Download Half-Life v.42 & Adrenaline Gamer

HomeRegisterLog in

Share | 

FlowRege.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
nYR

Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28

PostSubject: FlowRege.   Wed Jun 24, 2015 9:55 pm

Salut, cu toate ca am fost acceptat in RT (Sat Jul 28, 2012 1:10 pm) apoi v-am lasat balta ca un "retard"
Mai pe scurt, am revenit la acest joc, amintirile sunt incredibile atunci cand tin "gauss-ul in mana"
Am ceva timp, va pot ajuta in ehll gen, skill-ul meu o sa-l vedeti jucand 1v1.
- M-am maturizat foarte mult, si doresc cu adevarat sa joc insfarsit in ehll.
- Am incercat sa dau de vomi pe steam, insa nu mi-a acceptat cererea. Vroiam sa il intreb daca mai are rost o cerere de intrare in RT, nu am mai avut rabdare si am deschis acest Topic.
- De cand m-am reapucat, nu am apucat sa joc decat cu Turbo si mvp pe serverul Hldm, v-am dat cerere pe steam la restu.
- Am fost destul de copilaros in trecut, pot sa spun sincer ca acum am capul pe umeri!
- Incaz in care imi puteti da sansa sa ma reintorc, eu v-am dat add pe steam( Trp,Castilio,Soaric,Vomi)

Numele pe care l-am folosit de cand m-am reapucat a fost -=FlowRege=- . Sunt zilnic pe serverul de hl.
Steam profile : http://steamcommunity.com/profiles/76561198133270175/ .

Multumesc, si credeti-ma ca aceasta cerere este facuta cu foarte mare seriozitate.
Back to top Go down
BOBO009

Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09

PostSubject: Re: FlowRege.   Thu Jun 25, 2015 11:56 am

Pro,parerea mea e ca avem nevoie de tn. Very Happy Smile confused affraid
Back to top Go down
nYR

PostSubject: Re: FlowRege.   Thu Jun 25, 2015 1:50 pm

nyr x - bobo. - > http://i.imgur.com/oI7VBMK.jpg

Back to top Go down
Admin
Admin

Number of posts : 1237
Registration date : 2009-02-11

PostSubject: Re: FlowRege.   Thu Jun 25, 2015 4:44 pm

eu zic sa nu.. parca ai fost acceptat de vreo 2 ori
imi pare rau insa pe steam intru destul de rar in ultima perioada

ehll..isi da ultimele suflari asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji
(contra)
Back to top Go down
http://romanianteam.forumotion.com
nYR

PostSubject: Re: FlowRege.   Thu Jun 25, 2015 8:29 pm

Am fost acceptat odata si apoi imi gasisem de lucru. Acum Sunt nerabdator sa joc azi mi-am cumparat si niste casti.
Decide-ti daca aveti nevoie de mine s-au nu, eu sunt disponibil oricand sa joc..pnm.
Cred ca am si skill-ul potrivi pentru a va reprezenta, e alegerea voastra.

EDIT: Puteti da closed, ma strofoc degeaba prind playeri Rt on pe steam si isi bat pula, nu-mi raspund dar ies din Cs:GB, intra in Half-life . Altii(aia noi) ma refuza ca nu au chef, dar tot asa isi schimba jocul .. nu inteleg de ce ati acceptat membri,daca nici macar nu-si dau interesul , infine nu-i treaba mea, chiar credeam ca se mai poate face ceva, mersi oricum. Salut !

Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: FlowRege.   Fri Jun 26, 2015 6:05 pm

lol
Pai probabil ca nu mai are aproape nimeni chef de 1x1 in perioada asta(o perioada destul de moarta pentru AG..).
In cazul in care persoanele respective se stiu mai slabe decat tine si ii inviti la un 1x1.. probabil ca s-au gandit ca or sa iroseasca 20 de minute ca sa ia bataie. Daca te gandesti ca or sa progreseze si ei in timp ce sunt spawn raped pe cross sau dominati pe alta mapa, slabe sanse.

Legat de strofocat..stai linistit, nu trebuie sa te strofoci, ai venit cam la spartul targului de data asta..  data trecuta desi erai online(cel putin o perioada dupa ce ai fost acceptat) parca n-aveai mouse/sunet/casti/ceva de genu asta, cand trebuia sa jucam in ehll, deci daca jucam acum iti imaginezi ce baza aveam in tine  Wink .

Sigur.. exista si o MICA posibilitate de aliniere a planetelor astfel incat sa imi gasesc un job care sa imi ofere ceva mai mult timp liber, sa revina TRP, Soaric, sa continue Castilio, iar in EHLL, sa incerce o revenire AGT si/sau eRa si alte clanuri care s-au desfiintat(asta ca sa fie motivant).
Back to top Go down
mvp[RT]

Number of posts : 396
Registration date : 2009-02-20

PostSubject: Re: FlowRege.   Fri Jun 26, 2015 6:38 pm

Din partea mea ai contra.
Nu mi-a placut si nu-mi place comportamentul tau. Nu ma intereseaza scuzele pe care le inventezi, ca ai fost imatur si alte prosti.
Poti juca oriunde si cu cine doresti dar nu as vrea sa te vad cu tag-ul clanului RT.
De cand am infiintat clanul cu vomi in 2008 am vrut ca jucatorii ce fac parte din clan sa fie diferiti nu doar sa joace bine.
Back to top Go down
http://www.hldm.ro
nYR

PostSubject: Re: FlowRege.   Sat Jun 27, 2015 10:59 am

m.v.p : Nu ai avut ocazia sa porti o conversatie cu mine, sa vezi ce om sunt si cum ma comport. Aaa ca ai vazut acum ceva timp pe forum, eram si eu imatur, ai dreptate pentru tine sunt niste aberatii ce zic eu. Am inteles ca nu o sa fiu acceptat in clan ok, Dar uite ceva ce ar fi trebuit sa scriu de mult
( Inainte, imi aduc aminte daca faceai cerere trebuia sa joci 1x1 cu cineva din Rt, si daca il bateai sau macar sa fi aproape de el erai acceptat, ok, acum nu inteleg criteriile pe care se intra in clan, sa joci prost si sa vorbesti cu D'le? deja o iau pe aratura si rog pe cineva sa dea closed!
Ramane o amintire Hl-u, salut !
Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: FlowRege.   Sat Jun 27, 2015 12:07 pm

[briza de vand dinspre Nord]am chef de hl si m-am maturizat foarte mult/ [briza de vand dinspre Sud]imi displace un aspect(zic eu minor)/ramane o amintire hl-u
^nu pare prea matur comportamentu asta

Legat de criteriile de intrat in clan chestiile au evoluat sau involuat destul de logic si rational..
adica in momentul cand spre ex. eram inscrisi in ehll si ne gaseam duminica seara decat 2 persoane online, si disponibile sa jucam, era util aproape oricine, numai sa jucam meciul(daca aveam adversari prea buni sau prea slabi) si sa nu se adune cate "n" meciuri de recuperat.

La inceput da, se juca 1x1 si trebuia sa fii bun, dar dupa o perioada nu mai erau jucatori la fel de buni ca noi, caz in care mai trebuie sa cobori si standardele, nu e ca si cum aceleasi persoane pot juca la infinit(inclusiv in ehll)..

closed
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: FlowRege.   Today at 4:57 am

Back to top Go down

FlowRege.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1