Download Half-Life v.42 & Adrenaline Gamer

HomeRegisterLog in

Share | 

Cerere admin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
skrillex

Number of posts : 162
Registration date : 2012-11-17

PostSubject: Cerere admin   Sat Jun 08, 2013 8:17 pm

Nick: |bK|^SkrilleX
Varsta: 15
Experienta ca admin: 8 luni
De cat timpi joci pe server: Pai joc de mult timp pe server.Am jucat pe nickul Robert dar nu ma pot sa zic cate ore am pe el ca au intrat si altii cu nickul asta apoi am jucat cu nicku skrillex si am avut nume rezervat pana cand a apartut problema cu serveru si in prezent joc pe nickul ---{skrillex}---
Steam ID (obligatoriu licenta half-life): STEAM_0:0:1651041255 nu am licenta half-life dar sper sami achizitionez in curand:D

Motiv: Pai as dori sa ajut la server chiar daca nu indeplinesc toate cerintele pentru admin. As putea sa ajuta la server cand nu sunt admini online si sunt codati pe server etc.Smile

Last edited by skrillex on Fri Jul 05, 2013 2:31 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://fandupstep.forumclan.com
neo

Number of posts : 1167
Registration date : 2010-09-26

PostSubject: Re: Cerere admin   Wed Jun 12, 2013 4:40 pm

Din cate stiu esti detinatorul unei comunitati de hl, ai propriile servere, etc. Nu te cunosc de pe server insa o sa zic contra la cerere si o sa si motivez: am nevoie de admini activi. Nu dau doar asa de dragul de a da, ca sa faca x si y colectie de admine si sa intre pe server din joi in Paste.

Back to top Go down
skrillex

PostSubject: Re: Cerere admin   Wed Jun 12, 2013 4:56 pm

Am inteles Smile Dar chiar daca am server de hl nu inseamna ca nu ma pot ocupa si de alte servere (eu joc pe 3 servere doar):)Intru in fiecare zi pe cele 3 servere dar  e adevarat ca in timpul spatamanii mai rar ca am scoala pe cap Very Happy.
Back to top Go down
Admin
Admin

Number of posts : 1237
Registration date : 2009-02-11

PostSubject: Re: Cerere admin   Thu Jun 13, 2013 5:23 am

skrillex wrote:
Intru in fiecare zi pe cele 3 servere dar  e adevarat ca in timpul spatamanii mai rar ca am scoala pe cap Very Happy.
pai si in cazul asta cum ai putea sa fi activ pe serverul nostru?
Back to top Go down
http://romanianteam.forumotion.com
skrillex

PostSubject: Re: Cerere admin   Thu Jun 13, 2013 12:39 pm

Bine, atunci am sa revin cu o cerere nou de admin peste un timp Smile Poate o sa ma cunoasteti mai bine Very Happy si sa vedeti activitatea mea Very Happy Decat despre codati,team play etc. am sa fac demouri si am sa postez pe forum sa nu ziceti ca sunt vanator de adminuri :)eu nu am facut sute de cererei de admin pe alte servere eu am cerut numai admin pe serverele pe care joc ca vreau sa ajut nu fac  diferenta intr-e serveru meu si alte servere chiar daca eu iau decizile si ma ocup de configurarea lui...etc. Very Happy
Back to top Go down
Naci >3 NYR_OLD

Number of posts : 28
Registration date : 2013-05-14

PostSubject: Re: Cerere admin   Thu Jun 13, 2013 1:44 pm

skrillex wrote:
Bine, atunci am sa revin cu o cerere nou de admin peste un timp Smile Poate o sa ma cunoasteti mai bine Very Happy si sa vedeti activitatea mea Very Happy Decat despre codati,team play etc. am sa fac demouri si am sa postez pe forum sa nu ziceti ca sunt vanator de adminuri :)eu nu am facut sute de cererei de admin pe alte servere eu am cerut numai admin pe serverele pe care joc ca vreau sa ajut nu fac  diferenta intr-e serveru meu si alte servere chiar daca eu iau decizile si ma ocup de configurarea lui...etc. Very Happy

lol...Laughing
Back to top Go down
'castilio^[RT]

Number of posts : 704
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: Cerere admin   Thu Jun 13, 2013 3:59 pm

Naci >3 NYR_OLD wrote:
skrillex wrote:

lol...Laughing

Hai sa fim spameri, gen nyr, LOOOL !Smile
Back to top Go down
Naci >3 NYR_OLD

Number of posts : 28
Registration date : 2013-05-14

PostSubject: Re: Cerere admin   Fri Jun 14, 2013 10:05 am

'castilio^[RT] wrote:

Naci >3 NYR_OLD wrote:
skrillex wrote:

lol...Laughing

Hai sa fim spameri, gen nyr, LOOOL !Smile

Decat sa nu-i raspunda nimeni la cerere..

Mai bine fac eu spam.. daca nu supar pe nimeni ):
Back to top Go down
nicki.razna

Number of posts : 78
Registration date : 2011-11-09

PostSubject: Re: Cerere admin   Sun Jun 16, 2013 1:00 pm

:bom:Te asteptam cu bratele deschise 
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Cerere admin   Today at 4:53 am

Back to top Go down

Cerere admin