Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 [RE:Cerere] MaTTex

Go down 
+3
Uc!g@$'^[RT]
boNkeeZ
teylo
7 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyWed Jun 29, 2011 7:48 pm

- Varsta >16 ani

- Nationalitate Romana

-Bun simt -->sa va respectati colegii de clan, indiferent daca unul e mai putin talentat decat voi la joc


Respect membrii din clan


-Seriozitate si devotament - stiu ca suna un pic mai ciudat, dar nu avem nevoie de "clan hoppers"<- jucatori care schimba clanurile cum imi schimb eu sosetele


O sa fiu devotat clanului


-Trebuie sa iti placa jocul, adica sa nu joci acum doar dintr-un moft, si in cateva zile sa nu te mai vada nimeni pe servere..etc


Imi place sa joc AG/HL


-Sa detii ceva "skill"..nu e necesar sa fii GaRpY, dar sa joci decent ..adica sa poti scoate cateva zeci de fraguri intr-un meci de tip 1vs1...


Talentul nu pot zice ca-l am ... dar skillul il voi face in timp


-Sa faci un meci 1 vs 1 cu un membru al clanului pe una din urmatoarele harti:crossfire,stalkyard,boot_camp
^nu trebuie neaaparat sa castigi, dar sa joci de la acceptabil in sus


Imi spuneti cu cine si joc Very Happy


-Sa nu fi egon-ist, adica sa folosesti egon-ul din lipsa priceperii asupra celorlalte arme


Nu suport Egonisti .. si nu-l folosesc ... mai ales la meciuri 1-1


- Sa ne scrii un motiv pentru care ai dorii sa ni te alaturi


Ma inteleg destul de bine cu membrii clanului si vreau sa trec la un nivel mai inalt


-Posesia unei licente de half life prin steam.obligatorie, in special daca nu sunteti nepotii vreunuia dintre noi+..licenta sa nu fie patata de vreun ban pe s`lag/vac


Steam ON
ID : mattex01


-Daca avem dubii in priviinta nivelului dumneavoastra de skill/pricepere/talent intru tainele half life-ului, va vom solicita un meci 1vs1 cu unul dintre membrii clanului


Pot sa joc 1-1 cu oricine


-Daca avem dubii in priviinta caracterului dv, ne rezervam dreptul sa va refuzam, sau deasemenea sa va solicitam un meci 1vs1 cu unul din membrii clanului, pentru a ne convinge ca sunteti intratat de bun, incat sa ignoram unele deficiente MINIME de comportament


Sunt De acord


-Legat de meciurile 1vs1, in caz ca nu va puteti prezenta in ziua programata, anuntati-ne, suntem oarecum intelegatori, in caz ca ati fost anuntati de meci, nu v-ati prezentat,si nu ne-ati anuntat de eventualele probleme care va puteau impiedica sa ajungeti ==>cerere stearsa


De acord


-In cazul inactivitatii prelungite si ne-anuntate, ne rezervam dreptul sa va excludem din clan;


Nu prea sunt inactiv ... dar oricum am inteles



M-am gandit sa revin cu o cerere dupa ce m-am mai antrenat .


Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyThu Jun 30, 2011 6:28 am

Eu ii dau PRO pentru devotament

Nu trece o zi fara sa jucam macar 2 mape 1v1...am sute de poze in pc cu el pe cross sau stalky.Postez una sa vedeti si voi..



[RE:Cerere] MaTTex Crossfire0126
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
boNkeeZ

boNkeeZ


Number of posts : 31
Registration date : 2011-03-01
Age : 29
Location : Targoviste

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyThu Jun 30, 2011 8:57 am

In ultimul timp a inceput sa se antreneze , sa`si formeze skillul. Sincer eu sunt multumit de el deoarece a progresat foarte mult.

Un PRO de la mine. Very Happy

[RE:Cerere] MaTTex Crossf11
Back to top Go down
Uc!g@$'^[RT]

Uc!g@$'^[RT]


Number of posts : 149
Registration date : 2009-03-03
Age : 28
Location : Ajdud

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyThu Jun 30, 2011 9:49 am

Am jucat si eu astazi cu Mattex,se vede ca sa mai antrenat
De la mine Pro sa vedem ce zic ceilalti


[RE:Cerere] MaTTex Stalky11
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com/
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyThu Jun 30, 2011 10:09 am

cine s-ar fi asteptat ca "mattex" sa primeasca "pro" de la voi?

(:
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyThu Jun 30, 2011 1:28 pm

M-am chinuit o gramada sa-l antrenez...si cred ca e de ajuns de bun pentru clan Smile daca nu va fi ne antrenam in continuare
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyThu Jun 30, 2011 5:36 pm

Admin wrote:
cine s-ar fi asteptat ca "mattex" sa primeasca "pro" de la voi?

(:

isi trage ciurda dupa el.
Back to top Go down
Uc!g@$'^[RT]

Uc!g@$'^[RT]


Number of posts : 149
Registration date : 2009-03-03
Age : 28
Location : Ajdud

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyThu Jun 30, 2011 7:30 pm

Castilio nu cred ca ar trebui sa iti bagi nasul pe aici veziti de treburile tale.
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com/
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyThu Jun 30, 2011 11:01 pm

Uc!g@$'^[RT] wrote:
Castilio nu cred ca ar trebui sa iti bagi nasul pe aici veziti de treburile tale.
eu inteleg ca nu mai face parte din clan si ca intre voi (ucigas si teylo vs castilio) exista neintelegeri si va ardeti de fiecare data cand va intalniti dar totusi... aici abtineti-va
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 7:35 am

D wrote:
Ar merita sa-l prmiti ca incet,incet isi perfectioneaza skillu'

Bafta mattex
"Ma frend" D What a Face ce-i cu tine pe teren minat? Laughing
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 9:42 am

neo wrote:
Uc!g@$'^[RT] wrote:
Castilio nu cred ca ar trebui sa iti bagi nasul pe aici veziti de treburile tale.
eu inteleg ca nu mai face parte din clan si ca intre voi (ucigas si teylo vs castilio) exista neintelegeri si va ardeti de fiecare data cand va intalniti dar totusi... aici abtineti-va

neo frate, pe ucigas si pe teylo il omoara adevaru. intradevar baietzi astia ce vor sa ii aduca acuma in rt, sunt fanii lui teylo, adica aia pe care ii antreneaza, si put in skill la fel ca antrenoru.Si nici nu e , evident, ca doar ei intre ei isi dau pro-uri ... etc (si chiar era de asteptat )
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 11:40 am

D wrote:
@neo ai probleme ? hai ca ti le rezolv
ce rezolvi ma tu? te-ai mutat de pe ilogic aici? Tot mai suferi ca ai ramas fara admin acolo? lol!
Back to top Go down
Uc!g@$'^[RT]

Uc!g@$'^[RT]


Number of posts : 149
Registration date : 2009-03-03
Age : 28
Location : Ajdud

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 12:20 pm

D wrote:
@neo ai probleme ? hai ca ti le rezolv
Bai nene ce treaba ai tu aici? faci parte din RT? si nu stim noi ? veziti de treburile tale
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com/
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 2:29 pm

eu zic sa nu mai postati chestii care nu au legatura cu topicul,
postati screen-uri, pareri despre Mattex, etc
alte chestii, postati-le la discutii generale, sau certati-va in alta parte
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 2:50 pm

Admin wrote:
eu zic sa nu mai postati chestii care nu au legatura cu topicul,
postati screen-uri, pareri despre Mattex, etc
alte chestii, postati-le la discutii generale, sau certati-va in alta parte
my bad man, dar nu m-am putut abtine, e long story . sterge tu posturile What a Face
Back to top Go down
kNNbL

kNNbL


Number of posts : 328
Registration date : 2010-05-16
Age : 38
Location : Bucuresti/Brasov

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 3:55 pm

Cu toata rĂ¢ca pe care o voi aduce cu ce va urma sa zic, here it goes:
contra (inca)...
Nu ma convinge pur si simplu. Adica -rM, -Gs-, xK (pentru 2 ore) sunt clanurile pe care le-a incercat in ultimele 2 saptamani si poate RT e un alt clan prin care va fi doar pasager... Intradevar joaca mai binisor, but i have a bad feeling about his loyalty in the future.
Am jucat foarte des cu el si imi e simpatic, dar nu-l simt de-al nostru...
Back to top Go down
http:///www.soundcloud.com/proton_kid_law
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 3:57 pm

imi pare rau dar nu se poate sa te acceptam in clan, cel putin momentan
motiv:
https://2img.net/r/ihimizer/img221/9653/crossfire0105hbej.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img691/7236/stalkyard0031.jpg

vad ca l-ati ANTRENAT DIN GREU...
ma, daca tot e prietenul vostru, si il vreti alaturi si in clan, macar pregatiti-l bine nu va jucati de-am pregatitul
daca vreti sa-l pregatiti pe cross, jucati 2 mape de crossfire consecutive(1vs1), aratati-i niste demo-uri, aratatii trucuri, etc
[RE:Cerere] MaTTex 15
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
boNkeeZ

boNkeeZ


Number of posts : 31
Registration date : 2011-03-01
Age : 29
Location : Targoviste

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 4:02 pm

Deci...inca mai avem de lucrat cu el. Asta e. Noi inca il v`om antrena...sperand sa devina un jucator mai bun.
Back to top Go down
Guest
Guest




[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 4:03 pm

kNNbL wrote:
Nu ma convinge pur si simplu. Adica -rM, -Gs-, xK (pentru 2 ore) sunt clanurile pe care le-a incercat in ultimele 2 saptamani si poate RT e un alt clan prin care va fi doar pasager...


rM./GS e acelas clan ,al meu pe care il tineam de "frumusete" ... xK da recunosc am intrat pentru ca stiam ca in RT nu am sanse ... insf am zis sa refac cererea si sa-i spun lui rAy care din cate se aude este codat , ca ies de la el .

______________

k Vomi.. multumesc oricum :-<
O sa ma mai antrenez , sperand ca poate odata si odata o sa ma acceptati !
O zi buna Wink
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 6:43 pm

imi place ca are bun simt. la urmatoarea cerere (daca vei mai face) ai pro de la mn Smile. Bafta
Back to top Go down
Guest
Guest




[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex EmptyFri Jul 01, 2011 7:29 pm

Smile hehe ... ty neo >Very Happy<
Back to top Go down
Sponsored content





[RE:Cerere] MaTTex Empty
PostSubject: Re: [RE:Cerere] MaTTex   [RE:Cerere] MaTTex Empty

Back to top Go down
 
[RE:Cerere] MaTTex
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Recycle Bin-
Jump to: