Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Lista membri activi in vara asta (EHLL)

Go down 
5 posters
AuthorMessage
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyTue Jun 16, 2015 6:03 am

Va rog sa postati aici toti cei care puteti si vreti sa jucam in aceasta vacanta.Cei ce sunt mai noi presupun.Astept reply cu "eu joc" va salut si o zi buna Very Happy Smile Very Happy king
Back to top Go down
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyTue Jun 16, 2015 6:15 pm

Daca nu am sa fiu plecat sau nu am planificat nimic pentru un anumit weekend cel mai probabil o sa joc insa nu promit ca pot sa fiu prezent chiar in toate zilele Smile
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyTue Jun 16, 2015 6:37 pm

Good 1 member is here!
Am vorbit cu ProjectX zice ca se baga si el!
2 members is here.

https://soundcloud.com/dodgeandfuski/dodge-fuski-vs-12th-planet-big-riddim-monsta-out-now
Back to top Go down
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyTue Jun 16, 2015 6:39 pm

Nice,nice chiar voiam sa spun ca trebuie sa vorbim si cu project Smile
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyWed Jun 17, 2015 5:56 pm

Salut MaD, mi-a spus BOBO ca se lasa, deoarece are o problema nasoala la half life.
Eu, ca sa pot juca asa cum trebe am nevoie de bhop la AG, oricum o sa rezolv eu asta pana la urma.
I-am spus sa posteze problema lui pe Rt forum, dar vad ca nu ma asculta.
Vedem ce facem vara asta, poate o sa jucam ceva in ehll (Scroll, dbs, MaD, eu si poate Turbo).
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyWed Jun 17, 2015 8:18 pm

Ba,ba,ba.Usor nu ma las doar ca nu pot sa rezolv acea problema.Daca poate careva dintre voi sa mi-o rezolve ii raman recunoscator.Si chiar cu acea problema daca o am tot o sa fiu prezent in EHLL.O sa dau tot ce pot cu acel HALF LIFE default.Am vazut acum o zi un topic cum ca andymatrx_mtx zicea ca a jucat default (HL) si a vazut cum e sa fi in pielea unui "NooB" ce nu are sanse si este frustrat in fata playerilor configurati.Ei bine eu joc HL deafult de cand il am pe steam nu am jucat altefl dar as vrea.Dar din priceperea mea de "vaca fara uger" nu o sa imi fac un config fara sa "F%#T" tot half life-ul l-am rugat pe castilio sa imi faca bhop a reusit o data dar l-am mai rugat o data pt. ca mi-am reinstalat windowsul si de data asta sa dat "D%@(U" tot HL-ul.

PS:Problemele sunt urmatoarele:
-nu merge bhop.
-mouse-ul in timpul jocului se duce in coltul ecranului (nu stiu motivul,nu intrebati).
-nu imi merg unele mape ce sunt si in EHLL (ok no problem sunt putine cum ar fi HomeWorld).
-si mai am si ceva lag (no problem,the lag in a onther problem of my simple day).
-apar niste erori in consola.
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyWed Jun 17, 2015 9:30 pm

dai un copy paste la chestia din consola aici.
mouse-ul ceva ciudat dar incercam cu niste setari din launch option.
bhop-ul e ca si rezolvat, ceva n-ai facut ok cand ti-am dat alea.
Back to top Go down
Scroll

Scroll


Number of posts : 77
Registration date : 2013-07-30
Age : 25

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyThu Jun 18, 2015 6:31 am

problema cu mouseul apare in general in hl nonsteam. ai jocul minimizat, se schimba mapa si apoi mouseul iti ramane intrun colt. nam inteles niciodata de ce...
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyThu Jun 18, 2015 7:07 am

Chestia din consola nu mai apare.Dar problema cu mouse-ul tot e si nasoala rau.Nu scroll,nu e cum ai spus tu ci se intampla in timpul jocului daca nu misc de mouse nu se intampla si daca misc se muta intr-o directie random.Bhop ok casti stiu ca te pricepi si o sa imi poti face.Dar cum spunea-am eu sunt un jucator ce joaca de la inceputul "cariereri" default si cred ca ma pot obisnui cu un config.Desigur daca nu s-e va intampla cum s-a intamplat acum casti.


PS:Ms de ajutor,nu crede-am ca o sa fiu ajutat dar vad ca sunteti niste oameni foarte "de treaba" Smile .

PSS:Nu pot sa cred ca sunt mai concentrat cand ascult dubstep decat cand nu ascult.

PSSS:Uite: https://soundcloud.com/neversaydie/twine-switchblade
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyThu Jun 18, 2015 9:29 am

BOBO009 wrote:

PSSS:Uite: https://soundcloud.com/neversaydie/twine-switchblade

pss: https://www.youtube.com/watch?v=tXO2QtjixaM
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyThu Jun 18, 2015 10:48 am

Haha, deci ti-a venit mintea la capatana Smile, si ai constatat faptul ca nu trebuie sa te lasi de half life pentru o problema care poate fi rezolvata.
Oricum nu eu am inventat chestia ca "te lasi", ci tu mi-ai spus pe Steam asta.
Eu am intrat in pc-ul tau cu TeamViewer si am vazut ca esti cam haotic la fisiere.
E normal ca tot timpu sa ai cate o problema, daca nu lucrezi ordonat.
Despre bhop, e interesant ca nu iti functioneaza cu toate ca am facut exact asa cum a zis teylo, rammy.
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyThu Jun 18, 2015 12:35 pm

inainte sa puneti patch-ul cu vechea versiune de hl. Opriti actualizarile din steam la HL, astfel incat, cand lansati hl-ul, sa nu se actualizeze la ultima versiune.
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyThu Jun 18, 2015 7:52 pm

'castilio^[RT] wrote:
inainte sa puneti patch-ul cu vechea versiune de hl. Opriti actualizarile din steam la HL, astfel incat, cand lansati hl-ul, sa nu se actualizeze la ultima versiune.
Salut castilio, eu am bhop la Half Life, dar la Ag nu imi functioneaza nu stiu de ce.Update-urile le am oprite(Steam>Games>Half Life>Properties>Updates>Automatic updates).
Eu il am "Only udpate this game when launch it".
Nu stiu care este problema, de ce nu ar functiona, tot apare"Unkown command special". Evil or Very Mad
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyThu Jun 18, 2015 7:54 pm

'castilio^[RT] wrote:

BOBO009 wrote:

PSSS:Uite: https://soundcloud.com/neversaydie/twine-switchblade

pss: https://www.youtube.com/watch?v=tXO2QtjixaM

Sad so fuck away : https://soundcloud.com/edm/eptic-ectoplasm-must-die-premiere
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) EmptyThu Jun 18, 2015 8:16 pm

Problema cu bhop s-a rezolvat, e ok acum, daca e sa jucam in ehll eu sunt prezent Smile.
Back to top Go down
Sponsored content





Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty
PostSubject: Re: Lista membri activi in vara asta (EHLL)   Lista membri activi in vara asta (EHLL) Empty

Back to top Go down
 
Lista membri activi in vara asta (EHLL)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» EHLL IN VARA ASTA?
» O idee pt cand vine vara
» Fosti membri?
» EHLL/AG
» Asta da bulan!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Discutii Generale-
Jump to: