Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Discutii Generale

Go down 
+47
Cosmin
FLY1
neo
bazna24
Soaric
mvp[RT]
Naci >3 NYR_OLD
MaD42
|-RT-| Fly
Flager
punctulet
nicki.razna
nYR
D
kGb-ro
|cRs|
ensteyyy
Ray
|bK|^xS
dorache
kNNbL
|bK|^A|ien
Allen
schumy_ul
robinek
bestelei
Burrito
Gogule
andymatrix_mtx
teylo
HHRecords^[RT]
r3nat02006
jaf_001
Jokeryna
'castilio^[RT]
aT.gOd
Trp
mariusilie
Uc!g@$'^[RT]
demontila
Phbbbt!
|bK|^AMPRENTA
n3r0
Bone
ivascanu
MYTRO^[RT]
Admin
51 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Next
AuthorMessage
MYTRO^[RT]

MYTRO^[RT]


Number of posts : 220
Registration date : 2009-02-24
Age : 46
Location : Mangalia

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptySun Mar 29, 2009 10:23 pm

Fratilor pe mine ma apuca dracii.Acu' doua zile intru pe server si dau de "copilul minune" aka hl(pe care cred ca il cunoastem cu totii)si inca unul care cica sa stau spec ca ei joaca 1 vs 1.OK , ies sa ii las sa se desfasoare.Intru peste juma de ora tot ei care nu terminasera , iar ies , iar intru , etc.Ieri intru dau peste "bunul meu prieten" godzila care juca cu un tip (under parca avea nick-ul) iar marius era spec.Nici nu imi dau seama ce se intampla, cand , godzila(oare asta este de-al nostru Crying or Very sad ) imi cere sa stau spec.Eiiii , mi-a cam venit dracii si i-am intrebat daca si-au inchiriat server.
Spuneti-mi si mie daca este vreo regula , cand intri pe server si esti primul sosit faci legea acolo???Ca sincer vreau si eu sa joc si imi taie maioneza unul ca godzila sau si mai rau ca hl.
Back to top Go down
mvp[RT]

mvp[RT]


Number of posts : 423
Registration date : 2009-02-20
Age : 35
Location : Bucuresti

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyMon Mar 30, 2009 8:15 am

Serverele IlogiGroup sunt servere publice!!!
Nu exista o regula ca cei care au intrat primii pe sevrer sa faca ce doresc ei.....faza e ca in momentul in care se organizeaza un meci pe server , jucatori care nu participa la respectivul meci stau spectatori pana la terminarea rundei (20 de minute).
Problema este ca anumiti jucatori nu organizeaza un singur meci....ci vreo 10 (adica vor sa se joace numai ei pe server).
Dc doriti sa jucati un meci 1 vs 1 sau 2 vs 2 ar fii bine sa cautati un server de WAR (exemplu:86.57.151.16:27019)
Back to top Go down
http://www.hldm.ro
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyMon Mar 30, 2009 6:32 pm

sall.....azii am intrat in AG si am intrat pe sv ilogic unde cand intru era unu sorin si godzila......si aproape tot timpu cand intru zic sa ma pun spectator ....da cand apuc sa jok aia zic castilio spectate.......din cate stiu sv e facut pt toti si ieri si azii aceiasi playeri jukau si au zis sa ma pun spec....nu prea o sa mai fac ce zic ei doar daca zice vomi,m.v.p,plehabt sau daca ma roaga frumos:D
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyTue Mar 31, 2009 8:34 pm

oke..here we go:
=>retard a.k.a. godzila removed from list, motiv, we dont need retards in our team...in romana am impresia ca suna mai rau..



=> vineri, ne vedem @22.00?
i`m in
how `bout ya?
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
Jokeryna

Jokeryna


Number of posts : 268
Registration date : 2009-03-18
Age : 34
Location : Brasov

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 01, 2009 10:00 am

YOu can count me in!
Back to top Go down
Phbbbt!

Phbbbt!


Number of posts : 541
Registration date : 2009-02-20
Age : 37
Location : Buchale

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 01, 2009 11:53 am

count me in too , dar care e faza cu godzilla, de ce? nu k nu as avea si propriile mele motive personale dar vreau sa stiu care a fost faza care te-a facut sa recurgi la asa ceva. imi place barfa.
Back to top Go down
MYTRO^[RT]

MYTRO^[RT]


Number of posts : 220
Registration date : 2009-02-24
Age : 46
Location : Mangalia

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 01, 2009 2:33 pm

Phbbbt! wrote:
count me in too , dar care e faza cu godzilla, de ce? nu k nu as avea si propriile mele motive personale dar vreau sa stiu care a fost faza care te-a facut sa recurgi la asa ceva. imi place barfa.

godzila e un mare nesimtit , si noi nu avem nevoie de asa ceva in clan ( parerea mea ) . cum frate sa injuri ca la usa cortului pe un sever fara sa ai pic de rusine ? asta a facut el aseara ma injurat pe mine si pe vomi ca la usa cortului , fara pic de rusine . nu ca asa fi eu aia pudica dar nici chiar in halul asta cum il omoram cum ne injura . Sad(
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 01, 2009 2:39 pm

pai, faza e ca jucam noi asa..si in pana mea rămăsesem eu, mytro si el, si nu stateam la fraguri sa dau in cine prind..si il cautam mai mult pe el,...si sa enervat si a inceput sa injure..pe mine apoi pe amandoi.. ..si cam atat

practic puteati sa spuneti dinainte daca v-a deranjat, si sa propuneti sa-l dam afara, oricum nu am fost prea incantat de el vreodata




asaaa.... vineri deci cine mai vine?@22.00
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
mvp[RT]

mvp[RT]


Number of posts : 423
Registration date : 2009-02-20
Age : 35
Location : Bucuresti

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 01, 2009 2:49 pm

Mai bine k a fost exclus din clan..oricum era in +.Nu a participat la nici un meci .
La faza cu injuraturile si voi sunte-ti devina.....intrati cu alte nick-uri, si atunci normal ca isi permite sa injure, creezand k nu-l cunoaste-ti.
Back to top Go down
http://www.hldm.ro
Phbbbt!

Phbbbt!


Number of posts : 541
Registration date : 2009-02-20
Age : 37
Location : Buchale

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 01, 2009 2:58 pm

dude..nu conteaza ca sunt eu sau ca e gigi_dur...nu trebuie sa se ia la injuraturi cu nimeni..ca nu e cool pt un clan sa aiba astfel de "chestii"...oricum mai bine..ca nu intra cu tag'ul Smile...eu am intrat de multe ori incognito si il vanam doar pe el..si cand mai apucam si eu sa il omor , imi luam foarte cunoscuta vorba "ca*at bolnav" si apoi urmata de cealalta super vorba a lui "go 1vs1 crossfire"..blah..si mytro..atunci "under" eram eu..si nu era meci..pentru ca nu am jucat niciodata cu el 1vs1..marius era spec ca fuma o tigara sau ceva de genul..sin u era meci..era doar refularea lui ca l'am omorat de cateva ori..si luase omu' foc...CUM SA IL OMORI PE WORLDSPAWN GODZILLAAAAA..CUUUUUUUM..
anwyay..si cu asta sa incheiem subiectul ca i'am dat prea multa atentie acestui complexat..va mai spun o chestie ciudata : voi stiati ca daca intrati pe hi5 si bagati id'ul lui la search. osa va apara profilul unei cacacioase de 16 ani parca?..Very Happy...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 01, 2009 3:09 pm

am impresia ca o sa pic pe jos..de ras =))
http://www.viatadecacat.net/vdc.php?vdc=2000
http://www.viatadecacat.net/vdc.php?vdc=1971
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
Jokeryna

Jokeryna


Number of posts : 268
Registration date : 2009-03-18
Age : 34
Location : Brasov

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 01, 2009 6:19 pm

Mah yo de la 1timp knd intru pe server vad lumea facand team!!d c nu intra pe server dedicate team-ului?????? scratch
Back to top Go down
mvp[RT]

mvp[RT]


Number of posts : 423
Registration date : 2009-02-20
Age : 35
Location : Bucuresti

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 01, 2009 6:33 pm

Te referi k joaca AG TDM II sau HLCCL?
Ag nu inseamna numai arena, LTS sau arcade.......
Eu unu prefer AG TDM II What a Face
Back to top Go down
http://www.hldm.ro
Jokeryna

Jokeryna


Number of posts : 268
Registration date : 2009-03-18
Age : 34
Location : Brasov

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 01, 2009 6:48 pm

Nu AG!half simplu pe xplor pe ilogic mai putin!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyThu Apr 02, 2009 2:54 pm

http://hl-cup.cabanova.ro/
inscrieti-va
putin antrenament nu strica niciodata
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
MYTRO^[RT]

MYTRO^[RT]


Number of posts : 220
Registration date : 2009-02-24
Age : 46
Location : Mangalia

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyFri Apr 03, 2009 6:23 pm

Jokeryna wrote:
Nu AG!half simplu pe xplor pe ilogic mai putin!

Pai si de ce spui aici?Posteaza si tu pe xplor si vino cu ceva detalii in plus.
Back to top Go down
Jokeryna

Jokeryna


Number of posts : 268
Registration date : 2009-03-18
Age : 34
Location : Brasov

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyFri Apr 03, 2009 7:38 pm

Pai venise vb de team play?Am vazut k si pe tine te deranjeaza sa "inchirieze"cineva svr pt el!si am spus si eu ce mi s-a intamplat!de ex:pe xplor intra mereu Iulian Tv cu unu VGM sau ceva de genu.... si fac mereu team!Am pe Dorake si Reanto martori!


Last edited by Jokeryna on Wed Apr 08, 2009 7:05 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptySat Apr 04, 2009 6:03 am

N-am putut sa merg la meciul de AG de vineri Crying or Very sad ......am avut de lucru :................bft
Back to top Go down
Jokeryna

Jokeryna


Number of posts : 268
Registration date : 2009-03-18
Age : 34
Location : Brasov

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 08, 2009 4:40 pm

Ia ziceti,vineri bagam AG ala?
P.S ce se mai aude de campionatul ala ce il organizeaza Jaf!Stiu k Mv nu era de acord?


Last edited by Jokeryna on Wed Apr 08, 2009 7:02 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyWed Apr 08, 2009 5:31 pm

pai "campionat"-ul lui jaf....
inca nu au terminat prima editie, totusi zilele astea am sa deschid un thread legat de campionate,nu ca ar mai exista multe...si ala existent nu cred ca o sa mai reziste multi ani din pacate
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
mvp[RT]

mvp[RT]


Number of posts : 423
Registration date : 2009-02-20
Age : 35
Location : Bucuresti

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyFri Apr 10, 2009 10:11 am

Mai jucam in seara aceeasta?
K sa stiu dc vb si cu alti jucatori sa participe....
Back to top Go down
http://www.hldm.ro
mariusilie

mariusilie


Number of posts : 21
Registration date : 2009-02-26
Age : 37
Location : behind u

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyFri Apr 10, 2009 10:14 am

eu o sa fiu la 22 pe srv.
Back to top Go down
Phbbbt!

Phbbbt!


Number of posts : 541
Registration date : 2009-02-20
Age : 37
Location : Buchale

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyFri Apr 10, 2009 11:59 am

cred/sper sa fiu si eu
Back to top Go down
jaf_001

jaf_001


Number of posts : 10
Registration date : 2009-03-21
Age : 31
Location : Aiud

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyFri Apr 10, 2009 2:24 pm

poate intru si eu bounce
...
Back to top Go down
http://hl-cup.cabanova.ro
demontila

demontila


Number of posts : 37
Registration date : 2009-03-05
Age : 39
Location : Cluj

Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 EmptyFri Apr 10, 2009 3:38 pm

O sa fiu la 22. Sper sa ne adunam.
Back to top Go down
Sponsored content





Discutii Generale - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Discutii Generale   Discutii Generale - Page 7 Empty

Back to top Go down
 
Discutii Generale
Back to top 
Page 7 of 39Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Discutii Generale-
Jump to: