Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere Admin

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




Cerere  Admin Empty
PostSubject: Cerere Admin   Cerere  Admin EmptyWed Mar 28, 2012 2:30 pm

M-am hotarat sa fac o cerere de admin, prin care sa obtin la sfarsit un raspuns afirmativ sper, in legatura cu functia pe care o merita un player extraordinar de pe Server( Negociu_Ionut ). Pot sa declar ca acesta are cunostinte in half-life, nu doar se joaca pentru a trece timpul. Recunosc am avut nenumarate meciuri cu el, din care a iesit invingator in cele mai multe.
In plus am vazut ca acesta petrece mult timp pe server si nu deranjeaza pe nimeni, cel putin pe mine nu.
Va rog sa spuna pe cine l-a deranjat acest om cu mare sinceritate. Merita o sansa pe server, e the best Very Happy
Va multumesc si astept PRO si CONTRA
Back to top Go down
zampano

zampano


Number of posts : 13
Registration date : 2011-12-20
Age : 30

Cerere  Admin Empty
PostSubject: zampano   Cerere  Admin EmptyWed Mar 28, 2012 2:33 pm

Fi@ra multumesc pentru sustinere, eu consider ca nu am deranjat pe nimeni si ca am fost cinstit pe server cum spuneai si tu. Oricum las la aprecierea playerilor si astept decizia unui admin.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cerere  Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere  Admin EmptyWed Mar 28, 2012 2:35 pm

Si eu astept decizia unui admin si subiectivitatea cu care o sa raspunda ceilalti. Ti-am spus meriti cu adevarat
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere  Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere  Admin EmptyWed Mar 28, 2012 2:39 pm

Cererea se face in nume propriu, nu trebuie sa o faca purtatorul de cuvant in locul lui.
Si pentru ca purtatorul de cuvant esti si banat pe server, CEREREA ESTE RESPINSA lol!
http://www.hldm.ro/bans/ban_detail.php?id=89.46.16.12
Back to top Go down
Guest
Guest




Cerere  Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere  Admin EmptyWed Mar 28, 2012 2:47 pm

Ok sunt banat si care e problema eu am spus ce am vazut si ce am trait. Nu il cunosti tu pe Ionut de cand avea 10 ani si ne jucam hl pe diferite servere. De cand sa deschis serverul aproape numai pe ala sta nici in oras numai putem iesi dar e treaba ta cum si pe ce dai admine. PS: nu sunt purtatorul de cuvant al nimanui asa ca inca o data SUCCES si vezi cum mai faci vreun ban pe admine ca pe experienta nu se dau functii. Va pupa Fi@ra alias Negociu_Doru. Very Happy I love you study
Back to top Go down
Guest
Guest




Cerere  Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere  Admin EmptyWed Mar 28, 2012 2:56 pm

A si inca ceva eu nu stiu cum playerii rezista comportamentului vostru de comunisti sau mai bine zis nazism ceva de genul lui Hitler-Neo,Iceman si altii, fratilor daca va simtiti ''stransi cu latul'' puteti pleca si atunci vedeti voi nazistilor pe cine mai conduceti asa.
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere  Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere  Admin EmptyWed Mar 28, 2012 2:58 pm

Ma voi cred ca aveti probleme la mansarda. Ia-l tu pe hl si toate amintirile din copilarie si duceti-va tare.
Cerere  Admin Topicc10
Back to top Go down
Sponsored content





Cerere  Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere  Admin Empty

Back to top Go down
 
Cerere Admin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cerere Admin
» cerere admin
» Cerere Admin
» Cerere admin
» Cerere Admin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Recycle Bin-
Jump to: