Download Half-Life v.42 & Adrenaline Gamer

HomeRegisterLog in

Share | 

BanCuri

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
mvp[RT]

Number of posts : 395
Registration date : 2009-02-20

PostSubject: BanCuri   Wed Sep 09, 2009 6:27 pm

Pentru a mai inveseli un pic atmosfera propun sa spunem cateva bancuri Very Happy ......
Postati si voi bancuri pe care le considerati marfa/cool/beton ,am sa incep eu primu cu un banc tongue

Grija mare pe intuneric........
Doua doamne tinere, de mult timp prietene, dar de ceva timp casatorite, se hotarasc sa iasa fara soti in oras. Dupa cateva ore petrecute la un bar, pe inserate, se intorc pe jos acasa.
La un moment dat una zice:
- Fata, ce ma fac? Fac pe mine! Nu mai pot sa tin pana acasa. Cealalta rapunde:
- Si eu la fel! Hai sa intram aici in cimitirul asta, ca e intuneric si nu ne vede nimeni..
- Bine, dar cu ce ne stergem?
- Eu cu chilotii si apoi ii arunc.
- Eu nu renunt la chiloti, dar o sa gasesc o solutie.
A doua zi se intalnesc barbatii.
- Oare unde au fost, mai, nevestele noastre aseara? A mea a venit acasa fara chiloti.
- Tu stai bine. A mea a venit cu o panglica in fund pe care scria "Nu te vom uita niciodata. Fratii Ionescu!"

lol!
Back to top Go down
http://www.hldm.ro
Admin
Admin

Number of posts : 1237
Registration date : 2009-02-11

PostSubject: Re: BanCuri   Sat Sep 12, 2009 8:56 pm

Pe înserate, un nebun se ia dupã o femeie. Vãzându-se urmãritã, aceasta o rupe la fugã. Nebunul, dupã ea. Când reuseste sã o ajungã, femeia cãzu la pãmânt, epuizatã.
- Esti vie? Întrebã nebunul.
- Da... izbuti sã îngâne femeia.
- Atunci... de ce nu faci struguri?
Back to top Go down
http://romanianteam.forumotion.com
teylo

Number of posts : 703
Registration date : 2009-04-23

PostSubject: Re: BanCuri   Fri Sep 25, 2009 11:17 am

!!! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba .
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pt ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata ...

A fost odata ca-n povesti
A fost la o adica
Din rude mari imparatesti
O prea misto gagica

Si era una la babaci
Si mandra haimanaua
Avea un c*r si niste craci
De te-apuca damblaua

Se f**e azi,se f**e maine
Se f**e-o saptamana
Stateau la coada vagabontii
La rand ca la smantana

ghitza, c ai patzit la buza?? ai cazut??
ghitza:nu! am fost cu tata la pescuit! ji mi sa asezat o viaspa p bot!
ji tea intzepat?
nu! k a omorato tata q lopata

ce face un tigan cand il pui la calculator....... se uita in Recycle Bin........ =))=))

Doi betivani veneau de la bar,unul se tinea de gard si ridea de cel care mergea in genunchi pe strada.La care cel care mergea pe strada ii zice:
-Rizi u rizi da sa vezi knd se termina gardu
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
mvp[RT]

PostSubject: Re: BanCuri   Fri Nov 13, 2009 5:02 pm

Un sot si o sotie urcau scarile blocului, la care sotul ii spune sotiei:

-Vai, draga ai un fund mare cat o masina de spalat! Femeia nu spune nimic…Vine seara, barbatul are chef de sex, la care sotia ii spune:

-Eu nu dau drumul la masina de spalat pentru o carpa, mai bine spal-o de mana!
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Tata canibal si fiul canibal merg la vanatoare.
Vad o femeie grasa
-Tati,tati!uite mancare!
-Lasa, fiule, ca-i prea grasa.
Merg ei ce mai merg si vad o femei somaleza
-Tati,tati,fii atent ca asta-i slaba!
-Nu fiule,asta-i prea slaba.
Mai cauta ei ce mai cauta si dau de o femeie super
-No, acuma-i momentu’ tati
-Nu fiule.Pe asta o ducem acasa si-o mancam pe mata.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Melcul fugea prin padure ca dementul si se intalneste cu ursu:

- Melcule, de ce fugi ma?

-Ba, a venit DNA-ul prin padure si aresteaza tot!

- Pai ce treaba ai tu cu DNA-ul, ma?

- Pai io casa, nevastamea casa, fimiu casa, de unde atatia bani?

Pleaca melcul,si dupa cinci minute fuge si ursu care se intalneste cu strutu:

- De ce fugi, bai ursule?

- Ba, a venit DNA-ul prin padure si aresteaza tot!

- Pai io blana , nevastamea blana , fimiu blana, de unde atatia bani?

Pleaca ursul,si dupa cateva minute fuge si strutul,care se intalneste cu maimuta:

- De ce fugi, strutule?

- Ba, a venit DNA-ul prin padure si aresteaza tot!

- Pai io traiesc pa picior mare, nevastamea pa picior mare, fimiu pa picior mare,de unde atatia bani?

Fuge strutul si dupa cateva minute fuge si maimuta.dupa 50 metri sa opreste maimuta si zice:

-Ba, ce sa-mi faca mie DNA-ul ma ca io sunt in curu` gol, nevastamea in curu gol, fimiu in curu gol!
Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: BanCuri   Sat Nov 14, 2009 1:00 pm

Batranul cocos ii face instructia :
-Poti sa ai toate gainile in afara de Berta ! Ea imi apartine mie …
Tanarul foarte infumurat spune :
-In nici un caz ! Le vreau pe toate !
-Atunci hai sa facem un raliu in jurul curtii. Carui care va castiga ii vor apartine toate gainile.
Amandoi o iau la goana. Cocosul batran alearga ceva mai in fata dar cel tanar il ajunge usor din urma…
Se aude o impuscatura si cocosul tanar cade mort.
-Interesant, zice taranul, al treilea cocos homosexual pe saptamana asta …
Back to top Go down
robinek

Number of posts : 177
Registration date : 2009-02-26

PostSubject: Re: BanCuri   Mon Nov 16, 2009 2:02 pm

La un spital de nebuni vine intr-o zi inspectia.Dupa ce vorbeste cu seful spitalului cad aman2 la o intelegere ca domnul inspector sa faca o vizita prin tot spitalul.Se duce la etajul 1, totul e ok.Vine un nebun la el si ii trage un shut in fund.Inspectorul se uita mirat si merge mai departe la etajul 2.Iar alt nebun vine si ii trage un shut in fund.Merge mai departe la etajul 3 unde vine un nebun la el si ii trage 3 shuturi in fund...
Intorcandu-se iar la seful spitalului ii zice:
-Bai, totul mi s-a parut ok doar ca la fiecare etaj imi luam shuturi in fund...
-Pai domnule inspector, asta e modul lor de a zice "buna ziua"
-Pai da ma da uite la etajul 3 vine unu si imi da 3 shuturi in fund...
-Aaaa acela trebuie sa fie balbaitu nostru

lol!
Back to top Go down
MYTRO^[RT]

Number of posts : 220
Registration date : 2009-02-24

PostSubject: Re: BanCuri   Mon Nov 16, 2009 3:05 pm

Un tanar la farmacie: - Dati-mi si mie un prezervativ, ca merg la prietena mea si o comit in seara asta, ca e buna rau... - De fapt, dati-mi doua, ca are o mama... auuuu... si pe aia o ard... - Stiti ceva? Dati-mi 3, ca are si o sora buna. Ii da farmacistul prezervativele, merge el acasa la prietena lui, se aseaza toti la masa. Vine si tatal, se aseaza in capul mesei si isi apleaca toti capetele sa faca rugaciunea inainte de masa. Dupa jumatate de ora, tipul inca isi facea rugaciunea, iar prietena lui ii sopteste: - Vai, dragule, dar nu stiam ca esti asa de credincios... - Nici eu nu stiam ca taica-tu e farmacist...

Sotia se trezeste dimineata transpirata toata si printre gemete ii relateaza sotului: - Am avut un vis. Un nubian statea langa patul nostru si ne facea vant cu o frunza de palmier. Asa de bine era, ca am avut un triplu orgasm... Sotul iese vijelie din casa, cumpara un evantai mare de la magazin, apoi cauta pe strada un negru mare la care ii da 20 de dolari si il aduce in dormitor. Ii pune evantaiul in brate si se pune pe treaba cu sotia lui. Negrul da din greu la evantai, dar tipa nu ajunge defel la orgasm asa ca il roaga pe sot sa schimbe putin rolurile cu negrul. Dupa cateva minute, femeia incepe sa urle de placere. Sotul se apropie de negru si ii sopteste la ureche: - Ai vazut bai fraiere cum se tine evantaiul?

- Ce ti-e cu tehnologia asta moderna, zise un calator din compartiment. Am vazut un documentar italian pe Discovery, unde arata ca la sapte dimineata intra cireada de vite pe poarta abatorului, si la sapte seara, ieseau pe poarta containerele cu conserve ...
- Ehei, dar in Japonia, la sase dimineata intra pe poarta camionul cu nisip, iar la ora 13, iese vagonul cu microprocesoarele pe baza de siliciu.
- Vax, zice Bula, uite, in orasul nostru, cam pe la 9 au inceput sa toarne fundatia la fabrica de bere si spirt, iar pe la 10 toti erau beti morti!

PostSubject: Re: BanCuri   Tue Nov 24, 2009 1:11 pm

Un jurnalist intreaba directorul unei case de nebuni, care este testul ce se efectueaza pentru a externa un bolnav.
- Umplem cada cu apa, punem alaturi o lingura si o cana. Si ii propunem bolnavului sa goleasca cada de apa. Jurnalistul, zambind, spune:
- Orice om normal ar lua cana…
- Nu, - spune directorul, - un om normal ar scoate dopul de la cada. Doriti pat langa geam sau langa usa ?
Back to top Go down
teylo

PostSubject: Re: BanCuri   Mon Nov 30, 2009 1:11 pm

==>Un baietel si o fetita isi disputa intaietatea avantajelor ce decurg din a fi baiat sau din a fi fata. Baietelul lasa pantalonasii in jos si arata mandru catre cuculetul lui :
- Eu cu una din asta pot sa fac si din picioare...cu una din asta fac cercuri in aer si tot cu una din asta tintesc o frunza la doi metri....
Fetita apreciaza cateva momente situatia, isi ridica un pic fustita,ii arata pasarica si spune :
-Eu cu una din asta fac rost de o suta ca alea

==>Alo, draga mea, ce-ti plac mai mult, bananele sau piersicile?
- Esti la piata?
- Nu, in farmacie..

==>Alinuta a primit de ziua ei o bicicleta si se plimba in jurul blocului.
Mamica ei o admira de la balcon:
- Uite, mami, fara-o mana!!
Dupa inca o tura:
- Uite, mami, fara maini !
Dupa inca o tura:
- Uite, mami, fara dinti !!!
Back to top Go down
teylo

PostSubject: Re: BanCuri   Wed Jan 20, 2010 9:31 pm

ASTEA PT STUDENTI

->Ora la facultatea de medicina, la cadavre. profu:
-prima calitate a unui viitor medic este ca nu trebuie sa ii fie greata. Priviti: si baga profu un deget in c***l cadavrului si dupa aia il baga in gura.
-Cine face ca mine?
Vine un student, baga degetul in *** la cadavru si dupa aia il baga in gura.
Profu:-a doua calitate a unui viitor medic trebuie sa fie spiritul de observatie: eu am bagat un deget in c***l cadavrului si altul in gura.

->Anunt intr-o cantina pentru studenti: "Stimati studenti! Nu mai aruncati mancarea pe podea, trei caini au murit deja"

->Un grup de cercetatori scriu o carte, de 300 de pagini, un compendiu de fizica cuprinzând toate cunostintele din domeniu. Se hotarasc sa faca un sondaj ca sa afle în cât timp o vor învata studentii. Merg mai întâi la francezi si astia zic ca o învata în 4 luni ! Apoi merg în Germania si nemtii spun ca o învata în 2 luni ! si în final ajung în România, într-un camin studentesc unde toti erau beti morti ! Îl trezesc pe unul si îl întreaba :
"În cât timp reusesti sa înveti toata cartea asta ?" si studentul nostru :
"BUUEEEYYYY, SCULAREA ! MÂINE AVEM EXAMEN !!!

->Noaptea, inainte de examen, in apartamentul profesorului suna telefonul pe la 3.
Cu o voce iritata acesta raspunde:
-Alo, da!
-Dormi?
- Bineinteles ca dorm?!
-...si noi invatam, tu-ti mortii ma-tii!.....

->Era un student cam timid si pusese ochii pe o tipa super misto in discoteca. Toata seara s-a gandit ce sa ii spuna, dar de fiecare data cand nascocea ceva, timiditatea il tragea inapoi. In cele din urma, tipa se duce la baie . El se hotaraste sa o urmeze si sa o astepte la usa pentru a putea intra in vorba cu ea cand va iesi. A repetat in minte tot felul de replici de agatat, iar cand tipa a iesit a tras aer in piept, a luat o figura de macho si i-a zis:
Te-ai c***t, frumoaso?

->Profesoara: - Cine se crede prost, sa se ridice in picioare!
La care, un elev s-a ridicat.
Profesoara: - Mai, tu chiar esti prost?
Elevul: - Nu! Dar mi-a fost mila sa va las doar pe d-voastra in picioare.

->La o sectie de politie este adusa o femeie care a trecut pe rosu. Politistul de serviciu incepe interogatoriul:
- Numele ?
- Camelia D.
- Varsta ?
- 28 de ani.
- Ocupatia ?
- Invatatoare.
Politistul se ridica de la masa, zambeste fericit si ii spune:
- Minunat ! Am asteptat aceasta ocazie o viata intreaga. Acum va asezati pe scaunul acesta si scrieti de 5000 de ori, cu o caligrafie perfecta: "Daca semaforul este rosu, trecerea este interzisa !"
Back to top Go down
robinek

Number of posts : 177
Registration date : 2009-02-26

PostSubject: Re: BanCuri   Sun Feb 14, 2010 12:01 am

oh oh...stiu eu unul :

La un spital de nebuni directorul este multumit de comportamentul pacientilor asa ca se hotaraste sa le puna o piscina in curtea spitalului.Nebunii toti fericiti 'maaama avem piscina' care mai de care se ingramadeau pe trambulina si topogan, altii sareau si in cap.Dupa vro 3 saptamani directorul observa ca nebunii se insanatosesc considerabil si ii vine o idee :
-Stimati nebuni, daca, comportamentul dumneavoastra va continua sa evolueze in bine, promit ca va voi pune si apa in piscina!!!

lol! lol!
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: BanCuri   Tue Jun 01, 2010 11:05 pm

Un italian angajeaza sa-i vopseasca gardul cere imprejmuia casa 3 romani. Dis-de-dimineata, inainte de a pleca la serviciu, italianul le da celor 3 instructiunile:
-Aveti aici 3 galeti de vopsea care va vor ajunde sa vopsiti tot gardul. In bucatarie e mancare, cand o sa va vina foame, va puteti servi. Aaa, era sa uit. Ati vazut calul pe care il tin inchis in spatele curtii? Sa nu cumva sa lasati poarta dechisa sa scape de acolo ca nu stiu ce fac cu voi. S-a inteles?
-Am inteles sefu,raspund romanii intr-un glas.
Pleaca italianul, iar romanii se apuca de treaba. Nu dupa mult timp, unul din ei zice:
-Ma, mie mi-a venit foame, hai sa vedem ce are asta de mancare!
Bucataria italianului, plina de bunatati. Dupa un ospat pe cinste, romanii cauta si ceva de baut, dar nu gasesc decat apa si suc. Atunci, unul dintre ei zice:
-Ma, stiu eu cum sa facem rost de bautura. Mergem si vindem o galeata de vopsea, cumparam bautura, iar vopseaua de ramane o mai diluam, o mai “lungim” si terminam noi gardul. Dupa ce au baut s-au apucat de vopsit, dar cand mai aveau vreo 3 m din gard se termina vopseaua.
-Acum ce dracu facem? De unde luam vopsea? Italianul o sa-si dea seama ca noi am luat-o…
-Ma fratilor, las’ pe mine,zice unul mai istet, ca stiu eu cum facem. Mai strangem putina vopsea pe pensula si dam pe botul la cal, iar cand va veni italianul ii vom spune ca acesta a scapat si a mancat-o.
Zis si facut. Pe seara, ajunge si italianul acasa.
-Ma, ce-ati facut cu vopseaua? Eu am calculat la fix si trebuia sa va ajunga.
-Sefu’, ne pare tare rau, dar a scapat calul si a mancat-o.
La auzul acestor vorbe, italianul intra in casa, ia pusca si nici una nici doua, impsca calul.
-Ce naiba dom’le, pt o galeata de vopsea ai omorat saracul animal? Iti cumparam noi alta…
-Ba fratilor, vedeti voi casa asta? Tot cu romani am facut-o. Da-l in mortii mamii lui de cal ca mi-a m-ai mancat 30 de saci de ciment, 800 de caramizi, 4 grinzi…

Un taran se ocupa de cultivatul pepenilor. La un moment dat niste copii au inceput sa intre noaptea pe plantatie si sa fure din pepeni.
Omul se gândeste si se gândeste pâna ii vine o idee care in mod sigur ii va speria pe copii. Asa ca pune pe câmp o placuta pe care scria:
“Un pepene de pe acest camp a fost injectat cu cianura“.
Ziua urmatoare taranul vine pe camp si vede ca nu lipseste nici un pepene dar gaseste o alta placuta langa cea pusa de el:
“Acum sunt doi!”

Vizită regală la un spital.
Regina Angliei vizitează un spital în Australia.
La etajul I , ea gaseşte un individ care se masturba de mama focului. Şocată, îl întreabă pe director:
- Ce e cu nesimţitul ăsta aici?
- Oh, vă rugăm să ne iertaţi. Domnul suferă de o boală teribilă, dacă nu e.jaculează o dată la 3 ore, face atac de cord şi moare.
Cu greu Regina trece în următorul salon unde vede o scena şi mai teribilă.
O asistentă îngenuncheată facea sex oral unui alt pacient.
- Ei, dar aici ce mai aveţi de spus domnule Director?
- Aceeaşi boală, dar o asigurare medicală mai bună!
Back to top Go down
kNNbL

Number of posts : 326
Registration date : 2010-05-16

PostSubject: Re: BanCuri   Sun Jul 18, 2010 12:07 pm

"Se Vor juka meciurile Pana maine la ora 15:00 dak nu se joc vor fi locuitori in locul celor neactivi sau Eliminare Ambilori membri!!"

posted by bK^n0n0 as an Global Announcement
nu e banc
e de pe nush'ce forum bK...
dar ... e fucking hillarious... cate greseli poate avea fraza asta...

Back to top Go down
http:///www.soundcloud.com/proton_kid_law
Phbbbt!

Number of posts : 539

PostSubject: Re: BanCuri   Mon Jul 19, 2010 7:06 am

kNNbL wrote:
"Se Vor juka meciurile Pana maine la ora 15:00 dak nu se joc vor fi locuitori in locul celor neactivi sau Eliminare Ambilori membri!!"

posted by bK^n0n0 as an Global Announcement
nu e banc
e de pe nush'ce forum bK...
dar ... e fucking hillarious... cate greseli poate avea fraza asta...

Smile))))))
Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: BanCuri   Tue Aug 31, 2010 4:02 pm

A man was transporting bowling balls in his van when he noticed two black kids walking along with a bike . He asked if they needed a ride, when they said 'yeah' he told them there was only room in the back. So they climbed in the back of the truck.

The driver was very tired and passed his weigh station. A local policeman noticed and pulled him over.
The policeman came around and asked him all the normal questions, then asked what he was hauling.
The driver said, "Oh, nothing much." This raised suspicion in the officer and he asked if he could take a look inside.
The policeman went around back, opened the back of the truck, peeked in, and shut the door very quickly.
He went back to the driver and with a sense of fear in his voice he told him, "I want to you drive out of here and NEVER come back again!" So the driver obliged.

When the cop got back into his car, his partner exclaimed,"What's wrong?! you look like you've seen a ghost!!" To which the officer replied, "you're not going to believe this! That man was hauling nigger eggs, two of them hatched and one already stole a bike!"
Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: BanCuri   Thu Sep 09, 2010 7:55 pm

Vine un tip la doctor:
- Dom’le doctor, iata care e problema mea… In fiecare seara visez ca se apropie de mine doua fete superbe, se dezbraca incetisor, se vara la mine in pat, incep sa imi faca sex oral… iar eu, sa vedeti, le imbrancesc, le dau la o parte cu mainile si atunci ma trezesc in sudori ca dintr-un cosmar…
- Si ce vreti sa va fac? intreba nepasator doctorul.
- Va rog… amputati-mi bratele.
Back to top Go down
kNNbL

Number of posts : 326
Registration date : 2010-05-16

PostSubject: Re: BanCuri   Sat Sep 11, 2010 9:09 am

ouchi
Back to top Go down
http:///www.soundcloud.com/proton_kid_law
Admin
Admin

PostSubject: Re: BanCuri   Mon Oct 18, 2010 3:16 pm

3 negri intr-o puscarie din Africa de sud povestesc:
Primul (5 ani): Treceam pe zebra si a venit un alb cu un mertan si m-a lovit de m-a runcat 10 m de la locul accidentului asa ca mi-a dat 5 ani pentru fuga de la locul accidentului.
Al doilea (10 ani): Si eu trecem pe zebra cand a venit un alb cu un mertan si m-a lovit de m-a aruncat 10 m de la locul accidentului in curte la unul asa ca mi-a dat 5 ani fuga de la locul accidentului si 5 ani violare de domiciliu.
Al treilea (15 ani): Asta nu-i nimic, eu trecem pe zebra cand a venit un alb cu un mertan si m-a lovit de m-a aruncat 10 m de la locul accidentului in curte la unul, care s-a enervat si mi-a bagat un cutit in mine asa ca am primit 5 ani fuga de la locul accidentului, 5 ani pentru violare de domiciliu si 5 ani port ilegal de arme.

Back to top Go down
kGb-ro

Number of posts : 105
Registration date : 2010-11-06

PostSubject: Bancuri   Sun Nov 21, 2010 11:34 am

Intr-o zi un italian,un roman si un american au naufragiat pe o insula.Seful tribului i-a capturat si le-a spus:
-Daca nu aduceti 10 fructe va tai si va arunc in apa!
Se duc ei toti prin padure.Primul vine italianul.Cand il vede seful tribului ii spune ca ii baga fructele in fund si daca rade sau plange il omoara.Ii baga 1,2,3,4 si incepe sa planga si seful il omoara.Dupa catva timp vine si romanul cu zece nuci.I-le baga si lui in cur...1,2,3,4,5,6,7 si incepe sa rada,si omanul moare. Italianul si romanul se intalnesc in paradis.italianu intreaba:
-Da, de ce ai ras?
-L-am vazut pe american ca venea cu 10 pepeni.
Back to top Go down
mvp[RT]

PostSubject: Re: BanCuri   Tue Jan 18, 2011 6:20 pm

Un moldovean, un oltean si un ardelean stateau la un foc de tabara si se laudau.
Moldoveanul: – Acu 2 saptamâni a coborât un urs de pe munte si a atacat oile la stâna, a rupt câinii; am sarit la el, ne-am luptat, da l-am omorât cu mâinile goale.
Olteanul: – Ma, eram la coasa si a sarit din ierburi o vipera sa ma muste; am prins-o în zbor, am decapitat-o cu o muscatura, si i-am scuipat capul dooj’ de metri mai încolo.
Ardeleanul nu zicea nimica, numa’ statea tacut acolo având grija sa nu se stinga focul, din când în când rascolea jaratecul cu pula…

* Intr-un templu shaolin:
Discipolul:
- Prea intelept si onorabil Maestru, poti sa-mi explici diferenta dintre o perla si o femeie?
Maestrul:
- Diferenta, gandacel mic si umil, consta in faptul ca perla poate fi insirata pe la ambele capete, iar femeia numai pe la un capat.
Discipolul(confuz):
- Dar, Maestre, da-mi voie sa contrazic intelepciunea ta himalayana, dar am auzit ca unele femei se lasa insirate pe la ambele capete!
Maestrul (cu un suras):
-Pai acelea nu sunt femei, sunt adevarate perle.

Ion si Maria in casa:
− Ma Ioane, mi-i frig!
− Pune o patura pe tine.
− Tot mi-e frig!
− Si ce vrei, muiere?!
− Pai, tata, cand zicea mama ca-i este frig, o lua in brate.
− Si de unde sa-l iau io pe tac-tu, la ora asta
Back to top Go down
aNo - Time :[:x]

Number of posts : 21
Registration date : 2011-01-22

PostSubject: Re: BanCuri   Sun Jan 23, 2011 6:50 am

Bula ii zice la maicasa sa ii cumpere o palarie verde, nu prea verde , dar verde sa fie :

Mama lu` Bula: -Datimi o palarie verde, nu prea verde, dar verde sa fie
Vanzatoarea ii aduce una ( verde inchis )
Mama lu` Bula: - Doamna v-am spus sa-mi aduceti o palarie verde, nu prea verde, dar verde sa fie
Vanzatoarea ii aduce un ( verde inchis )
Mama lu` Bula: - Doamna v-am spus sa-mi aduceti o palarie verde, nu prea verde, dar verde sa fie
Si vanzatoarea zice : Da mai pupa-ma tu in c*r, nu prea in c*r, dar in c*r sa fie Smile))
Back to top Go down
neo

Number of posts : 1166
Registration date : 2010-09-26

PostSubject: Re: BanCuri   Tue Feb 15, 2011 7:43 pm

Un hotz intra intr-un magazin d animale inarmat cu un pistol si incepe sa strige: in 30 d secunde toata lumea sa iasa afara! in clipa urmatoare se aude dintr-un colt broasca testoasa: zi sa moara ma-ta

Back to top Go down
Soaric

Number of posts : 332
Registration date : 2011-06-30

PostSubject: Re: BanCuri   Sun Aug 07, 2011 8:54 pm

Doi Romani si 1 tigan au ramas corijenti :
La corijare primul roman intra si este intrebat de profesor :
-Cat fac "1+1"
-el raspunde : 4
-Corijent !!! urmatoru
Al 2-lea roman :
-2+4
- 9
-corijent !! urmatoru
TIGANU :
-4+1
-Cat vrea pula matale Smile
Back to top Go down
andymatrix_mtx

Number of posts : 366
Registration date : 2009-03-15

PostSubject: Re: BanCuri   Mon Aug 08, 2011 10:38 am

Un camion care o groapa

Un politist numara o bila

Doi copii au spart un geam dar bicicleta nu era a lor

Era unul care a cazut pe ganduri si si-a rupt mana

O furnica vroia sa se penseze si si a rupt capu'

Intrebare de baraj: - Ce inaltime avea barajul?

-Ce e verde si alerga prin padure? -O haita de castraveti!

si preferata mea:

La coltzul unei case rotunde se auzi o impushcatura de cutzit. Mortul cazu spanzurat
Back to top Go down
exo.`

Number of posts : 22
Registration date : 2010-09-29

PostSubject: Re: BanCuri   Mon Aug 08, 2011 9:17 pm

-Ce isi zic 2 pereti intre ei ?
"Ne intalnim la colt"

-Un om intra in bar si isi ia o bere. Dupa el striga in gura mare: "Cine bea din berea asta va putea zbura" Dar nimeni nu il credea. Dupa se arunca pe geam si zboara in juru barului de 3 ori. Toata lumea ramasese uimita. Un alt om voia si el sa incerce. S-a aruncat pe geam si a murit. Dupa toata lumea i-a spus celui care a zburat "Foarte amuzant, Superman"

-Un om are doar o singura mana, cu un ceas la mana intra intr-un magazin de mana a doua. El intreba: "Unde gasesc o a doua mana ca sa imi fixez ceasu ? "
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: BanCuri   Today at 2:18 am

Back to top Go down

BanCuri
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next