Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 ban no reason

Go down 
3 posters
AuthorMessage
<!>St*1#DUMySsS<!>




Number of posts : 7
Registration date : 2014-12-21

ban no reason Empty
PostSubject: ban no reason   ban no reason EmptySat Jul 04, 2015 6:34 am

Salut, chiar se dau ban-uri pe server fara rost..... fara motiv a fost banat Ins pe motive neintemeiate, doar de frustari meschine cred. Cred ca chiar se abuzeaza aici Smile
Back to top Go down
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

ban no reason Empty
PostSubject: :) :D   ban no reason EmptySat Jul 04, 2015 7:16 am

Da, chiar i-am dat ban fara motiv, si fac asta tot timpu' cu playerii care au skill (pt ca sunt frustrat) si pentru a imi pune "fetele" pe primul loc Laughing , abi astept sa intre pe server  castilio sau mvp  sa vezi ce ban/destroy le dau si lor  Twisted Evil

P.S o dai din lac in put .....atat timp cat cuiva i sa dat  ban permanent ......crezi ca va mai intra pe server (cat timp sunt prin zona si nu am chef de nimic , fii sigur ca o sa ma amuz cu diferite comenzi pe acei "jucatori")
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

ban no reason Empty
PostSubject: Re: ban no reason   ban no reason EmptySat Jul 04, 2015 9:45 am

La 1nside mvp ii da ban totimpul, probabil are motive intemeiate.
Si eu le dau ban la o gramada de jucatori cand ma plictisesc ( StormRider, Nightwolf aka XaXa, DeLPiade ) si lista ar continua... Lee se afla pe lista mea de banati cand avea obiceiul sa se frusteze si sa-mi vorbeasca dupa cum il duce capu.
Cat despre tine Dummy, nu mai fii atat de frustrat din cauza ca ai ramas fara admin. Nu e vina ta ca esti prostut.
In + incerci sa iti "torni" fosti colegi, si prin "faze" de astea, n-o sa dovedesti niciodata ca ai meritat functia ce ai avuto.
PS: Ai putea sa postezi aici si faza cand ti-am dat kick si erai admin, cand stateai spectator sa pierzi vremea si vorbeai cu "x y z", si ti-am scris: "Macar dale ban la cei care fac reclama daca tot stai spectator", si mi-ai zis : "sa le dau eu", normal ca m-am oprit din joc si le-am dat eu, si ti-ai primit si tu kick, probabil ca daca imi mai ziceai ceva, iti dadeam si ban, doar pentru faza ca esti lenes si niciodata nu ai fost capabil sa fii un admin cum se cade.
Inceteaza cu prostiile astea de reclamatii, am vazut si reclamatia ce i-ai facut-o la Malis, astept sa-mi faci si mie una.
Back to top Go down
Sponsored content





ban no reason Empty
PostSubject: Re: ban no reason   ban no reason Empty

Back to top Go down
 
ban no reason
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ban for no reason
» Im banned with no reason

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Server :: Romanian Team Half Life Server-
Jump to: