Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere Admin

Go down 
+6
neo
'castilio^[RT]
nYR
MaD42
teylo
Maszlina
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Maszlina




Number of posts : 18
Registration date : 2012-08-29
Age : 35
Location : Tg.Mures

Cerere Admin Empty
PostSubject: Cerere Admin   Cerere Admin EmptySat Sep 22, 2012 8:58 pm

Nick: Maszlin-A
Varsta: 24
Experienta ca admin: un an si ceva...
De cat timpi joci pe server: nu stiu exact
Steam ID : nu am
Motiv: mai mult timp intru seara...noaptea...si nu prea este admin online..cine sa aiba grija de server..
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptySun Sep 23, 2012 6:40 am

Fratemiu a fost banat de tine pe gameway si ca raspuns am primit : "Eu nu dau ban degeaba." CONTRA
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptySun Sep 23, 2012 10:06 am

Tu ai dat ban pe gameway la toata clasa de ip 188.25.11.0!Sper sa nu deranjeze pe cineva ca postez si ca nu este treaba mea dar am atras doar atentia!
Back to top Go down
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptySun Sep 23, 2012 11:01 am

Si eu am ban pe gameway fara motiv,sper ca nu tu ai dat.
Back to top Go down
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptySun Sep 23, 2012 4:52 pm

Si eu sunt in aceeasi situatie ca tine nyr:((
Back to top Go down
Maszlina




Number of posts : 18
Registration date : 2012-08-29
Age : 35
Location : Tg.Mures

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptySun Sep 23, 2012 8:54 pm

teylo wrote:
Fratemiu a fost banat de tine pe gameway si ca raspuns am primit : "Eu nu dau ban degeaba." CONTRA

De mai multe ori am incercat sa scot banul ( daca ceva nu e oke cu serveru ca nu se poate scoate un ban nu eu-s de vina ), si cu tine....O incercat si scorch.Multimit de un hacker era pus un ban de 24 de ore pe ip.u 188.0.0.0. Si ce legatura are adminu meu de gw , cu cererea asta? Fara motiv nici o data nu am dat ban.( in afara de mine mai este admin pe gw , de la care puteti sa aveti bani , dar nici un admin nu e genu pe gw sa dea ban fara motiv )


Maszlin-A
Back to top Go down
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 4:57 am

Pai da faza e ca din cauza hackerului ala nu mai pot juca eu si multi altii care au ip 188.0.0.0!Aici cum e dam ban lu unul si pierdem 100 de playeri?
Back to top Go down
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 10:47 am

Cine-i F.B.I ? Maslina , il cunosti ?
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 2:48 pm

nYR wrote:
Cine-i F.B.I ? Maslina , il cunosti ?

F.B.I e Lowheart , care se ocupa de server.
Cat despre cerere, Contra . Esti prea inapoiat, ca sa obti un admin pe acest server .
Back to top Go down
Maszlina




Number of posts : 18
Registration date : 2012-08-29
Age : 35
Location : Tg.Mures

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 3:38 pm

'castilio^[RT] wrote:
nYR wrote:
Cine-i F.B.I ? Maslina , il cunosti ?

F.B.I e Lowheart , care se ocupa de server.
Cat despre cerere, Contra . Esti prea inapoiat, ca sa obti un admin pe acest server .


Domnu X...Very Happy deci sunt inapoiat? parerea asta ai despre mine ?deci tu la 18 ani dupa 1 2 convorbire faci aceasi parare..hm....ca nu scriu pe romaneste asa ca pe carte sau care e problema ta cu mine ?sau ca is ungur ? Smile stiu ca esti rasist Smile)) sau ca nu-mi place sa ling de curu la cineva ? sa fiim seriosi casti....gandeste-te si tu un pic realist


Maszlin-A
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 3:56 pm

Sunt cum vreau eu, mi-am exprimat propria parere despre tine, si despre cererea ta.
Oricum, te urasc ! Si faptul ca esti ungur imi intareste ura si dispretul ce il port fata de tine.
Nu ai fatza de admin, asta e tot ce conteaza.
Back to top Go down
Maszlina




Number of posts : 18
Registration date : 2012-08-29
Age : 35
Location : Tg.Mures

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 3:58 pm

'castilio^[RT] wrote:
Sunt cum vreau eu, mi-am exprimat propria parere despre tine, si despre cererea ta.
Oricum, te urasc ! Si faptul ca esti ungur imi intareste ura si dispretul ce il port fata de tine.
Nu ai fatza de admin, asta e tot ce conteaza.



ca nu am fata de tocilar de 18 ani ? corect? Smile))) problema ta ca nu te ling de cur ca altii...sa inchidem subiectul asta cu adminul.pana nu te ling de cur , no sa am admin veci...si mai bine raman fara admin...imi pare rau ca nam ochelari , nam 20 de kile cu patu...asa is eu.... Smile love ya casti Smile


Last edited by Maszlina on Mon Sep 24, 2012 4:06 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 4:05 pm

Problema mea , este ca te bagi in seama pe unde nu-ti fierbe oala. Asta ar fi unu la mana.
Doi la mana, ca admin, esti praf , pe langa ca dai ban-uri fara nici o dovada . Ai dat nenumarate bannuri , pe gameway la jumate clanul RT , doar ca tu esti "UNGUR" si urla prostia-n tine ! .
Cat despre linsul tau in cur, spre deosebire de alti , nu dau nume (tu) .. noi nu avem inclinati specifice tie sa asteptam sa fim linsi unde spui tu, pentru ca nu avem aceleasi inclinati ca tine ! .
Un sfat, Taci si zbori !
Back to top Go down
Maszlina




Number of posts : 18
Registration date : 2012-08-29
Age : 35
Location : Tg.Mures

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 4:09 pm

'castilio^[RT] wrote:
Problema mea , este ca te bagi in seama pe unde nu-ti fierbe oala. Asta ar fi unu la mana.
Doi la mana, ca admin, esti praf , pe langa ca dai ban-uri fara nici o dovada . Ai dat nenumarate bannuri , pe gameway la jumate clanul RT , doar ca tu esti "UNGUR" si urla prostia-n tine ! .
Cat despre linsul tau in cur, spre deosebire de alti , nu dau nume (tu) .. noi nu avem inclinati specifice tie sa asteptam sa fim linsi unde spui tu, pentru ca nu avem aceleasi inclinati ca tine ! .
Un sfat, Taci si zbori !

Cum dai tu dovada pe gw ? hai spune-mi si mie , in afara de demo care o fac eu , ca nu este spec .Si ca tu esti asa de neinvatat , ca nu sii de ce sunt ungurii in romania exact e problema ta.In loc ca sa te bagi mare pe internet sa inveti si tu ceva la scoala....Mie un copil de 18 ani nu tre sa-mi dea sfaturi Smile Vai no sa am admin pe rt , Smile vai nu dormi noaptea....Asta e , am incercat si eu...am crezut ca suntem oameni...Am gresit .Asta e Very Happy Dar ma bucur pt tine , ca ai aratat si azi ca esti om de om Very Happy
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 4:12 pm

Hai gata cu offtopic-ul despre unguri... . Aici e o cerere pt admin, rezumati-va doar la asta.
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 4:16 pm

Maszlina wrote:

Cum dai tu dovada pe gw ? hai spune-mi si mie , in afara de demo care o fac eu , ca nu este spec .Si ca tu esti asa de neinvatat , ca nu sii de ce sunt ungurii in romania exact e problema ta.In loc ca sa te bagi mare pe internet sa inveti si tu ceva la scoala ,

Eu dau dovada de mult devotament ca admin. Si nu ai tu nici o treaba cum verific eu player-i si ii banez, conteaza ca la mine nu sunt liste intregi de reclamati cum sunt la tine.
Cat despre invatat, mai bine ti-ai urma propriul sfat, pentru ca as putea spune ca tu oricum nu prea ai dat pe la scoala.
Cat despre unguri tai borati , nu am nici o treaba cu ei, imi sunt antipatici de fel. Si nu am sa invat niciodata ce cauta ei in tara noastra ! , Parerea mea este, ca ei daca au venit in tara noastra sa se conformeze acestei tari ( Adica tu, ca ungur deasta inapoiat ce esti, sa pui mana pe carte si sa inveti sa legi doua cuvinte ) .
Oricum, prea multe CONTRA-uri pe aici, ma indoiesc ca cineva ar fii deacord cu aceasta cerere de "prost" gust ! .
@edit1: neo, sry pt cele de mai sus, dar e penibil si ma cam roade sa nu-i inchid gura Very Happy
Back to top Go down
Maszlina




Number of posts : 18
Registration date : 2012-08-29
Age : 35
Location : Tg.Mures

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 4:25 pm

neo wrote:
Hai gata cu offtopic-ul despre unguri... . Aici e o cerere pt admin, rezumati-va doar la asta.

Din curiozitate astept si de la tine un raspuns.Pe cerere.Ms


Maszlin-A
Back to top Go down
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 4:41 pm

'castilio^[RT] wrote:
nYR wrote:
Cine-i F.B.I ? Maslina , il cunosti ?

F.B.I e Lowheart , care se ocupa de server.
Cat despre cerere, Contra . Esti prea inapoiat, ca sa obti un admin pe acest server .

Lol,deci TRP avea dreptate in legatura cu reclamatia aia pe "GameWay" Adica joci cu un nick la misto, il vezi pe acest LowHeart cum baneaza 2 jucatori ,
apoi ma baneaza si pe mine .Dar nu stiu cum s-a nimerit sa ne baneze doar pe cei ce foloseam "gauss-ul".. Presupun ca vrea sa joace cu playeri de nivelul lui, NASPA No
Apoi imi cer scuze , si sper sa nu intervina sa faca curcubeu acum in topicul acesta.
Neo@ Scuza-ma pentru off.
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 4:46 pm

Maszlina wrote:
neo wrote:
Hai gata cu offtopic-ul despre unguri... . Aici e o cerere pt admin, rezumati-va doar la asta.

Din curiozitate astept si de la tine un raspuns.Pe cerere.Ms


Maszlin-A

Ma voi pronunta doar la final, in functie de parerile celorlalti admini activi.
Back to top Go down
Maszlina




Number of posts : 18
Registration date : 2012-08-29
Age : 35
Location : Tg.Mures

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyMon Sep 24, 2012 7:13 pm

'castilio^[RT] wrote:
Maszlina wrote:

Cum dai tu dovada pe gw ? hai spune-mi si mie , in afara de demo care o fac eu , ca nu este spec .Si ca tu esti asa de neinvatat , ca nu sii de ce sunt ungurii in romania exact e problema ta.In loc ca sa te bagi mare pe internet sa inveti si tu ceva la scoala ,

Eu dau dovada de mult devotament ca admin. Si nu ai tu nici o treaba cum verific eu player-i si ii banez, conteaza ca la mine nu sunt liste intregi de reclamati cum sunt la tine.
Cat despre invatat, mai bine ti-ai urma propriul sfat, pentru ca as putea spune ca tu oricum nu prea ai dat pe la scoala.
Cat despre unguri tai borati , nu am nici o treaba cu ei, imi sunt antipatici de fel. Si nu am sa invat niciodata ce cauta ei in tara noastra ! , Parerea mea este, ca ei daca au venit in tara noastra sa se conformeze acestei tari ( Adica tu, ca ungur deasta inapoiat ce esti, sa pui mana pe carte si sa inveti sa legi doua cuvinte ) .
Oricum, prea multe CONTRA-uri pe aici, ma indoiesc ca cineva ar fii deacord cu aceasta cerere de "prost" gust ! .
@edit1: neo, sry pt cele de mai sus, dar e penibil si ma cam roade sa nu-i inchid gura Very Happy

Na fii atent copile ca esti un copil neinvatat si pe langa asta mai esti si taran un pik : deci tu ai scris asta "Parerea mea este, ca ei daca au venit in tara noastra " deci ungirii au venit in romania ? Smile))))))) Chiar dute si invata un pic de istorie , desteptule ce esti :DPacat de tine ca vrei sa te faci mare pe internet , poate in realitate nu poti ajunge acolo unde ai ajuns pe internet.Bravo macar aici sa fii cineva.( TU INCERCI SA MA FACI TARAN SI SA-MI FACI RUSINE IN FATA DE CEILALTI USERI DE PE FORUM.DIN CAUZA AIA CA EU SUNT SINGURUL CARE VORBESTE DIRECT CU TINE.IMI PARE RAU DACA ASA ESTE SITUATIA)

nYR , de la mine niciodata nu ai avut bani pe gameway , nici nu te-am vazut pe server.
Niciodata nu intru cu alt nick ,


O seara placuta in continuare.
Back to top Go down
Trp

Trp


Number of posts : 387
Registration date : 2009-03-22
Age : 33
Location : Cluj Napoca/Brasov

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyTue Sep 25, 2012 8:10 am

Pro, sa fie.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/terrapy1
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

Cerere Admin Empty
PostSubject: :D   Cerere Admin EmptyTue Sep 25, 2012 10:00 am

Hy,esti o maszlina cam dubioasa Shocked Very Happy ,momentan ma abtin pirat
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyTue Sep 25, 2012 12:50 pm

Esti sursa mea de amuzament zilnic mai Maslina Smile .
M-am referit, ca voi ungurii , mereti in pana mea, in ungaria si vorbiti ungureste, fiti mandri ca sunteti unguri acolo nu aici, pt ca aici nu sunteti nici pe aproape.
Nu m-am referit la istorie, ca , (ca)re unde a venit, si care unde a plecat Smile. Tu daca esti in Romania, vorbeste in romaneste , si nu mai fi atat de idiot incat sa iti aperi propria tara (care a ta e ungaria) .. Oricum , nu e vorba de cine ce nationalitate e, e vorba de o cerere de admin Smile .
Cat despre cine ce bann-uri aiurea a dat pe server-ul GameWay , doar tu esti singurul admin mai "inapt" care dadea bannuri si player-ilor cu skill mai bun decat al tau.
Oricum, subiectul cu unguri tu l-ai deschis, am impresia ca iti place sa vb despre acest lucru, poate va simtiti si voi mai importanti cu toate ca nu sunteti:)
Back to top Go down
Maszlina




Number of posts : 18
Registration date : 2012-08-29
Age : 35
Location : Tg.Mures

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyTue Sep 25, 2012 1:10 pm

Dragul meu casti Smile acuma iti dau eu un sfat Smile dute pe afara cauta un ungur si bate-l Smile ca asta e problema ta cea mai mare Smile In legatura cu banuri Smile Recunosc ca primu kick , nu ban , care am dat , cred ca la ucigas , era din cauza lipsa specmode (prima saptamana cu admin ) , si chiar avea skil foarte bun , si faza cu respawnuri , am crezut ca are wall.Asta era singurul meu kick ce am gresit , in afara de asta nu era nici una , deci daca teylo sau oricine intra pe server si daca era mai bun ca mine si daca nu , daca e din RT nu inseamna ca ma ia la mistho, si nu is obligat sa ling te curu lui ca e din RT.Si voi sunteti oameni , cateodata poti sa fii si tu om normal , in pm , pe forum te faci mai mare Smile Bv tie Smile Daca vrei sa ajungi acolo sa-mi faci rusine , nu o sa reusesti.Deci n-are nicu un rost sa te chinui.Si repet , ce legatura are GW-u cu RT?Am fost si eu amator , ai fost si tu , si tu ai inceput de undeva o data.
Intelegi romane ?
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyTue Sep 25, 2012 1:29 pm

Maszlina wrote:
Dragul meu casti Smile acuma iti dau eu un sfat Smile dute pe afara cauta un ungur si bate-l Smile ca asta e problema ta cea mai mare Smile In legatura cu banuri Smile Recunosc ca primu kick , nu ban , care am dat , cred ca la ucigas , era din cauza lipsa specmode (prima saptamana cu admin ) , si chiar avea skil foarte bun , si faza cu respawnuri , am crezut ca are wall.Asta era singurul meu kick ce am gresit , in afara de asta nu era nici una , deci daca teylo sau oricine intra pe server si daca era mai bun ca mine si daca nu , daca e din RT nu inseamna ca ma ia la mistho, si nu is obligat sa ling te curu lui ca e din RT.Si voi sunteti oameni , cateodata poti sa fii si tu om normal , in pm , pe forum te faci mai mare Smile Bv tie Smile Daca vrei sa ajungi acolo sa-mi faci rusine , nu o sa reusesti.Deci n-are nicu un rost sa te chinui.Si repet , ce legatura are GW-u cu RT?Am fost si eu amator , ai fost si tu , si tu ai inceput de undeva o data.
Intelegi romane ?

Nu cred ca iti sunt atat de drag pe cat spui ,
Cat despre bataie, cu bataie nu rezolvi nimic, Adica eu nu sunt ca alti (gen: tu) sa apelez la bataie !
Cat despre GameWay, da ! Ai dreptate nu are nici o legatura cu server-ul RT ! , Dar acel server are legatura cu tine, iar tu cum esti admin acolo , si doresti admin si aici, noi (admini / persoanele care te cunoastem) trebuie sa ne exprimam opinia/parerea despre cat de "bun" esti in ce-a ce priveste administrarea ta pe server. Greselile facute de tine pe alte servere, sunt ale tale si te reprezinta oriunde ai fi ! .
Cat despre daca: "intelegi romane?", da inteleg doar ca ce-a ce vorbesti tu , aici , nu este Romana. Pentru tine Limba Romana e limba straina ! Smile

Cat despre parerea mea, care mi-am exprimat-o si inainte, este CONTRA, si nu este din cauza ca esti ungur, (ps: sper ca ai terminat cu subiectu ungurilor) cel putin eu m-am saturat, si de cererea asta si de tine, si de unguri .
Oricum , m-ai bine ai lasa`o moarta. Inca ceva, cu "lins-ul tau in cur" Smile ti-am mai explicat o data, ca nu toti de aici, avem asemenea inclinati ca tine, "sa apreciem linsul in cur, sau sa vrem sa fim linsi " - daca tie iti place sa practici astfel de obiceiuri , fa-o in locuri mai putin publice, cel putin nu ne mai expune "astfel de imagini" (horor) macar aici . Inteleg ca pentru tine e o placere, dar las-o balta si no mai face aici.
Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Empty

Back to top Go down
 
Cerere Admin
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cerere Admin
» Cerere Admin
» Cerere Admin
» Cerere Admin
» Cerere Admin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Server :: Cereri Admin-
Jump to: