treaba sta in felul urmator:

1.Da recunosc ca am luat fastdownload-ul si lam dat pentru Linkmania..si aici trebuie sa imi cer scuze in special lui neo.Vorbesc serios chiar imi cer scuze!

2.Fastul nu-l mai folosesc fiindca am inteles de la Morfin ca mi-a banat ip sau ceva de genu...am incercat si nu mai merge

3.Nu am dat reply,pentru a evita eventualele conflicte..nah am zis ca mi-a dat ban nu are rost sa mai comentez si aici vreau sa adaug ca nu eu am fost buba..fratemiu juca numai pe serverul tau era pe 3 in top..stii cum mi-a facut capu cand i-am zis ca mi-ai dat ban?!


Prin acest post,Multumesc lui vomi ca mi-a deschis mintea ,vreau sa ingropam "securea razboiului" daca vrei?
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
Phbbbt!

Phbbbt!


Number of posts : 541
Registration date : 2009-02-20
Age : 37
Location : Buchale

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyThu Dec 02, 2010 9:34 pm

subscriu la ce a zis vomi
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyFri Dec 03, 2010 5:08 am

Smile) Mi-a placut asta "2.Fastul nu-l mai folosesc fiindca am inteles de la Morfin ca mi-a banat ip sau ceva de genu...am incercat si nu mai merge". Normal ca nu il mai folosesti daca nu mai merge... din bun simt sigur nu il schimbai (offtopic/ pana si ivascanu cand i-am postat atunci pe forum, desi mi-a sters contul si postul, a avut bunul simt si a modificat forumul). Daca erai un baiat cu buca, mai ales ca esti RT si serverul este al acestei comunitati, faceai precum castilio:" ma neo si eu am aflat fast dld tau, pot sa il folosesc si eu pe LM? - Da ma poti." Era asa greu? Unii cum au putut?
Poate treceam cu vederea faptul ca il foloseai la tn fara a-mi zice dar cand am auzit pe altii ca faci pe bunul samaritean si le-ai oferit si lor linkul...deja a fost prea de tot (nu ma refer doar la LM, ci ai mai dat si pe la amprenta adjud sau cum ii zice.... si probabil cine stie la mai cine). Din moment ce tu nu ai contribuit cu nimic la acest server de ce ti-ai bagat nasu facand rahaturi din astea?
Masurile luate de mine raman neschimbate, iar cu linkul de fast spala-te pe cap deoarece am avut grija sa fii banat la firma de gazduire.
Aaaa si inca ceva....termina cu bashinile de genu: neo e invidios pe mn d`aia m-a banat, serverul meu seamana cu al lui". Esti penibil la faza asta, nu am de ce sa fiu invidios deoarece era vorba de munca mea. Si daca te referi la servere de hl....prietene......... fa o comparatie pe gametracker intre [RT] si al tau, vezi care este pe primul loc in Romania si 5 in lume (de fapt 4 in lume ca unu este de c s1.6 dar apare de hl).
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyFri Dec 03, 2010 8:25 am

Lui amprenta nu i l-am dat eu ci l-a luat singur.

Serverul meu il tin deschis la mine in pc doar de distractie.Nu e non stop,pe linux la pc special.

Neo chiar vreau sa ne impacam!Nu vreau sa mai fim certati aiurea din prostia mea.
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
Amprenta

Amprenta


Number of posts : 8
Registration date : 2010-04-09

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyFri Dec 03, 2010 10:02 am

Scuzati ca imi bag si eu nasul pe aici dar nu de la teylo l-am luat, l-am aflat singur. Asa ca nu il bagati in belele din vina mea.
Back to top Go down
Allen

Allen


Number of posts : 246
Registration date : 2010-04-29
Age : 31
Location : Botosani

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyFri Dec 03, 2010 11:25 am

oricum...nici nu prea ne este de folos...dar wtf...your call v0mi
frectie Twisted Evil
oricum...neo +1
faza e k teylo si.a cam bagat pla in munca lui neo...iar chestia asta irita...indiferent daca neo arata asta sau nu.
iar teylo a comis.o shi la faza cu castilio...cand si.a cam spalat rufele in public...gen
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyFri Dec 03, 2010 12:16 pm

Nu vreau sa fiu rau...Dar, parerea mea despre "teylo" e una cam rusinoasa...Pentru mine a devenit un obicei, gafele lui, ci si comportamentul lui, chiar si el ca subiect de discutie...Am avut si eu niste "conflicte" in trecut cu anumite chesti...
Problema e, ca mie mi se pare "curios" sau nustiu, ceva de genul, se baga oriunde, oricand in seama indiferent daca il cheama cineva la discutzie (in special pe servare)...Ca de obicei, ne'am obisnuit cu el, sa aiba un anumit "orgoliu" , daca pierde cumva (maybe), face el pe draqu-n 4, si ori va "fute" jocu (scuzati expresia), ori iti piere chefu de joc, zicand cateva faze gen:(bulan, wg, pff..) sau, te da cu bun simt afara de pe servar neavand nici un motiv...(iar cand il intrebi intre 4 ochii zice,zice:- oricum stingeam servarul) sau ceva de genu...inteleg, sunt om, dar nu la nesfarsit...prefer sa imi apara "Server is shut down", sau cum scrie....Iar tu, de exemplu, luand anumite comenzi care iti strica halful, si reactzionezi intr'un anumit mod, mai putzin ortodox, imediat "face screen" si te posteaza pe forum, facandute de tot kkt...(cel putzin asa a fost in cazul meu) atunci, cand am decis sa ies din clan, din simplul fapt ca nu puteam admite un coichipier, cu care trebuia sa ma inteleg bine care nu detzinea "mai mult de un neuron, si ala, adormit/somnambul"...Dar in final am uitat de faza asta si am incercat sa trec peste ea..si am reusit "datorita voua" sa ma intorc inapoi in clan, cu toate, ca aveam unde sa joc, cu cine , dar problema se pune alfel "nu conteaza daca ai cu cine sa joci,ci sa te intelegi bine cu cei cu care joci (excluzand unele persoane gen ..this guy)"...
Iar in legatura cu neo, din cate am vorbit eu cu el, e un tip ok...+ de asta ne tzine si servarul on..fara sa il sprijinim financiar (dupa cum spunea si vomi)....si il respect pentru acest fapt...si se vede ca stie ce face, si cu ce fel de persoane are de a face...Ca fapt divers, nu e prea frumos, sa furi de la altul + ca suntem intr'o comunitate/clan...Si din cate stiu eu, intr'un clan, trebuie sa ne respectam unii pe altzi, iar daca unul din acesti membri, (nu pot, nu vreau), sa aibe , putzin respect fatza de noi...parerea mea ar fii (zbye ) ....+ de asta, teylo nu e la prima faza de genul acesta...
deci inca o data un --- 4 teylo..
si good point pt neo, si vomi care a deschis aceasta discutzie...
Bafta, scuzati daca am fost rau in unele faze dar asta e adevarul ( Adevarul doare!)
Back to top Go down
robinek




Number of posts : 177
Registration date : 2009-02-26
Location : bucuresti

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyFri Dec 03, 2010 3:38 pm

Allen wrote:
oricum...nici nu prea ne este de folos...dar wtf...your call v0mi
frectie Twisted Evil
oricum...neo +1
faza e k teylo si.a cam bagat pla in munca lui neo...iar chestia asta irita...indiferent daca neo arata asta sau nu.
iar teylo a comis.o shi la faza cu castilio...cand si.a cam spalat rufele in public...gen
eu unu nimic nu am inteles =))
n-ai si subtitrare? Twisted Evil
Back to top Go down
Allen

Allen


Number of posts : 246
Registration date : 2010-04-29
Age : 31
Location : Botosani

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyFri Dec 03, 2010 4:07 pm

pai ma....la cat de " pe langa " esti tu ( sa nu zic mai urat ) normal k iti trebuie subtitrare
Back to top Go down
Allen

Allen


Number of posts : 246
Registration date : 2010-04-29
Age : 31
Location : Botosani

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyFri Dec 03, 2010 4:13 pm

robinek wrote:
Allen wrote:
oricum...nici nu prea ne este de folos...dar wtf...your call v0mi
frectie Twisted Evil
oricum...neo +1
faza e k teylo si.a cam bagat pla in munca lui neo...iar chestia asta irita...indiferent daca neo arata asta sau nu.
iar teylo a comis.o shi la faza cu castilio...cand si.a cam spalat rufele in public...gen
eu unu nimic nu am inteles =))
n-ai si subtitrare? Twisted Evil

subtitrare pt low-minded asta : Teylo a dat.o in basini ... si ar putea sa se cam duca pe val ...

acu esti conectat ???
daca nu...reformulez
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyFri Dec 03, 2010 4:22 pm

calm mai baietzi, nu e nevoie sa se incinga spiritele. faza cu teylo deja e consumata, au fost luate masurile... deci nu are rost sa va certati voi 2
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... EmptyFri Dec 03, 2010 5:02 pm

/closed

Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
Sponsored content





teylo... Empty
PostSubject: Re: teylo...   teylo... Empty

Back to top Go down
 
teylo...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Recycle Bin-
Jump to: