Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 cerere admin

Go down 
+4
MALIS
marian19785
|-RT-| Turbo
mvp[RT]
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
marian19785




Number of posts : 19
Registration date : 2016-01-03
Location : Campulung Moldovenesc

cerere admin - Page 2 Empty
PostSubject: Re: cerere admin   cerere admin - Page 2 EmptySat Jan 07, 2017 6:50 pm

Dupa limbajul tau , esti un copil de bani gata....... care repede stie sa puna eticheta pe o persoana. Imi pare rau de parintii care te au crescut asa.... cu aceasta aroganta a ta la cei 22 de ani . Poate stii de oul acela de ciocolata. <Kinder>. Stiu sa vorbesc  cu lumea dupa cum se comporta fara sa ma calce pe cap. Cum incerci tu sa faci cu ou si cu otet ca esti mare si tare. Atat am de spus si inchei. Nu mai  incerca sa dai din coate sa demonstrezi ceea ce nu esti. Ca te am urmarit si pe serverul de half cat si pe cel de Ag si am o parere personala pe care nu am sa o spun public. Atat de la playerii romani cat si cei straini.
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

cerere admin - Page 2 Empty
PostSubject: Re: cerere admin   cerere admin - Page 2 EmptySat Jan 07, 2017 11:41 pm

marian19785 wrote:
Dupa limbajul tau , esti un copil de bani gata.......  care repede stie sa puna eticheta pe o persoana. Imi pare rau de parintii care te au crescut asa.... cu aceasta aroganta a ta la cei 22 de ani . Poate stii de oul acela de ciocolata. <Kinder>. Stiu sa vorbesc  cu lumea dupa cum se comporta fara sa ma calce pe cap. Cum incerci tu sa faci cu ou si cu otet ca esti mare si tare. Atat am de spus si inchei. Nu mai  incerca sa dai din coate sa demonstrezi ceea ce nu esti. Ca te am urmarit si pe serverul de half cat si pe cel de Ag si am o parere personala pe care nu am sa o spun public. Atat de la playerii romani cat si cei straini.

In general ma pis pe parerea tuturor, inclusiv pe a ta, cine ma cunoaste stie ce om sunt si ce caracter am. Cat despre voi, pupincuristi de rand, ce sa va zic, bine ca sunteti voi "oameni instariti" cu "scaune la cap" si cu "bani facuti pe blana voastra". Zici ca sti sa te comporti cu lumea corect?, da-ti un back cu doua palme si uitate mai sus, ca te-ai mai luat de doi admini ( MaD, si Jafsef ), care doar au mentionat ca esti un inapt si te pui spectator cu fiecare ocazie care o prinzi.
Singurul care s-a luat cu tine la discutie am fost eu. Probabil din cauza ca n-am frica de doctori. Caterinca, cum sa-ti fie frica de un milog de doctor care traieste din mita?..
Back to top Go down
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

cerere admin - Page 2 Empty
PostSubject: :)   cerere admin - Page 2 EmptySun Jan 08, 2017 10:22 am

Total off.
Este o cere de admin nu un camp de "lupta".
In timp va mai invata cate ceva ....nimeni nu sa nascut invatat!
Este un jucator  activ, fata de multi alti admini { printre care ma numar si eu}, nu prea mai joc asa mult half.

PRO Twisted Evil

P.S cat despre half ....este ok ca gameplay dar cu multe lucruri ramase cam in urma Wink
De exemplu sa inveti fiecare harta cu tot cu spownuri' si sa ai gauss nu te face codat dar te face sa ai un avantaj destul de mare  Wink , sar numi skill , dar eu zic ca mai mult tine de noroc ,cand se intalnesc 2 la fel pe harta Twisted Evil .
Un fel de "farming" pe noobi ,cei noi nu stiu cum functioneaza jocul ,cei vechi profita Wink .
Back to top Go down
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

cerere admin - Page 2 Empty
PostSubject: Re: cerere admin   cerere admin - Page 2 EmptySun Jan 08, 2017 12:06 pm

Pe server nu mai este activitatea care era acum ceva timp(nu vreau sa zic ca e mort,doar ca jocul nu mai este asa de popular),playeri noi nu cred ca or sa mai vina,cu timpul vor ramane cei vechi si cu skill,sa ii mai banezi si pe aia...
Omul nici macar nu vrea sa recunoasca ca joaca la scor...

Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

cerere admin - Page 2 Empty
PostSubject: Re: cerere admin   cerere admin - Page 2 EmptySun Jan 08, 2017 1:05 pm

MaD42 wrote:
Pe server nu mai este activitatea care era acum ceva timp(nu vreau sa zic ca e mort,doar ca jocul nu mai este asa de popular),playeri noi nu cred ca or sa mai vina,cu timpul vor ramane cei vechi si cu skill,sa ii mai banezi si pe aia...
Omul nici macar nu vrea sa recunoasca ca joaca la scor...


Care doctor recunoaste ca ia mita?
Back to top Go down
|-RT-| Turbo




Number of posts : 5
Registration date : 2015-12-06
Age : 39

cerere admin - Page 2 Empty
PostSubject: Re: cerere admin   cerere admin - Page 2 EmptyThu Jan 26, 2017 11:37 am

castilo pretene faci ce faci si ma iei in gura...ai fost molestat in copilarie cred...
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

cerere admin - Page 2 Empty
PostSubject: Re: cerere admin   cerere admin - Page 2 EmptyFri Jan 27, 2017 4:05 pm

|-RT-| Turbo wrote:
castilo pretene faci ce faci si ma iei in gura...ai fost molestat in copilarie cred...

Esti antipatic "prietene", n-ai ce sa faci..
Back to top Go down
Sponsored content





cerere admin - Page 2 Empty
PostSubject: Re: cerere admin   cerere admin - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
cerere admin
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Server :: Cereri Admin-
Jump to: