Download Half-Life v.42 & Adrenaline Gamer

HomeRegisterLog in

Share | 

Censure Fara Motiv(nu e frumos):(

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Uc!g@$'^[RT]

Number of posts : 149
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 3:56 pm

Ora 17.51 data:2.03.11 Am intrat pe server si un admin nick:empty(castilio cred) imi zice "ucigas tre sa iti dau un censure", eu ii spun "sa vad" iar el imi da censure pur si simplu fara motiv fara nimic Sad
Back to top Go down
http://romanianteam.forumotion.com/
'castilio^[RT]

Number of posts : 714

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 4:07 pm

Uc!g@$'^[RT] wrote:
Ora 17.51 data:2.03.11 Am intrat pe server si un admin nick:empty(castilio cred) imi zice "ucigas tre sa iti dau un censure", eu ii spun "sa vad" iar el imi da censure pur si simplu fara motiv fara nimic Sad

Eu sunt ala:X, cum fara motiv? cum se poate asa ceva? incredibil:), macar vezi si tu cum e sa fii in situatia mea cand dau de tine si de fractu pe servare unde aveti admine:)))
Back to top Go down
neo

Number of posts : 1170
Registration date : 2010-09-26

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 4:09 pm

ma voi uita in week-end prin log-uri sa vad ce si cum s-a intamplat pt k momentan nu am acces la calculator.

Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 4:11 pm

neo wrote:
ma voi uita in week-end prin log-uri sa vad ce si cum s-a intamplat pt k momentan nu am acces la calculator.

eo am fost ma lool:)
si de ce nu e frumos?
poi eu cand am venit aici si m'am plans ca ala abuzeaza oriunde adminele si ca face ce vreti, va durut in cot:)
oricum imi sunt antipatici si teylo si ucigas, deci nu vad ce e atata larma,
Back to top Go down
Uc!g@$'^[RT]

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 4:14 pm

Ma nu stiu ce conflicte spui tu ca ai cu teylo.... Dar pur si simplu am intrat ca un player normal si iau censure degeaba:d
Back to top Go down
neo

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 4:18 pm

payback's a bitch... . nu am timp acu si nici chef (mai ales k postez d p mobil) sa stau arbitru intre voi. incercati sa va rezolvati problemele altfel...sau in alta parte

Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 4:20 pm

Uc!g@$'^[RT] wrote:
Ma nu stiu ce conflicte spui tu ca ai cu teylo.... Dar pur si simplu am intrat ca un player normal si iau censure degeaba:d

la fel sa intamplat sa intre si fratemeu pe servarul tau ca un player normal si sa ia censure pe degeaba :d

neo, ps: ai taste bune la tel Smile

ucigas hai pe mess tata` ca sa rezolvam ca intre noi gagicile:>
Back to top Go down
Uc!g@$'^[RT]

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 10:43 pm

Dupa ce am vorbit cu castilio doresc ca dansul sa fie sanctionat pentru o comandata de fuckoff pur si simplu degeaba Twisted Evil
Back to top Go down
mvp[RT]

Number of posts : 404
Registration date : 2009-02-20

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 10:47 pm

Propun sa i se retraga adminu' lui Castilio ptr ceea ce a facut .
Poate asa va intelege ca functia de admin nu este oferita ptr a se rezbuna pe anumiti jucatori , ai dreptul sa folosesti comenzi precum kick/gag/ban/censure/fuckoff doar daca intalnesti un jucator indisciplinat, care utilizeaza un limbaj vulgar sau foloseste hack-uri si nu ptr a te razbuna pe anumiti jucatori.
Daca intram eu pe server cu nick-ul "Ucigas^[RT]"?? Ce pateam ? Luam censure /fuckoff pe nedrept nu?

Tin sa va reamintesc ca acest forum este creat ptr discutii despre Half-LIfe & Adrenaline-Gamer, nu ptr certuri intre jucatori , sper sa faceti un minim de efort , sa incercati sa va maturizati un pic si sa nu mai folositi acest forum ptr certuri/scandaluri.

Last edited by mvp[RT] on Wed Mar 02, 2011 10:53 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.hldm.ro
Phbbbt!

Number of posts : 539

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 10:47 pm

castilio observ ca in momentul asta tu ai cam ars-o aiurea, te credeam mai cu capul la locul lui, dar vad ca tu incepi din nou marul discordiei.te plictisesti ?
Back to top Go down
MYTRO^[RT]

Number of posts : 220
Registration date : 2009-02-24

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Wed Mar 02, 2011 11:31 pm

Propun retrogradare lui Castilio .
Unde sar ajunge daca toti admini ne-am juca cu , comenzile ? Fratilor spalativa rufele in familie nu pe server nu pe forum , aveti mess steam folositile . Iar pe servere ignorativa total ca sa nu se mai ajunga la astfel de fapte .

Number of posts : 539

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Thu Mar 03, 2011 8:25 am

nimic personal, dar..pa castilio.
Back to top Go down
neo

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Thu Mar 03, 2011 8:39 am

e prima abatere asa ca o sa ma mai gandesc ... . casti dak o tii tot asa o sa trebuiasca sa iti iau adminul.

Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Thu Mar 03, 2011 12:30 pm

Salut!.
Recunosc, am cam dat'o in bara cu faza asta, si mi'am cerut scuze personal fata de "ucigas" si a spus, ca ma iarta .. Nu prea e genul meu sa actionez in felul in care am facut-o si daca e nevoie imi cer scuze si in public.
Parerea mea este ca retragerea adminului, ar fi o sanctiune cam drastica tinand cont ca joc zilnic pe servar, si sunt cel mai activ admin, lasand unele ideei pe care le aveam la o parte....incep sa cred ca as putea cere si eu unele chesti, precum retragerea lui teylo, din clan , deoarece servarele unde am primit eu comenzile e ca oricare altu, a fost un server public exact ca acesta, deci e in aceiasi postura, ca a mea, nu vreau sa sune a razbunare, doar ca pana mea, eu mi'am cerut scuze de la ucigas el a zis ok, aseara pe mess, si mi'am vazut de treaba plecand cu gandu, impacat, necrezand ca va mai continua cu acest topic....dar teylo, cand s'a purtat cu mine cum, a facut-o , si nu a spus nici macar un "scuze", pe langa ca el a avut si limbajuri vulgare pe servare unde facea in acelasi timp o imagine proasta lui cat si clanului, de unde deduc ca nu prea suntem corecti , daca ar fii sa fim corecti , sa ne ardem unu pe altul, trebuia sa se ia niste sanctiuni si asupra lui teylo, si chiar si lui ucigas, deoarece si ei la randul lor mau tratat cum am tratat eu treaba ieri, deci, asa ar fii corect...
Doresc sa imi ramana adminu, eventual sa imi scoateti accesele la ban/fuckkoff/censure pentru a evita alte interventi de genul acesta..

Multumesc.

Phbbbt! wrote:
nimic personal, dar..pa castilio.

Pa phl
Very Happy Very Happy
Back to top Go down
teylo

Number of posts : 704
Registration date : 2009-04-23

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Thu Mar 03, 2011 12:35 pm

Quote :
Tin sa va reamintesc ca acest forum este creat ptr discutii despre Half-LIfe & Adrenaline-Gamer, nu ptr certuri intre jucatori , sper sa faceti un minim de efort , sa incercati sa va maturizati un pic si sa nu mai folositi acest forum ptr certuri/scandaluri.

Te astept pe mess casti Evil or Very Mad
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
neo

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   Thu Mar 03, 2011 1:20 pm

avand in vedere k e cel mai activ dintre admini si e prima lui abatere nu ii voi retrage adminu. sa speram k nu se va mai repeta /closed

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Censure Fara Motiv(nu e frumos):(   

Back to top Go down

Censure Fara Motiv(nu e frumos):(
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1