Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 cerere in clan hjk

Go down 
+5
Admin
'castilio^[RT]
Soaric
teylo
hjk
9 posters
AuthorMessage
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyMon Mar 18, 2013 9:46 am

Nume : Alex
Nick in HL : hjk
Varsta : 16
Timp de joc :Joc cam de 2 ani dar pe ag am jucat cu mai multi din alte tari ca din ro nu prea vad.Si hl1 joc daca vreti o sa joc cu voi sa vedem daca am sanse s-au nu
Motiv :As vrea sa fiu in clanul vostru e foarte bun mai ales din RO si oricum pe rt server sunt pe 4 in top.E decizia voastra daca ma primiti Very Happy
Am licenţa half-life.iulius18
ID messenger : vadan_m

Am facut cererea dupa nyR cu nume varsta timp de joc etc.Ca mi se parea mai usor de facut
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyMon Mar 18, 2013 10:28 am

E bunicel. Trebuie sa jucam 1v1 ca sa dovedesti ca tu esti cel care joaca si pe server.
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
Soaric




Number of posts : 333
Registration date : 2011-06-30
Age : 31
Location : Iasi

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyMon Mar 18, 2013 10:37 am

http://www.hldm.ro/ intra aici si dai in dreapta click pe numele meu ca sa imi dai add friends pe steam, apoi vom vorbi pe steam si vom juca 1o1.
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyMon Mar 18, 2013 11:41 am

Nu merge...
Dami pe forum idu de steam
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyMon Mar 18, 2013 2:55 pm

In principal, esti ok din cate te-am vazut pe RT , vom juca 1o1.
@teylo, in special pentru fatza ta, opinia ta nu va conta, esti in clanu asta doar pt tag-ul ala , ma enerveaza aerele tale de copil frustat. Tragi ca boul sa ajung in top pe RT server, dar pt clan nu ai face nimic !
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyMon Mar 18, 2013 3:01 pm

haideti pe sv de RT si stati spec sa vedeti cum ma descurcu soaric teylo si restu
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyMon Mar 18, 2013 4:35 pm

'castilio^[RT] wrote:
In principal, esti ok din cate te-am vazut pe RT , vom juca 1o1.
@teylo, in special pentru fatza ta, opinia ta nu va conta, esti in clanu asta doar pt tag-ul ala , ma enerveaza aerele tale de copil frustat. Tragi ca boul sa ajung in top pe RT server, dar pt clan nu ai face nimic !


Mersi de complimente. Daca nu ma suporti prefate ca nu sunt pentru tine nu incepe cu jigniri aiurea. M-am saturat de arfele tale de "vai doamne ce tare sunt". Tineti gura mai bine.
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyMon Mar 18, 2013 8:08 pm

Hjk , am incercat astazi sa joc cu tine , dar am avut deosebita placere de a observa ca tu nu ai licenta de half-life, de unde rezulta ca cererea ta de intrare in clan este NULA. Am jucat cu tine 5 minute pe crossfire, ai un skill destul de scazut , dar nu e vorba de asta. E vorba de ce fel de om esti , ca skill-ul il acumulezi in timp . Am vazut ca tot repeti pe-aici ca esti pe locu 4 in top. Sa stii ca nu incalzeste pe nimeni faptul ca esti pe locul 4 in top. Si ucigas e pe 2 sau 3 , din cate vazusem si e pe dinafara cu hl-ul Smile . Nu vreau sa aduc jigniri membrilor clanului, dar eu unul cel putin m-am saturat sa vad cata nesimtire isi face aparitia din partea anumitor playeri din clan.
Parerea mea este ca acest clan atarna de cativa oamenii , pentru care eu am tot respectul. In acest moment acest clan atarna doar de persoane precum vomi, soaric, trp si rav (noul venit) care a demonstrat ca este aproape de clan atunci cand e nevoie, cel putin pe mine m-a ajutat sa imi rezolv si ag-ul dupa ultimul update, sau cu alte chesti pe care nu le stiam. Nu ca persoane precum, teylo , persoana la care ii scriu atat eu cat si alte persoane din clan, ca avem nevoie de el iar el nu raspunde, am intalnit o situatie cand aveam nevoie doar de prezenta lui, (ca de skill nici nu era vorba) , doar de prezenta ca sa fie acolo, 20 de minute ca sa nu pierdem anumite meciurii in ehll , adica sa nu ia echipa adversa default. Am intalnit alte momente cand erai in half life , pe serverul RT si te zbateai ca draqu sa iti ridici rank-ul , sa fii si tu in top 10 , pe un server cand noi ne zbateam sa facem rost de un player sa ne putem juca meciurile.
Tot odata vreau sa spun ca eu unu m-am scarbit de prostiile astea , adica noi sa reprezentam clanul la nivel inalt, sa il tinem undeva sus, si alte persoane care joaca doar de dragul topului si alte kkt-uri sa poarte tagul si sa se mandreasca ca face parte din el. Pur si simplu nu ai ajutat clanu asta cu nimic, pui doar cacaturi de modele de pe un forum pe altul , si sunt sigur, absolut sigur ca playeri cu skill ridicat din clanul acesta , nici nu au de gand sa incerce cacaturile de modele si prostiile ce le postezi tu pentru ca nu aduc nici un beneficiu sau altele.
Daca vreti ca clanul asta sa reziste, faceti o curatenie in lista aia de membri ai clanului , parerea mea este ca persoane precum : ivascanu, nyr, boonkez nu prea au ce cauta in clan.
Niciodata nu m-am legat de persoanele care au cladit acest clan, persoane precum neo, mvp , vomi , phl , (si alte persoane care au reprezentat clanul de la inceput , nu stau sa enumer toata lista) persoane care au fost aproape de clan , care au fost de la inceput aici . Pot spune ca aceia merita sa ramana la old members sau cum vreti sa le spuneti, sunt persoane care au muncit pentru clan si din partea mea au tot respectul... Inca ceva, pentru persoane care joaca doar pentru rank-ul de pe serverul clanului, sau altele .. sau persoane care isi fac probleme, ca nu se mai poate recupera rank-ul dupa ce serverul a avut o problema, etc in loc sa va bucurati ca serverul e dinou on, si avem un om capabil care merita tot respectul din partea acestui clan ca a refacut serverul, sau orice problema au intampinato serverele el a rezolvato, neo toata stima si respectu.......... ucigas in special , copil frustat ce joaca pentru rank-ul de pe server si restul, ma pis direct pe voi Smile
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyMon Mar 18, 2013 8:32 pm

Joia asta imi i-au 10 si o sa incerc sa i-au licenta half life
Dupaia jucam iar
Ai vazut si u ca am lag 150 chiar si peste ma da afara sv
Cand o sa am licenta o sa jucam atunci sa am si eu 1 lag Razz
Back to top Go down
Soaric




Number of posts : 333
Registration date : 2011-06-30
Age : 31
Location : Iasi

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyMon Mar 18, 2013 10:02 pm

nYR din cate am vazut a vandut contul de steam (am vorbit cu cel care foloseste acum contul) --> ar trebui sa fie scos din clan tinand cont ca se poate intra cu hacks de pe acel steamid el fiind in rooster-ul nostru iar Bonkeez jucasem dota2 cu el si imi spusese ca s-a lasat de half life cat despre ivascanu nu l-am vazut mai deloc prin ag tinand cont ca s-a vorbit despre activitate cand a facut cererea de intrare :
Code:
"insa daca vei fi acceptat, in mare parte vei fi pentru ca avem nevoie de jucatori activi, in competitiile de hl-ag in care suntem inscrisi, adica va fi nevoie de tine, duminica seara in special
daca e vorba doar sa figurezi in lista de membrii, si cand avem nevoie de jucatori sa ai teze ..da sa poti juca hldm, fie cu nick-ul tau fie cu altul, momentan nu prea avem nevoie de astfel de jucatori"

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyTue Mar 19, 2013 6:31 am

teylo wrote:
'castilio^[RT] wrote:
In principal, esti ok din cate te-am vazut pe RT , vom juca 1o1.
@teylo, in special pentru fatza ta, opinia ta nu va conta, esti in clanu asta doar pt tag-ul ala , ma enerveaza aerele tale de copil frustat. Tragi ca boul sa ajung in top pe RT server, dar pt clan nu ai face nimic !


Mersi de complimente. Daca nu ma suporti prefate ca nu sunt pentru tine nu incepe cu jigniri aiurea. M-am saturat de arfele tale de "vai doamne ce tare sunt". Tineti gura mai bine.

intr-un fel are dreptate, lasand la o parte disputele voastre personale
inteleg faptul ca uneori nu poti sa joci, dar in conditiile in care nu poti niciodata sa joci ag, cand ti se solicita ajutorul deja e deranjant in special pentru ca hl poti sa joci si inca mult timp Smile

dar cand te-ntreaba cineva daca poti sa vii la ag ori nu raspunzi, ori te pui "away" imediat, sau iesi..etc; in cazul asta ce greutate are parerea ta la o cerere de recrutare?

eu te sfatuiesc sa iti schimbi atitudinea(pt ca denota lipsa de respect)...in caz contrar o sa ne-o schimbam noi fata de tine(:
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyTue Mar 19, 2013 8:49 am

Dar asa avea totusi o intrebare.
Trb sa i-au steam bun am priceput.Dar dupa ce i-au ma primiti in clan?
Daca este cumva un meci de clan vs alt clan o sa fiu pe ag s-au hl depinde unde este meciul.Dar sa imi spuneti si o sa incerc sa vin Smile
Si intru in fiecare zi pe forum.Sa vad ce e nou si ce au mai scris alti.
Castilio imi ce scuze daca ieri nu ti-am raspuns pe mes dupa ce mi-ai dat 2 buzuri.Dar vb cu unu pe mes.
Vas ruga sa ma primiti in clan dar dupa ce i-au licenta half life.
Ca skilu mil fac in timp dar nu sunt chiar but la hl. Smile
Back to top Go down
Trp

Trp


Number of posts : 387
Registration date : 2009-03-22
Age : 33
Location : Cluj Napoca/Brasov

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyTue Mar 19, 2013 3:41 pm

'castilio^[RT] wrote:
Hjk , am incercat astazi sa joc cu tine , dar am avut deosebita placere de a observa ca tu nu ai licenta de half-life, de unde rezulta ca cererea ta de intrare in clan este NULA. Am jucat cu tine 5 minute pe crossfire, ai un skill destul de scazut , dar nu e vorba de asta. E vorba de ce fel de om esti , ca skill-ul il acumulezi in timp . Am vazut ca tot repeti pe-aici ca esti pe locu 4 in top. Sa stii ca nu incalzeste pe nimeni faptul ca esti pe locul 4 in top. Si ucigas e pe 2 sau 3 , din cate vazusem si e pe dinafara cu hl-ul Smile . Nu vreau sa aduc jigniri membrilor clanului, dar eu unul cel putin m-am saturat sa vad cata nesimtire isi face aparitia din partea anumitor playeri din clan.
Parerea mea este ca acest clan atarna de cativa oamenii , pentru care eu am tot respectul. In acest moment acest clan atarna doar de persoane precum vomi, soaric, trp si rav (noul venit) care a demonstrat ca este aproape de clan atunci cand e nevoie, cel putin pe mine m-a ajutat sa imi rezolv si ag-ul dupa ultimul update, sau cu alte chesti pe care nu le stiam. Nu ca persoane precum, teylo , persoana la care ii scriu atat eu cat si alte persoane din clan, ca avem nevoie de el iar el nu raspunde, am intalnit o situatie cand aveam nevoie doar de prezenta lui, (ca de skill nici nu era vorba) , doar de prezenta ca sa fie acolo, 20 de minute ca sa nu pierdem anumite meciurii in ehll , adica sa nu ia echipa adversa default. Am intalnit alte momente cand erai in half life , pe serverul RT si te zbateai ca draqu sa iti ridici rank-ul , sa fii si tu in top 10 , pe un server cand noi ne zbateam sa facem rost de un player sa ne putem juca meciurile.
Tot odata vreau sa spun ca eu unu m-am scarbit de prostiile astea , adica noi sa reprezentam clanul la nivel inalt, sa il tinem undeva sus, si alte persoane care joaca doar de dragul topului si alte kkt-uri sa poarte tagul si sa se mandreasca ca face parte din el. Pur si simplu nu ai ajutat clanu asta cu nimic, pui doar cacaturi de modele de pe un forum pe altul , si sunt sigur, absolut sigur ca playeri cu skill ridicat din clanul acesta , nici nu au de gand sa incerce cacaturile de modele si prostiile ce le postezi tu pentru ca nu aduc nici un beneficiu sau altele.
Daca vreti ca clanul asta sa reziste, faceti o curatenie in lista aia de membri ai clanului , parerea mea este ca persoane precum : ivascanu, nyr, boonkez nu prea au ce cauta in clan.
Niciodata nu m-am legat de persoanele care au cladit acest clan, persoane precum neo, mvp , vomi , phl , (si alte persoane care au reprezentat clanul de la inceput , nu stau sa enumer toata lista) persoane care au fost aproape de clan , care au fost de la inceput aici . Pot spune ca aceia merita sa ramana la old members sau cum vreti sa le spuneti, sunt persoane care au muncit pentru clan si din partea mea au tot respectul... Inca ceva, pentru persoane care joaca doar pentru rank-ul de pe serverul clanului, sau altele .. sau persoane care isi fac probleme, ca nu se mai poate recupera rank-ul dupa ce serverul a avut o problema, etc in loc sa va bucurati ca serverul e dinou on, si avem un om capabil care merita tot respectul din partea acestui clan ca a refacut serverul, sau orice problema au intampinato serverele el a rezolvato, neo toata stima si respectu.......... ucigas in special , copil frustat ce joaca pentru rank-ul de pe server si restul, ma pis direct pe voi Smile


affraid

Lasa ma nu mai fi asa taios, ca de n-ar fi astia care mai joaca si hl nici n-ar sti playerii ca avem clan. Lasa-i pe ei sa reprezinte gradinita, noi liga mare. Nu e ca si cum ne-ar face de rusine ca oricum cele 2 categorii de playeri nu se intalnesc.
Sunt de acord ca este nevoie de inca o filtrare a membrilor RT. Vomi poate imi dai si mie acces de admin peste sectiunea de membri I love you

Legat de cerere, CONTRA, cand ti-ai procurat licenta de hl, adauga-ma, discutam si pe urma vedem.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/terrapy1
Flager

Flager


Number of posts : 46
Registration date : 2013-03-14
Age : 30
Location : boot_camp X-tremist

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyTue Mar 19, 2013 4:27 pm

nu am dreptul sa comentez dar acel id vadan_m trage un semn de alarma , contactatil pe scorch si veti afla mai multe despre acest player What a Face
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyTue Mar 19, 2013 8:49 pm

Ok sunt de acord ca trb licenta half-life.
O sa imi i-au catecurand si o sa jucam iar Smile
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyWed Mar 20, 2013 6:16 pm

vroaim sa vad intreb ca acum am bani si daca ma poate ajua cineva cu licenta hl
Multumesc Smile
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyWed Mar 20, 2013 6:52 pm

Daca ai card poti lua hl direct de pe steam http://store.steampowered.com/app/70/?l=romanian
Back to top Go down
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptySat Mar 23, 2013 11:41 am


'castilio^[RT] wrote:
Daca vreti ca clanul asta sa reziste, faceti o curatenie in lista aia de membri ai clanului , parerea mea este ca persoane precum : ivascanu, nyr, boonkez nu prea au ce cauta in clan.

Ai dreptate.
Eu am renuntat a mai juca Half-life s-au orice joc.Sunt plecat in afara si nu mai pot juca din cauza lagului,si muncesc.(nu mai am timp .. (:
Este adevarat ca mi-am vandut contul de steam,o sa revin si eu peste o luna la acest joc.
Stiu ca nu o sa mai fiu in RT,dar o sa incerc sa revin la un skill cat de cat ridicat,sa va pot ajuta,s-au doar de relaxare,in caz ca nu o sa mai am sanse.
Pana atunci,salut si succes!Macar am trecut pe aici sa mai citesc .

Noroc.
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptySat Mar 23, 2013 1:31 pm

Va trbui sa imi i-au paypal dupaia ma descurc What a Face
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk EmptyTue Mar 26, 2013 6:30 pm

topic inchis
revii cand ai licenta de hl prin steam
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
Sponsored content





cerere in clan hjk Empty
PostSubject: Re: cerere in clan hjk   cerere in clan hjk Empty

Back to top Go down
 
cerere in clan hjk
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cerere clan
» Cerere clan
» Cerere clan TRP
» Cerere Clan eMy
» Cerere clan RT

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Forum :: Recrutare-
Jump to: