Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Ban for no reason

Go down 
+6
bazna24
'castilio^[RT]
Uc!g@$'^[RT]
neo
teylo
nicki.razna
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: salut   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 1:11 pm

ok is nou pe forum ....pe server insa NU.....din ce vad in .dem,se cam ocolesc cei 2....cei drept se "cam" si nu e singura harta in care fac lucrul asta dar fara demonstratie sunt cuvinte de prisos.... nu tot timpul se intampla....nu stiu dak se considera team play, stiu insa ca avem nvoie de admini capabili...(teylo este unul de incredere,la fel si fratisu' ucigas)....nu ma refer la faptul ca nam avea admini cum trebuie ....sunt si isi fac treaba CA LA CARTE...dar tinand cont de (ca a fost sau nu team play....playerii romi si yo razna se pot juca linistiti in continuare in timp ce teylo si ucigas au ramas fara admin) nu tin cu nimeni...dar cred ca ar trebui facut ceva si in privinta asta...cu stima si respect ..bazna..
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 2:26 pm

Cu o seara inainte jucasem eu cu ei si au fost ok. Nu teamplay, nu comentat aiurea pe server, nu au creat nicio problema.
Nu trebuia ca teylo sa stea doar doar poate gaseste o faza de ban/destroy in semn de razbunare. A facut o "pasiune" pt aia 2 doar pt ca au facut plangeri pe forum? Si care era pana la urma problema daca au facut? Ca nu luasem nicio masura in urma lor, doar l-am avertizat sa termine cu hartile de panda. Nu mi se parea deloc corect sa stai numa in barlog sa faci fraguri avand in vedere ca esti admin.
Sa va dau un exemplu: daca MALIS ar fi admin si si-ar baga numai harti din astea de fiecare daca cand are el chef, avand in vedere ca joaca tot timpul, l-ati mai misca vreunu de pe locul 1 in top?
Cum sa te mai respecte jucatorii daca tu faci chestii din astea?
Back to top Go down
Soaric




Number of posts : 333
Registration date : 2011-06-30
Age : 31
Location : Iasi

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 2:43 pm

malis e un fel de chuck norris , el joaca tot timpul , pe toate serverele deodata Smile
Back to top Go down
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: re   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 3:27 pm

malis e mai rau ca chuk norris,e chiar un van damme.Smile)....in alta ordine de idei,ai dreptate neo la chestia cu hartile de camp,propunere ar fi sa fie scoase...dar de ce sa stricam distractia ca unii nu stiu sa apese pe "w..a..s..d"...dar asta e o alta problema ......mie unu (daca sta la panda"ban",daca face team ban,)dar de aceea nus admin si doar 4 funn player..nar mai fi nimeni pe server cu mine Smile)....insa cu problema celor 4....ar trebui sa o rezolve intre ei "un pahar de vin si stirile de la ora 5 Very Happy" .....
Back to top Go down
andymatrix_mtx

andymatrix_mtx


Number of posts : 366
Registration date : 2009-03-15
Age : 36

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 5:44 pm

Y U HAS IDEA ME Exclamation

daca ar exista 2 servere:


1. Romanian Team Half-Life n00b Server - Insert n00b player here (descriere: folosirea tastelor wsad, rolul butonului unui lift sau a unei usi, cum sa faci un long-jump evitand peretele, playeri sociabili, instabilitatea si consecintele unui gauss la contactul vizual cu inamicul, cum sa eviti un tripmine activ, folosirea unei grenade in mai putin de 5 secunde, scoruri de 13 cu 87 etc)

2. Romanian Team Half-Life pro Server - Insert pro player here (descriere: moarte instanta la locul de spawn, playeri zburatori, abuz de gauss, locuri de panda aglomerate, lipsa de munitie, folosirea unui numar de 5 arme in 2 secunde, godlike cu crowbar, scoruri de 500 cu 0, etc)

toata lumea ar fi mai fericita NOT

ontopic: deoarece nu tin nici cu adminii nici cu playerii, propun urmatoarea solutie: sa le redea neo, admin-ul lui teylo si ucigash daca vor deveni cei mai buni prieteni cu romi si cu yo razna. nu este o gluma, vreau doar sa observ care se impaca cu ideea aceasta. si va mai spun ceva: e doar un joc pe care noi il jucam in timpul liber datorita faptului ca vrem sa demonstram "ceva" acestei comunitati. "ceva"-ul meu e sa demonstrez skill-ul meu penal si sa discut cu playerii despre interese comune. "ceva-ul vostru in acest moment este cearta si orgoliul. nu vreti sa-l schimbati? sa vedem ce parere are si neo...
Back to top Go down
Uc!g@$'^[RT]

Uc!g@$'^[RT]


Number of posts : 149
Registration date : 2009-03-03
Age : 28
Location : Ajdud

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 6:59 pm

andymatrix_mtx wrote:
Y U HAS IDEA ME Exclamation

daca ar exista 2 servere:


1. Romanian Team Half-Life n00b Server - Insert n00b player here (descriere: folosirea tastelor wsad, rolul butonului unui lift sau a unei usi, cum sa faci un long-jump evitand peretele, playeri sociabili, instabilitatea si consecintele unui gauss la contactul vizual cu inamicul, cum sa eviti un tripmine activ, folosirea unei grenade in mai putin de 5 secunde, scoruri de 13 cu 87 etc)

2. Romanian Team Half-Life pro Server - Insert pro player here (descriere: moarte instanta la locul de spawn, playeri zburatori, abuz de gauss, locuri de panda aglomerate, lipsa de munitie, folosirea unui numar de 5 arme in 2 secunde, godlike cu crowbar, scoruri de 500 cu 0, etc)

toata lumea ar fi mai fericita NOT

ontopic: deoarece nu tin nici cu adminii nici cu playerii, propun urmatoarea solutie: sa le redea neo, admin-ul lui teylo si ucigash daca vor deveni cei mai buni prieteni cu romi si cu yo razna. nu este o gluma, vreau doar sa observ care se impaca cu ideea aceasta. si va mai spun ceva: e doar un joc pe care noi il jucam in timpul liber datorita faptului ca vrem sa demonstram "ceva" acestei comunitati. "ceva"-ul meu e sa demonstrez skill-ul meu penal si sa discut cu playerii despre interese comune. "ceva-ul vostru in acest moment este cearta si orgoliul. nu vreti sa-l schimbati? sa vedem ce parere are si neo...


Good point andy Wink
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com/
nicki.razna

nicki.razna


Number of posts : 78
Registration date : 2011-11-09

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 7:56 pm

E o idee buna sa incercam sa schimbam ceva. Oricum nu a cautat nimeni sa le faca lor rau. Neo a incercat de la inceput sa impace pe toata lumea, noi am inteles unde am gresit si am incercat sa ii multumim(teylo..ucigas) sau cel putin sa nu le mai dam motive care nici nu au fost intentionate. nu ma pricep asa de bine, eu nu sunt profesionista si nu joc de mai mult de o luna cred si ma gandesc ca poate ati trecut vreodata sau o sa treceti prin asta adica o sa stati cu nevasta in casa si va jucati si nu o sa fiti ultimii misogini sa o panditi si sa o omorati numai pe ea Smile). cum a zis si neo, astepta sa fie ceva, gata gata sa prinda cu ceva pe vreunu dintre noi..si pana la urma nici teylo nu prea a fost admin model.in final ramane la alegerea lui NEo ,stie mai bine de ce le`a luat adminele. Noi ne`am conformat si jucam cum trebuie, pana la urma pe mine una nici nu ma intereseaza de scor..joc de placere. multumim de intelegere , de acum sper sa nu mai fie probleme si daca sunt, sa le rezolvam ca oamenii maturi ca nu se poate sa nu ne intelegem cu frumosul.
Back to top Go down
andymatrix_mtx

andymatrix_mtx


Number of posts : 366
Registration date : 2009-03-15
Age : 36

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 8:14 pm

dupa cum am observat pe server, ati facut schimb de id-uri, de config-uri deci se pare ca va puteti intelege. acum fiecare a invatat cate ceva din asta, deci il las pe neo sa decida ca el este bo$$-ul nostru Razz
Back to top Go down
nicki.razna

nicki.razna


Number of posts : 78
Registration date : 2011-11-09

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 8:21 pm

andymatrix_mtx wrote:
dupa cum am observat pe server, ati facut schimb de id-uri, de config-uri deci se pare ca va puteti intelege. acum fiecare a invatat cate ceva din asta, deci il las pe neo sa decida ca el este bo$$-ul nostru Razz

acum inteleg de ce atata bunavointa din partea lui Ucigas Smile mie nu`mi plac oamenii prefacuti, pana acum ne ignora total si ei fratele lui. desigur, e alegerea lui Neo, pana la urma ii cunoaste mai bine, dar mai bine sa incercam niste baby stepts..poate asa se dovedeste daca sunt chiar oameni cu caracter si a fost doar o faza din viata unui adolescent Razz si nu face cineva pe binevoitorul doar pentru a primi ceea ce vrea.
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 8:35 pm

E bine ca incearca, nu trebuie neaparat sa presupui ca e doar de fatada. Se va vedea in timp... .
Back to top Go down
nicki.razna

nicki.razna


Number of posts : 78
Registration date : 2011-11-09

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 8:37 pm

seeing is believing Smile intr`adevar furmos ca incearca sa fie mai bun.
Back to top Go down
andymatrix_mtx

andymatrix_mtx


Number of posts : 366
Registration date : 2009-03-15
Age : 36

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 9:01 pm

deci crezi ca te-a ajutat pentru ca a vazut ca e o sansa sa-si recapete admin-ul daca se intelege bine cu tine? sa nu crezi ca-i tin partea, am vazut si eu faze comportamentale, statul la panda chiar in momentul cand jucam cu el si a zis sa facem team sa nu-i stric scorul, ceea ce nu mi s-a parut corect, si nu a fost frumos nici faptul ca a stat sa va urmareasca ca sa va dea ban, tocmai de aceea a meritat pedeapsa. apreciez insa faptul ca el incearca sa fie acum prietenos cu voi acum chiar daca se preface. jucati half impreuna, cunoasteti-va si decideti voi cum este mai bine doar sunteti playeri de hl Cool
Back to top Go down
Uc!g@$'^[RT]

Uc!g@$'^[RT]


Number of posts : 149
Registration date : 2009-03-03
Age : 28
Location : Ajdud

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptyFri Nov 25, 2011 9:06 pm

romiraz wrote:
seeing is believing Smile intr`adevar furmos ca incearca sa fie mai bun.

Mda .... ce sa zic ... voi nu ati apucat sa ma cunoasteti pe mine.... pana acuma multi jucatori mai intrebat diverse chestii... sau mi-au cerut cfg-uri sau altele... iar eu de fiecare data i-am ajutat sau le-am raspuns la ce au avut nevoie.... si nu cred ca o sa ajung sa ma "milogesc" pentru un admin ....Cine nu ma crede intrebati playerii care joaca mult in top.... si cosmo parca mia cerut cfg si l-am ajutat cu b-hopul si bazna dak mai aduc eu bine aminte ....Eu atunci cand v-am prins si v-am facut demo mi-am facut datoria de admin.... dar nu am dat destroy sau ban pentru ca stiam ca o sa iasa scandal asa ca am postat si etc....Iar eu dupa ce incerc sa te ajut ca nu stii sa faci bunny hop tot tu zici ca sunt pe interes(cite o sa te mai ajute de acuma...) lol! bounce
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com/
Phbbbt!

Phbbbt!


Number of posts : 541
Registration date : 2009-02-20
Age : 37
Location : Buchale

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptySat Nov 26, 2011 11:08 am

VRAU JI EU ADMIN..CUM FAC?
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptySat Nov 26, 2011 11:17 am

Phbbbt! wrote:
VRAU JI EU ADMIN..CUM FAC?
Faci o cerere aici https://romanianteam.forumotion.com/f13-cereri-admin
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptySat Nov 26, 2011 7:04 pm

Teylo vezi ca ti-am ridicat sanctiunea. Sper sa intelegi si tu ce m-a nemultumit si ca nu de nebun ti-am scos admin-ul.
Las-o mai usor pe viitor Smile
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptySat Nov 26, 2011 7:34 pm

MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULTUMESC! Cool Si promit ca o sa fiu admin model!!!
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptySat Nov 26, 2011 7:40 pm

Nu trebuie sa fi model ma dar tine si tu seama de ce am zis zilele trecute... si fi mai intelegator.
Back to top Go down
kGb-ro




Number of posts : 105
Registration date : 2010-11-06
Location : Bucuresti

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Reply   Ban for no reason - Page 2 EmptySat Nov 26, 2011 7:46 pm

De asta il iubim pe neo:)
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptySat Nov 26, 2011 7:53 pm

Ha ha ha, hai lasa linguselile kgb ca nici nu vreau sa-mi imaginez cata carne mi-a fost bagata in frigider zilele astea
Back to top Go down
Phbbbt!

Phbbbt!


Number of posts : 541
Registration date : 2009-02-20
Age : 37
Location : Buchale

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptySat Nov 26, 2011 9:45 pm

vrau ji eo cerere admin cum fac
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptySat Nov 26, 2011 9:47 pm

Ti-am raspuns si pe pagina precedenta Smile)))))

Faci o cerere aici https://romanianteam.forumotion.com/f13-cereri-admin
Ai tipizat acolo Smile)
Back to top Go down
Uc!g@$'^[RT]

Uc!g@$'^[RT]


Number of posts : 149
Registration date : 2009-03-03
Age : 28
Location : Ajdud

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptySat Nov 26, 2011 9:59 pm

Phbbbt! wrote:
vrau ji eo cerere admin cum fac

=))
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com/
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: re   Ban for no reason - Page 2 EmptySun Nov 27, 2011 12:26 am

si totul e bine cand se termnina cu bine Smile).....si mai tecu o saptamana :d:d
Back to top Go down
Uc!g@$'^[RT]

Uc!g@$'^[RT]


Number of posts : 149
Registration date : 2009-03-03
Age : 28
Location : Ajdud

Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 EmptySun Nov 27, 2011 1:11 am

bazna24 wrote:
si totul e bine cand se termnina cu bine Smile).....si mai tecu o saptamana :d:d

Smile) sa mor eu tu crek esti cel mai vesel player de pe server, mereu esti intr-o stare foarte buna ori de cate ori sunt eu pe server
Wink... Twisted Evil
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com/
Sponsored content





Ban for no reason - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ban for no reason   Ban for no reason - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Ban for no reason
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ban no reason
» Im banned with no reason

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Server :: Lista cu jucatorii banati / Banned players list-
Jump to: