Download Half-Life v.42 & Adrenaline Gamer

HomeRegisterLog in

Share | 

Cerere de admin Maszlin-A (again)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Maszlina

Number of posts : 18
Registration date : 2012-08-29

PostSubject: Cerere de admin Maszlin-A (again)   Thu Sep 05, 2013 10:39 pm

Nick: Maszlin-A

Varsta: 25

Experienta ca admin: vreo 2 ani

De cat timpi joci pe server: nu stiu exact

Steam ID : nu am

Motiv: In general intru seara dupa 11 12 , admin online zero , plin cu codati , acuma am iesit din joc din cauza la un nenorocit , ajung acasa , ma pun sa ma distrez la hl , in loc de distractie nervi....(in careva zi , ziua era un codat , intra un admin , am zis si eu si inca unu sa se uita la prostu ala....ce o facut adminu?...o iesit...codatu o ramas ) Daca nu acceptati cererea e oke , dar atunci sa puneti pe cineva , sau sa acceptati pt cineva cine nu numa ziua poate sa fie activ.Casti daca citesti si tu , sa stii ca si eu te urasc Smile)))))
Back to top Go down
'castilio^[RT]

Number of posts : 702
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: Cerere de admin Maszlin-A (again)   Fri Sep 06, 2013 11:53 am

Contra, "e grele cu limbul roman".
Toti "adminii" acestui server, avem si o viata personala, intram fiecare cand ne permite timpul si ne facem datoria atunci cand suntem prezenti.
Back to top Go down
Soaric

Number of posts : 332
Registration date : 2011-06-30

PostSubject: Re: Cerere de admin Maszlin-A (again)   Fri Sep 06, 2013 2:57 pm

Te plangi de codati dar nu ai reclamat niciodata unul....
Daca tot vrei sa ajuti ai topic de Reclamatii jucatori : http://romanianteam.forumotion.com/t227-reclamatii-jucatori
Daca faci demo la unul si il postezi iti promit eu ca va lua ban foarte curand ....
Back to top Go down
Maszlina

PostSubject: Re: Cerere de admin Maszlin-A (again)   Fri Sep 06, 2013 5:27 pm

Soaric: niciodata nu intra cu aceasi nume , de ex dak am reusit sa-l omor , deja maszlina gay si nume din astea punea , am niste demouri , am sa postez

Casti : corect , fiecare avem o viata personala , din cauza aia pot sa intru seara , cand voi nu puteti sa intrati , repet , dak nu acceptati cererea e oke , atunci sa fie voteban , votekick sau ceva ,
   Da nu sunt profesor de gramatica romana , dar cred ca cine vrea ma intelege si asa , asa vb pe ro cum vb tu pe engleza " my is the best player romania " cva de genu ai scris , nu vreau sa fie si topicu asta "o cearta" pro sau contra, sau cva sa gasiti impotriva codatilor...
Back to top Go down
Soaric

Number of posts : 332
Registration date : 2011-06-30

PostSubject: Re: Cerere de admin Maszlin-A (again)   Fri Sep 06, 2013 8:19 pm

Maszlina wrote:
Soaric: niciodata nu intra cu aceasi nume , de ex dak am reusit sa-l omor , deja maszlina gay si nume din astea punea , am niste demouri , am sa postez
Nu are importanta ce nick are, ii faci un demo cu record "asdfdsa" apoi il postezi pe forum la link-ul de mai sus cu tot cu IP-ul codatului (folosesti amx_showip sa ii vezi ip-ul), banul oricum il va lua pe IP deci nick-ul nu are nici o relevanta.

Back to top Go down
'castilio^[RT]

Number of posts : 702
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: Cerere de admin Maszlin-A (again)   Sat Sep 07, 2013 12:48 am

Cred ca ai băut apa de la câine, adică nu cred, sigur ai făcut-o din moment ce faci afirmații incorecte la adresa mea. Pur și simplu ești mult prea "inapt" ca sa ajungi la nivelul de admin pe un server atât de respectat.
Bă Mazlina, ai văzut meciul? Smile) ROMANIA 3-0 UNGURI PROSTI:))))
Te ciau Smile)
Back to top Go down
Maszlina

PostSubject: Re: Cerere de admin Maszlin-A (again)   Sat Sep 07, 2013 3:45 pm

Dragul meu casti :)Ma cac pe fotbal :)chiar:) dar nu stiu ce importanta are ce nationalitate am eu , sau ce ai tu , aici e vorba de respect....habar nu am cine esti in viata reala , chiar nici nu ma intereseaza.Pe o postare am vazut ca ai scris ca hl e un joc , atunci de ce te fute grija pe tine ca eu sunt ungur sau roman , sau englez sau etc....? am zis nu vreau neaparat sa am admin , dak nu ,sa gasiti ceva impotriva hackerilor , si postez demou , oke , ban pe ip , oke , si daca are ip dinamic ?....O intrebare simpla castilio , ce ai tu cu mine ? ca nu vorbesc cu tine asa ca altii ? ca vezi doamne tu esti cel mai bun din romania ? nu ma intereseaza...tot asa om esti ca altii...Daca sunt respectat te respect.Daca nu asta este nu o sa te ling de cur ca sa am un PRO de la tine...Ai luat bataie de la un ungur ? sau tio furat prietena ? sau ce ai tu cu ungurii?Smile))))apropo , ma corectez " my the best player romania" asa ai scris , scuza ma daca am gresit.Repet , nu pt cearta am deschis topicul, stiu ca tu vrei sa areti ca te caci pe unguri etc etc.Dar asta nu prea ma intereseaza...si nici pe altii

'castilio^[RT] wrote:
Cred ca ai băut apa de la câine,  adică nu cred,  sigur ai făcut-o din moment ce faci afirmații incorecte la adresa mea.  Pur și simplu ești mult prea "inapt"  ca sa ajungi la nivelul de admin pe un server atât de respectat.  
Bă Mazlina,  ai văzut meciul? Smile)  ROMANIA 3-0 UNGURI PROSTI:))))
Te ciau Smile)
Back to top Go down
neo

Number of posts : 1166
Registration date : 2010-09-26

PostSubject: Re: Cerere de admin Maszlin-A (again)   Sat Sep 07, 2013 5:03 pm

Closed & trashed Evil or Very Mad

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Cerere de admin Maszlin-A (again)   Today at 2:22 am

Back to top Go down

Cerere de admin Maszlin-A (again)