Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 cere clan Mafias

Go down 
3 posters
AuthorMessage
ZBOOOR




Number of posts : 5
Registration date : 2014-04-02

cere clan Mafias Empty
PostSubject: cere clan Mafias   cere clan Mafias EmptyWed Apr 02, 2014 3:13 pm

⇨varsta >15 ani(cu cat mai mare cu atat mai bine..sa zicem).am
⇨nationalitate Romana.da
⇨bun simt -->sa va respectati colegii de clan, indiferent daca unul e mai putin talentat decat voi la joc.erspect
⇨seriozitate si devotament - stiu ca suna un pic mai ciudat, dar nu avem nevoie de "clan hoppers"(jucatori care schimba clanurile cum imi schimb eu sosetele).respect
⇨trebuie sa iti placa jocul, adica sa nu joci acum doar dintr-un moft, si in cateva zile sa nu te mai vada nimeni pe servere.Joc imi plac ejocu
⇨sa detii ceva "skill"..nu e necesar sa fii GaRpY, dar sa joci decent ..adica sa poti scoate cateva zeci de fraguri intr-un meci de tip 1vs1.scot
⇨sa faci un meci 1 vs 1 cu un membru al clanului pe una din urmatoarele harti:crossfire,stalkyard,boot_camp(nu trebuie neaaparat sa castigi, dar sa joci de la acceptabil in sus).da
⇨sa nu fi egon-ist, adica sa folosesti egon-ul din lipsa priceperii asupra celorlalte arme.nu-s urasc arma
⇨sa ne scrii un motiv pentru care ai dorii sa ni te alaturi.imi palce clanu si mias dori sa fiu in RT
⇨posesia unei licente de half life prin steam este o cerinta obligatorie, in special daca nu sunteti nepotii vreunuia dintre noi;licenta sa nu fie patata de vreun ban pe s`lag/vac.nam
⇨daca avem dubii in priviinta nivelului dumneavoastra de skill/pricepere/talent intru tainele half life-ului, va vom solicita un meci 1vs1 cu unul dintre membrii clanului.
⇨daca avem dubii in priviinta caracterului dv, ne rezervam dreptul sa va refuzam, sau deasemenea sa va solicitam un meci 1vs1 cu unul din membrii clanului, pentru a ne convinge ca sunteti intratat de bun, incat sa ignoram unele deficiente MINIME de comportament.da is destul de bunicel
⇨legat de meciurile 1vs1, in caz ca nu va puteti prezenta in ziua programata, anuntati-ne, suntem oarecum intelegatori, in caz ca ati fost anuntati de meci, nu v-ati prezentat,si nu ne-ati anuntat de eventualele probleme care va puteau impiedica sa ajungeti. -->cerere stearsa.va anunt dac apot veni da sau nu
⇨in cazul inactivitatii prelungite si ne-anuntate, ne rezervam dreptul sa va excludem din clan.ok da nu voi fi inctiv numa cu scoala.
Back to top Go down
skrillex

skrillex


Number of posts : 162
Registration date : 2012-11-17
Age : 26
Location : Brasov

cere clan Mafias Empty
PostSubject: Re: cere clan Mafias   cere clan Mafias EmptyWed Apr 02, 2014 3:18 pm

Lume... a revenit tacho!!!!  cheers  Party  lol! 
Back to top Go down
http://fandupstep.forumclan.com
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

cere clan Mafias Empty
PostSubject: Re: cere clan Mafias   cere clan Mafias EmptyWed Apr 02, 2014 7:06 pm

nu
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
Sponsored content





cere clan Mafias Empty
PostSubject: Re: cere clan Mafias   cere clan Mafias Empty

Back to top Go down
 
cere clan Mafias
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» cere admin
» Clan war...( a kind of... )
» cere admin
» Ies din clan .. DA sau NU ??
» clan RT

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Recycle Bin-
Jump to: