Download Half-Life v.42 & Adrenaline Gamer

HomeRegisterLog in

Share | 

hi` guy's

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
'castilio^[RT]

Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: hi` guy's   Tue Feb 08, 2011 5:57 pm

Salutare baietzi,
In primul rand doresc sa fac o rugaminte catre vomi, sa nu stearga acest post...

Am deschis acest post/topic, din cauza ca nu pot sa ma lamuresc cu o anumita problema. Recunosc ca am iesit din clan si ca nu as avea dreptul sa vin aici, si sa fac cea ce fac...Vreau sa stiu, din pricina carui fapt nu am dreptul sa joc pe unele servare unde prea "renumitul / prea grandiosul` teylo b0$" detine un amarat de admin si isi face de cap, nu am nimic personal cu el, dar sunt om la urma urmei , inteleg o data de 2 ori unele faze dar deja e "strigator la cer", stiu ca ar trebuii sa ne "spalam rufele in privat" dar, vorbeste cu cine nu'i..Am incercat sa vorbesc cu teylo personal pe mess/steam dar raspunsurile care le'am primit au fost cele normale, cu care "m'am obisnuit" cel putin eu, adica ( "j37, p@").. si orice i'as scrie imi raspunde in felul acesta si nu pot purta o discutie normala ca intre 2 oameni..

Am facut un demo, acum 30 min cred .... sa vedeti cum sunt tratat eu, zilnic, sau daca ar fii dupa el din 5 in 5 minute, si nu cred ca e corect din moment ce joc corect. Incep sa cred ca invidia/oftica si alte chesti stau la baza acestei "certzi" (nu o pot numi alfel)

Uitati demoul: here`

Doresc sa spun ca teylo nu este la prima abatere de acest gen, iar in urma cu ceva vreme , daca nu ma insala memoria, cam acum o saptamana "domnului` teylo" i'a fost retras adminul pe motiv: "Atitudine necorespunzatoare pe server" deoarece, au aparut niste poze in care teylo se injura cu un player de pe servar, cred ca ... nu isi facea doar el singur "o fata urata" ci cred / presupun , ca pune si clanul era pus intr'o situatie destul de proasta deoarece el poarta tagul` clanului si poate face o parere destul de rea unor playeri, care "doreau" ca in viitor sa faca parte din acest clan. De asemenea va reamintesc ca eu, am avut probleme in trecut cu el, dar au fost rezolvate, acum a revenit problema de cand am plecat din clan, sa joc la un nivel mai inalt (iar problema din ce observ persista). Oricum nu cred ca sunt singurul care a avut probleme cu el , stiu ca si neo avea probleme cu el, si nu cred ca sunt singurul care nu il "simpatizeaza".. Incepeam sa cred ca problema era rezolvata, dar din cate am observat eu, are ceva personal cu mine , deoarece il pune pe fracsu` (domnul ucigas, b0$$2) sa procedeze la fel ca el (dar cea ce'i drept) mai rar ...mi s'a intamplat o singura data, dar cu teylo, deja e enervant, 1 data de 2 ori inteleg dar intrece masura,

Uitati niste poze cu ajutorul carora domnul teylo a reusit eventul de a ramane fara admin pe LinkMania:

http://img694.imageshack.us/i/snapshot0001ma.png/
http://img404.imageshack.us/i/snapshot0002y.png/
http://img826.imageshack.us/i/snapshot0003k.png/
http://img140.imageshack.us/i/snapshot0005z.png/

Doresc sa dai niste explicati, pentru felul in care te comportii nu doar cu mine ci si cu altii..deoarece eu,nu'ti am treaba tie, nici o data nu am avut vreo treaba cu tine, decat daca m'ai provocat/enervat.. cum ai reusit si astazi sa faci, crezand ca eu am chef sa imi repar hl-ul in fiecare zii...
Scuzati greselile de scriere, mie putin lene sa citesc ce am scris,
thx, `
`Anticipat,
bafta,
Back to top Go down
Phbbbt!

Number of posts : 541
Registration date : 2009-02-20

PostSubject: Re: hi` guy's   Tue Feb 08, 2011 7:02 pm

cum ai făcut de ai consola transparenta ?
Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: hi` guy's   Tue Feb 08, 2011 9:05 pm

Phbbbt! wrote:
cum ai făcut de ai consola transparenta ?

un fisier modificat, o sa iti dau pe mess cand te vad :-)
Back to top Go down
robinek

Number of posts : 177
Registration date : 2009-02-26

PostSubject: Re: hi` guy's   Tue Feb 08, 2011 10:01 pm

de ce pui atatea apostroafe? Smile

eu nu pot vedea demo-ul...dupa vreo 30 secunde ma scoate din joc, cel mai probabil imi lipseste vreo doaga...(vreun .mdl .spr etc) Very Happy

Last edited by robinek on Wed Feb 09, 2011 4:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: hi` guy's   Wed Feb 09, 2011 1:24 pm

robinek wrote:
de ce pui atatea apostroafe? Smile

eu nu pot vedea demo-ul...dupa vreo zece secunde ma scoate din joc, cel mai probabil imi lipseste vreo doaga...(vreun .mdl .spr etc) Very Happy

Nop, atata e demoul cam 50 de sec cred, dupa ce executi demoul vezi 2-3 faze, in care fac cred 5 killuri, iar atunci cand te scoate din joc, scria acolo, adica se si vede ceva de genu "AMX FUCKOFF CREAT DE ISTI" sau ceva de genu, e un mic censure ce il primesc eu zilnic,
Cat despree apostroafe, hmm mi'au intrat in reflex:D^^
Back to top Go down
kNNbL

Number of posts : 326
Registration date : 2010-05-16

PostSubject: Re: hi` guy's   Wed Feb 09, 2011 2:43 pm

Se pare că profită putin de calitatea lui de admin pentru a-si satisface propria vendetă...
Imi pare rău ce se întâmplă chestii de genul.
Dudes...măcar să nu vă mai băgaţi in seamă unul pe celălalt... n-ar fi mai ok aşa?
Back to top Go down
http:///www.soundcloud.com/proton_kid_law
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: hi` guy's   Wed Feb 09, 2011 3:41 pm

kNNbL wrote:

Dudes...măcar să nu vă mai băgaţi in seamă unul pe celălalt... n-ar fi mai ok aşa?
Pentru mine ar fii , exact cea ce cer.
Am incercat frate', eu nu'i am nici o treaba..Nu il bag in seama , imi vad de jocu meu, si joc..dar imi intrerupe jocu cu fazele lui banale (censure/fuckoff/kick/ban) si altele, nu prea am idee...Astept sa vina sa raspunda la unele intrebari... Daca e barbat, trebuia sa vorbeasca pe mess sau steam, nu sa faca ce face si sa ma puna in situatia de a posta aici, facandu'va si pe voi sa aveti neplacerea de a vedea fazele ce se intampla cu un player, care se crede autoritar si imi place sa abuzeze de admin, dand dovada ca nu este nici pe departe un admin bun..
Back to top Go down
teylo

Number of posts : 705
Registration date : 2009-04-23

PostSubject: Re: hi` guy's   Wed Feb 09, 2011 4:05 pm

Casti tu sigur ai ceva cu mine....nah nas mai comenta si eu dar nu ma pot abtine.

Stii ca tu ma santajai pe LM cu pozele alea ..ca imi scoti adminu da nu fac e spui tu...dupa ce te-am turnat lui crs ai venit pe mess si ai inceput sa faci un pomelnic ce nul pot reda aici...(injuraturi cat cuprinde)

Nush unde ai invatat limbaju ala da' nu mai conteaza....pe serverul ala ai ban datorita limbajului pe care mi l-ai aratat..iar cu censure-ul incerc sa te pun la respect putin si sa te fac sa intelegi ca nu esti tu B0$$-ul.Serverul e hostat din banii mei si detin toata autoritatea pe el...cand ai sa platesti uh sa faci ce vrei.

Mai tii minte ce-mi ziceai pe mes..."fa poze si da-le lu' crs ...si asa stie ca te urasc".Poze n-am facut ca nu-s de ala "cu para"....si nah la cum vorbesti tu pe mes cu mn pozele alea sunt minciuna.....hai ca te salut
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
Guest
Guest

PostSubject: Re: hi` guy's   Wed Feb 09, 2011 6:30 pm

eu ii dau dreptate lu teylo , castilio ii face pe toti noobi si faze dastea Neutral deoarece se crede cel mai bun ... da ,intradevar o fi el "cel mai bun din romania la HL" dar la ce faze face... ;|, eu la inceput am crezut ca acest "castilio" este o persoana de treaba dar m-am inselat ... nu cred ca ar fi cazu sa comenteze despre altu .. mai intai sa se uite la el !

Nu cred ca am dreptu' sa vorbesc dar nu mi se pare corect Neutral

insf. Wink bafta.

Sal /O zi Buna.
Back to top Go down
Phbbbt!

Number of posts : 541
Registration date : 2009-02-20

PostSubject: Re: hi` guy's   Wed Feb 09, 2011 6:36 pm

eu zic sa incercati sa va evitati daca nu puteti sa va tineti calmul cand sunteti unul in preajma altuia.Si cu asta basta.castilio tu nu intri pe serverul lui, teylo tu nu te iei cu el in gura.Tota lumea happy.
Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: hi` guy's   Wed Feb 09, 2011 8:06 pm

Phbbbt! wrote:
eu zic sa incercati sa va evitati daca nu puteti sa va tineti calmul cand sunteti unul in preajma altuia.Si cu asta basta.castilio tu nu intri pe serverul lui, teylo tu nu te iei cu el in gura.Tota lumea happy.

Dude, chiar ai dreptate.

teylo frate, hai sa iti povestesc cum erau toate fazele si dupa aceea mai discutam...
Pozele de care spui tu, daca nu stiai le aveam cu mult inainte sa ma torni tu la cRs, ca eu te'am amenintat ca iti iau adminu (aia-i alta treaba, aia da amenintare, iti iau gatu` Shocked )...Dar in momentul in care m'ai turnat , mi se pare normal sa raspund cu aceeasi moneda si sa "fac publice acele poze"..iar acele injuraturi de care zici, yee` sunt cat se poate de adevarate, din moment ce nu pot discuta cu tine normal, ca ai aceleasi texte imprimate in neuron (jet, pa) nu vad de ce sa vorbesc frumos... nu ma doare sa recunosc o fapta de a mea` , dar pe tine te doare (adevarul doare) ,
Ai avea` curajul sa recunosti cine a inceput cu kickurile aa? cand intram pe servar si ma jucam si ziceai "hai ma lasama sa joc" sau uiti cam repede..

|bK|^teylo*cL* wrote:
pe serverul ala ai ban datorita limbajului pe care mi l-ai aratat

La inceput poti sa recunosti ca nu am vorbit de loc pe servar!!!...si mi'ai dat ceva comanda, dupa care din nervi am intrat si "ti'am zis'o-n buza (cum e genul meu...)

|bK|^teylo*cL* wrote:
pe serverul ala ai ban datorita limbajului pe care mi l-ai aratat..

Auzi, din moment ce servarul e hostat de tine, si e servar public din cate am vazut , nu cred ca ai dreptul sa te joci cu fuckoff`ul pe playeri (pune parola pe el sa fie privat, si sa te joci tu cu MaTTex:) )...A intrat si neo pe servar si te'a vazut cum te joci cu censurele, pe playerii care au lag, sau alte chesti..sau te omoara (ohh tu``) Smile....Apropo daca tot imi dai ban s'au mi'ai dat da'l corect ca tot pot intra pe servar Smile, si mai inchide din sutele de redirecte ca e plictisitor sa cauti un servar in lista de internet din cauza redirectelor tale (si servarul e tot gol).

Ete asta'i amenintare:>
Vrei sa vezi ca te fac sa banezi toate ip-urile posibile? sau treci servarul pe steam only si imi dai ban pe steam id? exista o gramada de programe cu care pot sa-mi schimb ip-ul Smile (dar nu le gasesti pe g0agle, trebe sa stii unde sa cauti, dar nu am eu timp de prostii)

Iar censureurile , pastreazale pentru tine, nu cred ca esti in masura sa ma pui tu pe mine la respect..
Eu zic ca tu ar trebui sa ai putin respect, pana mea.. se vede si in demoul ala mini scurt, ca am intrat sa ma joc, nici nu am salutat, ca nu cumva sa il distrag pe ne'a teylo de la joc si sa se emotioneze, ci dupa 2 3 fraguri am primit ce meritam (parerea lui)..

Asa ca teylo, mai incet cu vrajala ca nu iti tine cu oricine..iti tine cu astia ca MaTTex dar cu mine nu :p

@MaTTex:
Stimate domn, "MaTTex" nu cred ca ai habar despre ce se vorbeste aici, este o problema veche de gelozie a lui teylo, si in primul rand nu ti'am cerut parerea tie...Si mi se pare normal ca ii iei apararea lui teylo tinand cont ca "clanul tau [-rW-] (cred ca am scris bine/sper) " este antrenat (lol) de teylo ( nu spun nici de cum, dar nici de cum ca el te'a pus sa vii aici sa ii iei apararea, doamne` feri`)

MaTTex wrote:
deoarece se crede cel mai bun ... da ,intradevar o fi el "cel mai bun din romania la HL" dar la ce faze face..

nu cred ca am spus eu ca sunt cel mai bun din Romania( cu R mare ma:)) ), si in legatura cu "la ce faze face" nustiu la ce te referi, am spus'o si o repet, cu teylo am probleme de mult si ma port ca atare, cu el, ti'ai facut o parere proasta asta este, vei vedea tu mai incolo, cand o sa inceapa si cu voi cu faze de genu.

MaTTex wrote:
Nu cred ca am dreptu' sa vorbesc dar nu mi se pare corect Neutral

hai ca esti tare`, e democratie, ai dreptul sa vorbesti Smile dar pune neuronul la treaba:D

btw` m'am lamurit cu ce il duce capu,

@teylo, in final (dude), cand ma vezi pe un servar, fa cale intoarsa sau intoarce spatele Wink , sau in cauza contrara, am sa intorc eu spatele, si am sa ma port ca si cum nu te'as cunoaste (spre binele ... "prieteniei noastre =)) ")
Scuzati unele jigniri, dar nu ma pot abtzine cand e vorba de asemenea oameni...

thx inca o data pt post, ca l'ati lasat.
vomi dude, mersi f mult , poti sa il inchizi acest post, am aflat cum sta treaba,
bafta all
Noapte buna, sper sa nu mai am ocazia de a "deschide astfel de topicuri"
bye

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: hi` guy's   

Back to top Go down

hi` guy's
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1