Download Half-Life v.42 & Adrenaline Gamer

HomeRegisterLog in

Share | 

Discutii Generale

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next
AuthorMessage
Soaric

Number of posts : 332
Registration date : 2011-06-30

PostSubject: Re: Discutii Generale   Wed Mar 18, 2015 8:31 pm

Back to top Go down
bazna24

Number of posts : 293
Registration date : 2011-11-25

PostSubject: :))   Wed Mar 18, 2015 9:24 pm

epic , mia facut noaptea mai frumoasa Shocked Laughing
P.s ..oameni' ce traiesc in tara asta ...."astia au drept de vot"
Back to top Go down
neo

Number of posts : 1170
Registration date : 2010-09-26

PostSubject: Re: Discutii Generale   Wed Mar 18, 2015 10:37 pm

Asta e mai urs ca adminu de pe ursarie Smile))

Back to top Go down
FLY1

Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sat Dec 12, 2015 5:45 pm

nu mai e bhop pe server?
Back to top Go down
neo

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sat Dec 12, 2015 6:31 pm

nu se incarca metamodul. e ok acum

Back to top Go down
FLY1

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sat Dec 12, 2015 7:40 pm

am vazut ca tot pica de la o vreme Suspect
Back to top Go down
neo

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sun Dec 13, 2015 10:05 pm

faza cu metamodul era din cauza ca am dat update la server si a modificat ceva.... lucru care nu il facea de obicei. cand am observat ca nu incarca addons-ul, am remediat. de picat, pica din cauza la host, serverul nu are nici cea mai mica problema.
astia de la host sunt niste inapti, nu sunt in stare sa-si remedieze problemele si dau vina pe addons.

Back to top Go down
FLY1

PostSubject: Re: Discutii Generale   Mon Dec 14, 2015 6:58 am

da asa e , hostul e de vina
Back to top Go down
Cosmin

Number of posts : 48
Registration date : 2015-04-23

PostSubject: Re: Discutii Generale   Wed Dec 16, 2015 6:54 pm

Acum am intrat si eu pe forum , ce frumos arata acum cu acei fulgusori pe pagina principala Smile santa
Back to top Go down
Admin
Admin

Number of posts : 1238
Registration date : 2009-02-11

PostSubject: Re: Discutii Generale   Fri Feb 05, 2016 6:46 pm

Salutare

Am observat ca unii dintre voi v-ati mutat in alte echipe, si am inteles ca mai sunt si alte persoane care vor sa urmeze o cale asemanatoare.
Ar fi ok macar sa ne informati cu privire la aceste decizii, iar in cazul in care aveti probleme, puteti posta pe forum, si putem sa incercam sa le rezolvam.
Back to top Go down
http://romanianteam.forumotion.com
BOBO009

Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sat Feb 06, 2016 10:11 pm

Salut vomi...Da eu si fly ne-am mutat in -dhdx- motivul lui nu il stiu prea bine...Dar eu m-am mutat deoarece sunt cativa din RT prea plin de ei Very Happy ce nu imi permit prin aroganta sa (castilio) sa joc in EHLL pe motiv ca sunt foarte slab...Da fratilor am fost slab in ultima vreme...dar am si evoluat.

https://www.youtube.com/watch?v=vAJ39Y_Klu4 Twisted Evil I love you
Back to top Go down
FLY1

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sat Feb 06, 2016 10:32 pm

confirm lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Admin
Admin

Number of posts : 1238
Registration date : 2009-02-11

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sat Feb 06, 2016 10:44 pm

Ok.
Un posibil(si foarte probabil) motiv pentru care nu ai jucat sezonul asta in EHLL este ca, desi ai evoluat, competitia a devenit mai acerba. In sezonul trecut, nu erau dhd/421/kran/gsm inscrisi, si din cate am vazut si alte clanuri si-au consolidat echipele.. caz in care sper ca intelegi ca scopul pentru care participam e sa ajungem in lupta pt primul loc(cred ca ultimul/pen-ultimul sezon cand am jucat am ajuns in finala? ) => fiecare meci conteaza.

Back to top Go down
http://romanianteam.forumotion.com
FLY1

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sat Feb 06, 2016 11:01 pm

Eu mi.am terminat treabs in RT , ma bucur ca ca am putut ajuta , chiar daca sunt roman vomi dar trebuie sa tinem ag in viata si pentru asta ne trebuie clanuri pt ehll , rt daca va avea nevoie voi ajuta iar cu cea mai mare placere dar momentam trebuie sa aducem competitiile la viata!
Back to top Go down
'castilio^[RT]

Number of posts : 714
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sun Feb 07, 2016 12:35 am

BoBo, cred ca ar fii cazul sa te maturizezi, sau cel putin sa te uiti in oglinda. Daca aveam ceva personal cu tine, zburai de mult din clanul asta, pentru simplu fapt ca "aerul" de sine al tau, nu face bine. Prin faptul ca m-ai injurat de vreo 2 ori, nu cresti in ochii mei.
Mereu am fost omul care o spune verde-n fata, si lumea ma stie pentru asta. Esti mult prea copil, ( spamezi cu mesaje, dupa iti dai aere de diva, dupa care, cand iti spune cineva frumos ca "tu nu joci meciul asta" faci pe suparatu si injuri ) dar cine sunt eu sa iti spun ce fel de persoana esti ? Cauta o oglinda si vezi-ti defectele singur.
Cat despre RT si EHLL, da, am revenit si eu in RT sezonul asta, si Rav, si ( cel putin noi doi ) avem unele pretenti. + ca l-am convins si pe TRP sa revina,
Cat despre tine Bobo, scuze ca nu ti-am oferit oportunitatea de a juca alaturi de mine in EHLL, l-am preferat pe Scroll sau alti, care la randul lor, in trecut ( au stat de o parte cum ai fost tu rugat sa stai in situatia respectiva ), pe viitor revizuieste-ti limbajul. PS: Sper sa iti pui in valoare skill-ul proaspat evoluat in dhdx ( see you son RT vs dhdx ).

Da ultima data cand am jucat in EHLL, am ajuns in finala, pe care n-am jucat-o pentru ca rammy a destramat acel clan. Deci se poate zice ca l-am castigat, oricum era o diferenta de 3 puncte intre locul 1 si 2.
Back to top Go down
MaD42

Number of posts : 136
Registration date : 2012-06-21

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sun Feb 07, 2016 6:29 am

Si acum,sincer,ce voiai sa iti spuna?Ai intrebat tu pe cineva cateva ponturi si nu te-a ajutat sau ai incercat sa demonstrezi ca ai evoluat printr-un meci sau altceva?Acum eu ce sa inteleg,ca te-ai chinuit sa faci 2 cereri de recrutare ca dupa sa iesi pe motiv ca nu ai coechipieri "de treaba"?Eu cred ca problema e in alta parte...De curiozitate,ce membrii ai clanului s-au purtat urat cu tine? Smile
Back to top Go down
BOBO009

Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sun Feb 07, 2016 5:51 pm

Castilio la meciul cu kran (cred) nu aveati un om si eu am intrebat daca pot juca eu sau vader.Iar tu vb cu mad sau scroll(nu mai stiu fix) si vazand ca tot intreb ai zis "mai taci dracu in pula mea" eu ti-am raspuns pe masura...Frate nu putem avansa in TDM daca nu jucam TDM.Ok...parerea mea. Very Happy

PS:Mad nu am vrut sa dau nume ca nu frumos Very Happy dar de x era vorba Very Happy
Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sun Feb 07, 2016 8:55 pm

La meciul cu Kran, pe care l-am castigat cu 2-0 te-am rugat sa spectezi, deoarece am preferat sa joc cu MaD si Scroll, no offence man, dar stiam ca vine MaD, tocmai ce terminasem sa-l sun, si din cate retin tocmai iesea de la dus.
Da ai dreotate , n-ai cum sa cresti in skill daca nu joci tdm, deci ti-as recomanda daca tot vrei sa cresti in skill sa joci AG nu hl. Sunt servere si playeri zilnic. Nu te astepta ca jucand doar duminica la meciurile EHLL sa fii zmeu.
Si da, preferam sa nu joc meciul respectiv decat sa-l joc cu tine si Vader. Deci daca si Vader e bagat in copilaria asta cu DHDX, e mai ok sa posteze acum. Cum zicea si vomi, a crescut nivelu, avem pretenti, daca nu vreti sa va antrenati la 2o2-uri cum face Scroll sau alti, puteti juca pentru alte echipe, nu-i mare pierdere Smile
Back to top Go down
Vader

Number of posts : 10
Registration date : 2015-08-31

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sun Feb 07, 2016 9:36 pm

Castilio, atunci oricum nu eram eu pregatit de ehll, de abia intrasem si in clan, nu prea jucasem AG. inca nu sunt cu skill bun pentru meciuri din ehll. mi-a zis bob atunci ca nu ai vrut sa joci cu noi, in fine am inteles, sunt altii mai buni ca mine care merita sa joace, si daca considerati ca nu sunt destul de bun pentru clan o sa inteleg, si o sa incerc sa joc cat mai mult, chiar daca nu pot mereu..
Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sun Feb 07, 2016 10:15 pm

Vader, nu are nimeni nimic cu tine, toti am inceput de jos, ma refeream la ideea ca poate te simti si tu pregatit sa joci in EHLL (ca BoBo) si nu poti sa o faci in RT din cauza nivelului mai ridicat.
Skillul il castigi in timp. Conteaza comportamentul si atitudinea, nimic alceva...
Nu ti-a cerut nimeni nimic, era o neintelegere si credeam ca faci si tu parte din cei ce vor sa plece. Esti binevenit la cate un AG alaturi de mine si Scroll cand mai ai timp.
Back to top Go down
Vader

Number of posts : 10
Registration date : 2015-08-31

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sun Feb 07, 2016 10:22 pm

Am inteles castilio, o sa incerc sa mai intru pe ag, mai ales ca sunt in vacanta, seara imi mai fac timp sa mai trag o tura pe hl sau ag Smile
Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: Discutii Generale   Fri Mar 04, 2016 2:46 pm

Salut,
A fost adaugat, blaze la lista RT ( pentru meciurile EHLL, in eventualele cazuri cand nu suntem destui oameni ). Oricum e jucator fain, si skill pe masura.
Back to top Go down
Jokeryna

Number of posts : 267
Registration date : 2009-03-18

PostSubject: Re: Discutii Generale   Fri Mar 04, 2016 10:08 pm

NEF--->RT
Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: Discutii Generale   Sun Apr 10, 2016 7:35 pm

http://forum.half-life.pro/forum/51028/
1o1 turnament, daca e cineva interesat sing up.
Back to top Go down
'castilio^[RT]

PostSubject: Re: Discutii Generale   Tue May 17, 2016 10:42 pm

Am mai adaugat 2 jucatori la lista RT pentru EHLL, din cauza ca duminica sunt doar eu, scroll si rav .. Iar scroll uneori nu prea poate juca mai tarziu.
Seapz si Mummy.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Discutii Generale   

Back to top Go down

Discutii Generale
View previous topic View next topic Back to top 
Page 38 of 39Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next