Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 JMECHERIE

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

JMECHERIE Empty
PostSubject: JMECHERIE   JMECHERIE EmptyTue Jun 07, 2011 4:55 pm

Quote :
castilio: ce pula mea e cu tine in RT?
castilio: s-au virusat astia cand te-au luat Smile))
castilio: stiam ca matex ala e prost
castilio: dar nu si tu

Quote :
castilio: oricand iti dau clasa la gramatica / romana
castilio: acuma nu stau sa scriu corect
castilio: dupa 8 beri

Quote :
castilio: o dedicatie de la cineva pentru tine
castilio: sec
castilio: dume = vrajeli
castilio: analfabetule
castilio: Morfin: ti-o trag la muie, te'n pizda matii
Morfin: Very Happy


Quote :
castilio: mai putza
castilio: jur ca daca te-as avea in fatza
castilio: nici par pe coaie
castilio: n-ai mai avea

"son, i`m dissapoint"
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
kNNbL

kNNbL


Number of posts : 328
Registration date : 2010-05-16
Age : 38
Location : Bucuresti/Brasov

JMECHERIE Empty
PostSubject: Re: JMECHERIE   JMECHERIE EmptyTue Jun 07, 2011 5:49 pm

I-am spus sa fie putin mai diplomatic.
Dar a spus ca nu poate cand are lada de bere langa el...
Back to top Go down
http:///www.soundcloud.com/proton_kid_law
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

JMECHERIE Empty
PostSubject: Re: JMECHERIE   JMECHERIE EmptyTue Jun 07, 2011 5:58 pm

wtf ?
A venit copilu si s-a plans ca l-a muscat lupu ? Sunt chesti personale, nu vad care e rostul lor , aici , din moment ce nu apartin acestui clan. Si problema e alta, daca baiatu se crede "inteligent" soarta, nu cu toata lumea ii tine. Sunt genul de om care i-o spun "verde-n fata", fara inhibiti, sau alte sustrageri.
Si , sincer , nu cred ca are vre-un rost sa dau explicatii, pe aici, ca " voi " ( vomi / phl si inca cativa ) , vedeti doar partea proasta a lucrurilor, si interveniti cu sarcasmul vostru ( ala penibil, in unele faze ) . Nu am nimic cu voi, doar niste probleme cu niste persoane care imi sunt antipatice ( a.k.a teylo / fracsu / si asta nou m8 bonkez) , iar in momentul de fata ma deranjeaza acest post deoarece nu am nici o legatura cu voi , si ba din potriva , "nu, nu spun ca eu am plecat din RT din motive ca vreau sa evoluez , sau alte chesti " , am plecat din simplul motiv, ca aveam de-a face cu persoane de genu asta, care sunt cu 2 fetze ( cu voi se comporta normal / si cu alti fac bascalie, ei bine nu cu toata lumea tine).Si m-a deranjat faptul ca am adus si demo si alte dovezi, ca omul si-o i-a la cap (nu dau nume), iar voi "fix pix" , cum am zis, asa a trecut .
Injuraturile alea , erau din convorbirea mea cu bonkez,
Sa vedeti cum urmeaza posturile lui teylo / ucigas / bonkez care se apara unu pe altu (la mici fractiuni de secunde diferenta) , ca si cum "nu s-ar intelege , (hai sa il infundam pe asta) "
Aata-i RT-ul , daca va supara ce am zis, asta e, puteti sa imi stergeti si contul, ca nu o sa duc lipsa.. Poate peste catziva ani , cand o sa fiu mos`, si o sa am nevoie de numarul de "posturi" sa castig la loto.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

JMECHERIE Empty
PostSubject: Re: JMECHERIE   JMECHERIE EmptyTue Jun 07, 2011 8:03 pm

cred ca ai putea sa ii ignori daca te consideri asa superior lor...nu cred ca erai obligat sa relationezi cu persoane cu 2 fete aici

de vazut partea proasta? e vreo parte buna in a injura pe cineva..?


ps: cu 2 fete zic ca ai fost si tu, fata de clan cel putin, cand ai jucat in locul lui morfin (:....gg
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

JMECHERIE Empty
PostSubject: Re: JMECHERIE   JMECHERIE EmptyTue Jun 07, 2011 8:43 pm

Admin wrote:
cred ca ai putea sa ii ignori daca te consideri asa superior lor...nu cred ca erai obligat sa relationezi cu persoane cu 2 fete aici

Nu ma consider superior, imi sunt doar antipatici (cum iti este tie Lowheart) , deci ignoral daca poti.
Vomi, vorbind ca intre noi ..Se vede pe tine, ca tu, daca iti pui "pata" pe cineva / daca iti greseste cineva , nu uiti, si incerci sa i-o intorci ( sau incerci sa il indispui prin posturile tale ) cum ai facut adineauri la "conflictul" acela cu Lowheart . Daca ai inceput sa il vezi "rau" pe Lowheart ( ca s-a jucat cu comenzile pe TRP ) l-ai tinut minte, si mi se pare corect sa nu uiti faza aceea.
Exact in situatia asta sunt pus eu, cand "???", se juca cu comenzile pe mine .. iar eu cand va spuneam voua, interveneati cu texte aiurea, si nu rezolvam nici cum / nu ati luat atitudine. Va placea sa va tineti partea unu altuia, " lingai ". Si de atunci am vazut ca nu mai are nici un rost, sa vin aici si sa va spun "ce / cum / unde" pentru ca nu are nici un rost, va tineti partea, si va lingeti unu pe altu, iar din acel moment imi fac "dreptate (loool)", adica mnah, le spun verde-n fatza, chiar daca jignesc.

Admin wrote:

de vazut partea proasta? e vreo parte buna in a injura pe cineva..?

Tu esti vre-o data in toane bune ? "iti recomand niste alcool , pentru imbunatatirea starii, poate o sa incepi sa vezii si partea buna a lucrurilor intr-un lucru de (cacat) "
Sincer, nu vad nimic rau in a te injura cu "prostii", in primul rand, te descarci de stres ( lool , e doar un joc, nai ce sa patesti ) iar persoana de respectiva nu va mai vorbii cu tine (o perioada macar) deci, nu mai trebuie sa te chinuiesti / straduiesti sa il eviti.. In al doilea rand, iei lucrurile prea in serios, iar eu in momentul asta sunt in stare de "ebruitate" dupa atata alcool, si nu prea sunt in stare sa stau sa iti explic unele chesti, ca si asa revii cu un post nou, plin de sarcasm .. cu intrebari penibile ca si aceasta, so ?!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

JMECHERIE Empty
PostSubject: Re: JMECHERIE   JMECHERIE EmptyTue Jun 07, 2011 8:51 pm

lowheart nu imi e antipatic, doar un personaj care e nemultumit de interactiunile sale cu unii playeri care fac parte din clan(el are ppunctul sau de vedere, eu pe al meu) ..e normal sa ierti dar sa nu uiti (:

cat despre alcool ((: esti mai "cool" daca bei alcool, sau daca suferi ai baut 10 beri..cel mai cool mare
stai linisit ca si eu consum alcool, dar am trecut de faza in care sa sufar ca am baut..sau sunt beat (:
intrebarile sunt penibile pentru ca te fac sa te simti penibil? sau..?
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

JMECHERIE Empty
PostSubject: Re: JMECHERIE   JMECHERIE EmptyTue Jun 07, 2011 9:02 pm

Admin wrote:
lowheart nu imi e antipatic, doar un personaj care e nemultumit de interactiunile sale cu unii playeri care fac parte din clan(el are ppunctul sau de vedere, eu pe al meu) ..e normal sa ierti dar sa nu uiti (:

cat despre alcool ((: esti mai "cool" daca bei alcool, sau daca suferi ai baut 10 beri..cel mai cool mare
stai linisit ca si eu consum alcool, dar am trecut de faza in care sa sufar ca am baut..sau sunt beat (:
intrebarile sunt penibile pentru ca te fac sa te simti penibil? sau..?

Aberati, peste aberati. Dude, scurt si la subiect .. Ce rost are topicul asta? ( te simti "tu / etc" mai happy ca ai postat aici fragmente din jignirile mele catre bonkez? v-am spus ca imi sunt antipatici aia, asta e .. asta e genu meu) Pana mea, majoritatea RT-anilor cu care vorbesc, ma cunosc ca sunt o persoana care spune lucrurilor pe fata, in special daca am si consumat ceva, deci nu mie jena sa imi asum faptele facute. Doar ca nu inteleg rostul topicului ... in fine.
Iar intrebarile tale sunt penibile din cauza ca ? lool, in cea mai mare parte in care "adresezi o intrebare", e o intrebare aiurea, prin care dai o stare de "ura/dispret" fata de persoana cu care vorbesti .. si e aiurea , ca nu prea vad rostul lor. Pui persoana care trebuie sa iti raspunda la intrebare , intr-o stare de "hmm wtf?".. ai prins ideea, hai ca m-am bagat la somn, ca e greu sa "gandesc" in momentele astea ale zilei,
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

JMECHERIE Empty
PostSubject: Re: JMECHERIE   JMECHERIE EmptyTue Jun 07, 2011 9:22 pm

cam ciudat mod sa spui lucrurilor pe nume prin injurat..
rostul topicului..uite asa am avut chef, defapt asta era scopul forumului(si al clanului), sa adun un grup de oameni cu care sa impartasesc o anumita pasiune pentru un joc, si sa ii fac sa citeasca aberatii si topicuri fara rost Very Happy
iti sunt antipatici, poti sa ii ignori..sau poti sa faci pe duru'....



sall all, sunt beat (:


topic closed

JMECHERIE 400x
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
Sponsored content





JMECHERIE Empty
PostSubject: Re: JMECHERIE   JMECHERIE Empty

Back to top Go down
 
JMECHERIE
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Recycle Bin-
Jump to: