Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Ban ?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
SMUCKEY




Number of posts : 9
Registration date : 2009-03-03

Ban ?  Empty
PostSubject: Ban ?    Ban ?  EmptyThu Jan 10, 2013 9:28 pm

Acest admin m-a banat pentru ca i-am raspuns la o intrebare pe care mi-a pus-o . Pun "copy" "paste" din consola sa vedeti cu cine avem de a face Smile)

Code:
anc killed DIABOLIK with 357
WOODSBORO made headshot on Maxi949 with egon
anc: smukey vrei sa iei ban?
ScRum killed Maxi949 with 9mmAR
|-RT-|: The adress of our website is www.hldm.ro
BlueBerry(BG) killed NNN with tau cannon
[RO]SMUCKEY: pt?
anc: ca asa mi se scoala mie
anc: vrei ma?
BlueBerry(BG) killed Maxi949 with tau cannon
ScRum made headshot on Maxi949

raspunsul meu a fost pe masura limbajului acestui admin cheers

Code:
[RO]SMUCKEY killed WOODSBORO with tau cannon
- Maxi949 has left the game
[RO]SMUCKEY killed WOODSBORO with tau cannon
[RO]SMUCKEY: ma doare fix in **** de banu tau :))
anc killed DIABOLIK with rpg_ro

Daca vreti sa-mi scoateti ban-ul e bine , daca nu , nu dar nu vreau sa mai am de-a face cu astfel de personaje alien

Have Fun !
Back to top Go down
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptyFri Jan 11, 2013 6:39 am

Probabil ca l-ai insultat cu ceva sau l-ai enervat!Nush:-??Cand ai jucat pe alt server si eram si eu admin acolo nu am avut probleme dar na...
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptyFri Jan 11, 2013 7:24 am

Il stiu pe "SMUCKEY" de mult timp. De cand jucam pe Ilogic. Era mai tot timpul acolo si il stiu ca fiind serios.

Details for banned steamid: 109.96.225.203
Banned Name [RO]SMUCKEY
Banned SteamID 109.96.225.203
BanLength 0
Unban Time Permanent Ban
Ban Reason JET MA, JET OCEANIC
Banned By anc
Admin SteamID STEAM_0:1:27099532

Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
Guest
Guest




Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptyFri Jan 11, 2013 12:38 pm

Stiu bine cine este anc , nu cred ca te-ar fi banat fara un motiv bine definit....acum doar asteptam si variata a doua!
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptyFri Jan 11, 2013 1:12 pm

Salut,
Da eu te-am banat, si am avut un motiv bine intemeiat .
In primul rand, cred ca ar trebuii sa iti revizuiesti limbajul, cel ce il folosesti pe server. Ban-ul nu l-ai primit pentru ca, ai intrat ieri pe server si gata te-am banat.
Te-am banat, pentru limbajul folosit de tine , pe server in perioada indepartata, adica intrecut . Trecutul va bate pe toti ! ..
Ideea sta in felul urmator .. Parerea mea, este ca tu ca player, ar trebuii sa fii putin mai atent la ce faci tu nu la ce fac alti, si + de asta, sa-ti lasi orgoliul la o parte, pentru ca nu o data, am intrat pe server, cand erai si tu, iar orgoliul tau, sa te faca sa folosesti un limbaj necorespunzator, iar apoi sa iesi de pe server. Ai "prostul" obicei, de a injura si a iesi de pe server.
Nu am nici o obligatie de a-ti da explicati, atata timp cat ai un comportament de inapt. Ban-ul acolo ramane, nu ti-l scot nici sa te tragi pe cur Smile ..
Teylo, pe tine nu te-a intrebat nimeni nimic, si cand te intreaba lumea ceva , nu raspunzi , sezi bland in banca ta!
La revedere,
Back to top Go down
SMUCKEY




Number of posts : 9
Registration date : 2009-03-03

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptyFri Jan 11, 2013 1:52 pm

Din cate tin eu minte am mai jucat cu tine pe alt server si ti-am reprosat ca ai multe script-uri in config , nu te-am injurat doar ti-am atras atentia . Daca tu consideri ca am gresit , e problema ta dar tinand cont de atitudinea ta , din partea mea vei primi un raspuns asemanator , tu ai inceput cu amenintarile , iar eu ti-am raspuns cu aceelasi aer de "vedeta" Smile) . M-am comportat asa pentru ca tu ai inceput sa ma ameniti fara motiv si din "amintirile" tale de lemn cioplit vei primii aceeasi atitudine din partea mea pe care tu o oferi anumitor jucatori . Si sa stii ca intotdeauna ca sa iti sustii punctul de vedere si acuzatiile pe care mi le aduci , ar trebuii in primul rand sa vii cu probe , pentru ca altfel as putea scrie si eu aici cateva romane despre vedeta 'castilio^[RT] un anonim care are admin Smile) .

Bafta staf-ului acestui server care pana in acest moment nu am avut nimic de reprosat . HF !
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptyFri Jan 11, 2013 2:02 pm

Staff-ul acestui server nu a avut nimic de comentat, pentru ca te cunosc, cate de "anonim esti" Smile , nu am nevoie de probe atata timp cat tot ce se intapla pe server-ul RT este monotorizat .
Cred ca in sinea ta de ofticat, ai vrea sa fii "atat" de anonim ca mine. Cat despre scripturile ce le am eu in config, nu cred ca te privesc pe tine, atata timp cat sunt permise . Oricum nu ai nici o treaba cu jocul si nu vad de ce ar fii momentul sa ne jignim unul pe altul. Din amintirile tale de lemn taiat cu drujba, iti reamintesc ca "injuraturile" tale sunt monotorizate, si niciodata nu a fost vorba de "niste mici atenti" din partea anumitor playeri care nu prea au treaba cu jocul. Pentru tine, iti fac deosebita palcere de a afla, ca in cfg-ul meu se afla doar 2 aliasuri, unu de lj, si unul de bhop . Restul se numesc binduri.
Atata timp, cat viii cu astfel de afirmati asupra mea, banul va ramane acolo Smile , doar pentru ca esti "vedeta" si raspunzi in felul acesta, in loc sa ajungem la un punct comun Smile .
Back to top Go down
SMUCKEY




Number of posts : 9
Registration date : 2009-03-03

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptyFri Jan 11, 2013 2:08 pm

Raspunsul meu ramane acelasi , poti sa-i dai copy din al doi-lea citat din consola Smile)
Atata timp ca ceea ce povestesti tu aici s-a intamplat pe alt server , nu prea are rost sa-ti "tocesti" degetele pe tastatura Smile)
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptyFri Jan 11, 2013 2:24 pm

La revedere ! Smile Banul ramane ,
Back to top Go down
SMUCKEY




Number of posts : 9
Registration date : 2009-03-03

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptyFri Jan 11, 2013 3:08 pm

Ok , puteti da CLOSE Smile) e rezolvata treaba Very Happy
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptySun Jan 13, 2013 1:33 pm

Nu era regula ca prima oara avertizam dupa dam ban?
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptySun Jan 13, 2013 3:02 pm

teylo wrote:
Nu era regula ca prima oara avertizam dupa dam ban?

Bai zmeule, mai sus scrie ca se poate da topic closed, ce rahat te bagi unde nu-ti fierbe oala ?
Oricum , careva dintre admini ia dat unnban, si nu , nu spun chiar de loc ca tu ai fost. Esti singuru pupincurist de aici . Veziti de curu tau, ca esti paranoic.
Fiecare admin da ban dupa cum crede. Eu unul sunt gen-ul de persoana care nu admite sa fie injurat/jignit de 2 ori. Am invatat din trecut, ca daca lasi dupa cei care te-n jura, cazi la picioarele lor Wink ...
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptySun Jan 13, 2013 3:10 pm

Potoleste-te, nu i-a scos nimeni banul http://www.hldm.ro/bans/ban_detail.php?id=109.96.225.203
Are ip dinamic de la Romtelecom.
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  EmptySun Jan 13, 2013 3:11 pm

neo wrote:
Potoleste-te, nu i-a scos nimeni banul http://www.hldm.ro/bans/ban_detail.php?id=109.96.225.203
Are ip dinamic de la Romtelecom.

Ok, greseala mea Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Ban ?  Empty
PostSubject: Re: Ban ?    Ban ?  Empty

Back to top Go down
 
Ban ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Server :: Cereri unban-
Jump to: