Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere Admin

Go down 
4 posters
AuthorMessage
SirClaudiu




Number of posts : 3
Registration date : 2012-05-05

Cerere Admin Empty
PostSubject: Cerere Admin   Cerere Admin EmptySat May 05, 2012 7:16 pm

Nick: Claudiu
Varsta: 24
Experienta ca admin: In domeniu Hl nu am mai fost admin, am fost pe cstrike server de zombi
De cat timpi joci pe server: 2-3 luni (cred ca joc destul de mult in fiecare zi, in special joc noaptea)
Steam ID (obligatoriu licenta half-life): sorry nu detin
Motiv : nu am varsta sa cer admin sa ma laud la prieteni/cunostinte sau sa sufar de el pe server. motivul pentru care cer admin este pentru ca seara/noapte tarziu nu este nici un admin online intru eu si cu 3-4 prieteni si jucam foarte des..vorbim pe skype ne radem...intra cate un codat si ne strica tot chefu si noua, poate si restu persoanelor de pe server. in calzul in care nu imi dati mie admin, nici o problema.rog un admin (care nu sufera de admin) sa stea cu noi..sa ne putem juca linistiti.
Back to top Go down
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

Cerere Admin Empty
PostSubject: ?:)?   Cerere Admin EmptyWed May 09, 2012 12:33 pm

cu ce nick joci ?....nu imi suni cunoscut pe server ....si joc destul de des ...mai alaes noaptea.
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyWed May 09, 2012 1:09 pm

Lasa si matale un id de skype intr-un PM... am scoala nu pot sta noaptea tarziu..cat despre activitatea ta ..cu ce nick joci?!

Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
SirClaudiu




Number of posts : 3
Registration date : 2012-05-05

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyWed May 09, 2012 5:15 pm

teylo wrote:
Lasa si matale un id de skype intr-un PM... am scoala nu pot sta noaptea tarziu..cat despre activitatea ta ..cu ce nick joci?!


id de skype : bones_kiss
ma gasesti pe skype pe mess nu prea stau.
Back to top Go down
SirClaudiu




Number of posts : 3
Registration date : 2012-05-05

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptyWed May 09, 2012 5:16 pm

bazna24 wrote:
cu ce nick joci ?....nu imi suni cunoscut pe server ....si joc destul de des ...mai alaes noaptea.

Claudiu (sunt baiatu care eram cu kamikazy cand tiam spus ca ai cod), si in accea seara am jucat pana pe la 3 dupa care tu ai iesit si noi am continuat pana pe la 4:40( ca a intrat un ungur cu cod)
Back to top Go down
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

Cerere Admin Empty
PostSubject: ?:)?   Cerere Admin EmptySat May 12, 2012 2:53 pm

Rank Name Score↑ Time Played Score/Min
358 Claudiu 4342 40.33 1.79

Presupun ca cel de mai sus esti tu ....io zic sa mai acumulezi ceva experienta de ce nu ceva mai multe ore jucate ...si un scor pe min macar 3(asa iti faci o idee cam cum se joaca,si o sa vezi ce inseamna un Good Game"GG" si un codat)
P.S...de ce zic asta: pt ca deja ai gresit "ex ca am cod",nu dau vina pe tine sau pe alt cineva ca tine(nu o lua in nume de rau),dar serverul are nevoie de admini care stiu sa faca diferenta intre un om bun si un codat....sa stea sa "vada"(spectate),sa fie SIGUR si sa ceara ajutorul in cazul in care nu e SIGUR de un anumit player pe server daca va fi dat afara "gen ban,distroi si alte comenzi"
P.S 2 ....se intampla deseori ca un player sa te omoare prin pereti de multe ori sau sa nu apuci sa te misti .......asta nu inseamna ca au cod..desi multi cam asta au /.....dar sunt si jucatori care stiu unele harti pe de rost,stiu locurile de "respown"(loc in care apari pe harta)si sa nu uit ..jocul e facut sa fie jucat cu sunet-ul lui propriu....si ai sa observi ca dupa ce stapanesti acest skill calumea,"o sa observi ca AIM(cod)" nusi mai are rostul Smile.....eu unu pot sa imi dau seama unde esti pe harta doar dupa sunet si nu sunt singuru!!!

P.S 3 ...De la mine ai un PRO doar dupa ce indeplinesti conditiile de mai sus.Cheers!
Back to top Go down
kNNbL

kNNbL


Number of posts : 328
Registration date : 2010-05-16
Age : 38
Location : Bucuresti/Brasov

Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin EmptySun May 13, 2012 10:20 am

Nu sunt cel mai breaz admin care sa-si dea cu parerea, insa am ceva retineri, pentru ca nu sunt sigur ca vei avea activitate viitoare pe server. IN general de cand joci? si cat de des? Esti familiar cu toti membri RT , ca sa nu te apuci sa blamezi aiurea ( cu toate ca probabil vom avea imunitate in fata accesului tau) ?

PS: intri cumva si pe gameway severian? ca tot vad un claudiu peacolo...
eu sunt |-RT-| Scorch by the way...
Back to top Go down
http:///www.soundcloud.com/proton_kid_law
Sponsored content





Cerere Admin Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Empty

Back to top Go down
 
Cerere Admin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» cerere admin
» Cerere Admin
» Cerere admin
» Cerere Admin
» Cerere Admin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Server :: Cereri Admin-
Jump to: