Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 salutare

Go down 
+3
'castilio^[RT]
MaD42
Scroll
7 posters
AuthorMessage
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

salutare Empty
PostSubject: salutare   salutare EmptySat Nov 07, 2015 3:18 pm

Salut , revin iar in HL/Ag , cu o noua licenta , as vrea sa joc iar pentru RT daca sunteti de acord , indiferent de ce raspunsuri o sa primesc, stiu ca am gresit in trecut , m-am mai maturizat , in fine , multumesc!
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptySat Nov 07, 2015 8:52 pm

PRO!Avand in vedere faptul ca ne-ai parasit si ca disparusei...Dar din cate am vorbit pe steam,o sa fi foarte activ,o sa iti joci meciurile si nu o sa mai faci ce ai facut in trecut.
Opinia mea...Acum "unii" nu sunt la fel de indulgenti.

Bafta!
Back to top Go down
Scroll

Scroll


Number of posts : 77
Registration date : 2013-07-30
Age : 25

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptySun Nov 08, 2015 10:08 am

Pro.
link la steamul tau? Razz
Back to top Go down
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptySun Nov 08, 2015 11:04 am

http://steamcommunity.com/profiles/76561198253568466/
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptySun Nov 08, 2015 8:46 pm

Ok deci cate pro/contra mai avem de dat? Smile
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyMon Nov 09, 2015 5:34 pm

Uitel pe domnul "Remove me from |-RT-|" revi si tu peste 1 an de zile Smile.
Parerea mea despre tine este ca castilio aka x nu te suporta, asa ca nu stiu ce prezenta o sa faci tu in acest clan.
Hai sa zicem un pro, pentru ca totusi sti sa joci cat de cat si sper ca de data asta sa te gandesti inainte de a mai parasi clanul.
Back to top Go down
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyMon Nov 09, 2015 5:36 pm

Multumesc de Pro , in fine nu stiu de ce iti dau tu cu parerea la ce am facut inainte nici nu erai in clan ..dar na , te inteleg , multumesc inca odata!!!

apropo sunt 3 ani , nu 1 an!!!
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyMon Nov 09, 2015 9:44 pm

Bai dBs nr. 2 Smile .Hai sa incetam cu atatea abureli.Ok fly a gresit multe fata de RT.Dar are dreptate ca tu nici nu erai in RT pe atunci.Nici eu adevarat.Dar mai bn hai sa nu comentam aiurea.Daca as fi in locul tau as tacea din gura,avand in vedere faptul ca ai lasat RT balta,pe motiv ca "nu imi mai place jocu" hmm...Sa ne gandim putin...Cine a mai zis asa?Nu dBs oare cel de care te legai tu si eu (recunosc)?
Back to top Go down
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyMon Nov 09, 2015 11:33 pm

Bai vopsea , am facut cererea pentru a putea juca in ehll alaturi de voi , un ajutor in plus , nu sufar de tag pentru ca niciodata nu imi arat numele pe servere , in loc de criticiti mai bine imi dati un raspuns !
@bob nu are rost de certuri inutile , deci te rog Smile
Back to top Go down
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyTue Nov 10, 2015 11:01 am

Cand ai plecat din clan ai spus faptul ca "mie a ajuns sa-mi fie scarba de romani sincer " si ca nu vrei sa mai joci cu niste "tzarani".Intamplarea face ca de atunci clanul s-a schimbat,unii din acei oameni nefiind activi pana astazi.Sa inteleg ca daca de exemplu revin,tu o sa pleci iar ca nu iti place sa joci cu ei? Smile
Per total pe mine ma bucura momentele cand revin diferiti playeri,indifirent de cum au fost ei in trecut asa ca dau momentan pro doar pentru ehll (si asta daca vom mai participa) insa pentru clan efectiv as inclina mai mult spre contra(fara suparare,e doar parerea mea din mai multe puncte de vedere).Nu uita insa ca verdictul final il va avea vomi asa ca nu te poti baza acum doar pe faptul ca toti am dat pro la cerere(vezi cererea de dinainte a lui nYr).Succes!


Last edited by MaD42 on Tue Nov 10, 2015 6:55 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyTue Nov 10, 2015 12:44 pm

Nu m-am lasat de Half life/Adrenaline Gamer inca ma mai joc de plictiseala Smile.
Fly, eu nu ma cert cu nimeni, dar ti-am zis ca din cauza ca ai avut un trecut nu tocmai acceptabil, nu stiu daca vei avea sanse sa te alaturi pentru a doua oara.Sa nu crezi ca am ceva cu persoana ta, nu, dar imi aduc bine aminte cand ma faceai codat pe server (acum 2-3 daca nu ma insel) si parca am luat si destroy pe alt server (nu fac reclama).Pot spune ca de atunci mi-am cam schimbat parerea despre tine si de aceea nu prea te suport (sau cel putin nu te suportam atunci, erai cu gura prea mare pe chat-ul jocului).
As dori sa gandesti mai mult inainte de a zice ceva, cred ca esti capabil sa faci diferentiere intre skill si cod ca doar si tu joci bine Smile.
Atat am avut de zis, bafta, si sper sa ti se mai acorde o sansa, ULTIMA, succes!
Back to top Go down
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyTue Nov 10, 2015 1:20 pm

keep calm , fuck up e doar un joc Basketball , eu am incercat , indiferent de decizie , am o viata personala , nu depind de un joc , doar ca in lipsa de activitate il joc pentru ca imi place , am ramas putini in ag , s-au schimbat multe de cand nu am mai jucat , ma mai repet odata , am facut aceasta cerere sa pot da o mana de ajutor in ehll , fara alte discutii gen cine e mai boss , deci sper ca m-am facut inteles , multumesc!
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyTue Nov 10, 2015 6:34 pm

Salut,
@ProjectX
-Iti recomand in principal sa nu vorbesti de alte persoane, atata timp cat nici tu nu esti mai "stralucit", nu vreau sa iti reamintesc ca esti o persoana cu 2 fete, ca id-ul tau de steam pe @Slag, specifica ca si cum ai fi , versace, fratele lui ivascanu . Probabil daca stau bine sa ma gandesc, ai avut si alte cereri de intrare in clan care au esuat, oricum numele tau vechi, nu inspira prea mult caracter, cel putin asa e pentru mine. Si probabil putini stiu ca esti versace.
[20:23] <@S`lag> ¤ 0:0:60422675 ¤ |bk|^versace* ¤ AKA: ledle • Project ¤ LOC: .ro ¤ Other Ids: 1:30081563 ¤
Ai ajuns sa intri in clanul asta, doar pentru ca standardele au scazut, si pe langa asta, mai ai tupeul, ca atunci cand, coechipierii tai din RT au nevoie de tine in EHLL, sa le zici "m-am plictisit de joc" , cand acum vreo 2 3 luni, strigai ca vrei in EHLL.
@Bobo
Iti recomand sa inveti sa vorbesti si sa respecti persoanele din acest clan care au o vechime mai mare ca tine in acest clan.
Mi se pare foarte urat din partea ta, sa te iei de dBs, care ( La vremea lui, iti garantez eu, ca juca si avea un skill mult peste cel al tau. Si tot dBs, e cel care tinea un server de TeamPlay cu numele RT, server care il tinea din propria sursa de venit ). Parerea mea ar trebuii sa "ciocu mic, si sa ai grija la limbaj, in special cu mine pe steam cand vrei ceva de la mine" .
Cat despre Fly, e binevenit, sa va ajute in EHLL.
Tin sa spun, ca am tot respectul pentru MaD, care e mult mai matur decat (project, bobo), cei care vroiau sa adauge anumiti playeri peste noapte in RT, cum ar fii 3dfx aka hll .
Ati avea o "trupa ok" si ati putea creste in skill cu putina activitate, am vazut ca Scroll e foarte activ, Mad, Project, Bobo, ati putea juca anumite mape pentru a le invata, si ar putea participa si Fly, si 3dfx.
Cat despre adaugarea playerilor peste noapte intr-un clan, (Project, Bobo) @ ma adresez voua, sunt anumite reguli care trebuiesc respectate, nu va plac, stiti drumul.
Sper ca am inchis subiectul si certurile.
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyTue Nov 10, 2015 7:16 pm

Ok x...Imi pare foarte rau pentru ca m-am luat de dBs si faza cu "adaugam playeri peste noapte" a fost doar pentru ca am dorit sa ne jucam meciurile,era a 2 sau a 3 saptamana nejucata si na trebuia sa jucam ce naiba.Doar nu ramaneam cu vorba "Mad jucam?;Nu avem oameni poate saptamana viitoare o sa fim toti;Ok!"Cat despre discutie,3dfx aka hll poate juca pentru noi?Si la fel fly???
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyTue Nov 10, 2015 8:03 pm

Eu am respect fata de tine cast, si nu zic ca sunt minciuni ce ai scris tu mai sus, dar e adevarat ca nu prea mai are farmec jocul asta, dar asta nu inseamna ca m-am plictisit sau m-am lasat de el.
Venind vorba despre EHLL, am facut cererea aceea in luna iulie, si Falcon mi-a raspuns peste 2 luni in septembrie, pai prieteni mei, in 2 luni iulie si august poate si septembrie jucam meci de meci ca era vacanta, acum e putin cam greu, ca am scoala si sunt multe materi la care trebuie sa acorzi mult timp studiului.
Nu zic ca nu voi mai juca in EHLL, ba da, voi juca, dar duminica trecuta nu am avut timp.
PS@:Nu sunt nici un versace, ca sa sti toata lumea, sunt acel ProjectX aka vOpseA, aka Antimentics daca ma mai ti minte x de pe serverul lui LowhearT.
In fine, deja e offtopc, sa asteptam o decizie finala.


Last edited by hjk on Tue Nov 10, 2015 8:12 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyTue Nov 10, 2015 8:09 pm

Doar duminica trecuta?Ai fost inactiv 3 week sau 4.Dar na esti a 9 a Smile
Back to top Go down
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptyTue Nov 10, 2015 8:10 pm

Deja e offtopic, astept o decizie
Back to top Go down
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptySat Nov 14, 2015 5:10 pm

deci??
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptySun Nov 15, 2015 8:38 am

"pro"
esti acceptat in clan

singurul motiv este ca membrii care sunt inscrisi in ehll acum, ar avea nevoie de sustinere(nu stiu daca am vazut bine dar asta e week 6 si ati jucat 1 meci + ati dat un def).

PS: sper sa nu incepi sa suferi de skill, ca nyr sau altii..
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptySun Nov 15, 2015 10:07 am

Ok , merci , o sa am situatia sub control
Back to top Go down
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare EmptySun Nov 15, 2015 11:52 am

STEAM_0:0:146651369
Back to top Go down
Sponsored content





salutare Empty
PostSubject: Re: salutare   salutare Empty

Back to top Go down
 
salutare
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» salutare
» salutare
» Salutare
» Salutare
» salutare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Forum :: Recrutare-
Jump to: