Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere recrutare MaD

Go down 
+3
'castilio^[RT]
|-RT-| Fly
MaD42
7 posters
AuthorMessage
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyFri Jun 28, 2013 11:20 am

Dupa mai mult timp am reusit sa-mi cumpar si eu o licenta de half life si revin cu o noua cerere!
Numele meu este Andrei aka MaD in game!
Varsta:16 ani.
Nationalitate:romana.
Bun simt:Ma inteleg foarte bine cu playeri din RT.
Seriozitate si devotament:Nu am mai fost in nici-un clan de half life pana acum.
Skill:Dupa pararea mea pot vedea skilul meu din 2 puncte de vedere.
1)Pentru nivelul din Romania joc destul de bine
2)Fata de jucatori mai buni ca de exemplu castilio,trp,alex,worldspawn etc. destul de praf:D
Oricum skillul am sa-l obtin pe parcurs,potential am insa venind din lumea hldm-ului nu sunt obisnuit cu provocari foarte mari!
Meciuri:Am jucat 1 vs 1 cu multi membri(castilio,Scorch,teylo,SoariC) din RT(AG si HL).
In legatura cu egonul:Nu il folosesc decat daca nu am nici-o arma sau daca de exemplu inamicul are 100 hp-100 armura si eu pistolul:D.
Licenta half life:http://steamcommunity.com/profiles/76561198040301784(Am fost ajutat de un coleg de la liceu).
Daca avem dubii in priviinta nivelului dumneavoastra de skill/pricepere/talent intru tainele half life-ului, va vom solicita un meci 1vs1 cu unul dintre membrii clanului:Sunt de acord.
Daca avem dubii in priviinta caracterului dv, ne rezervam dreptul sa va refuzam, sau deasemenea sa va solicitam un meci 1vs1 cu unul din membrii clanului, pentru a ne convinge ca sunteti intratat de bun, incat sa ignoram unele deficiente MINIME de comportament:Sper sa nu fie cazul:).
Legat de meciurile 1vs1, in caz ca nu va puteti prezenta in ziua programata, anuntati-ne, suntem oarecum intelegatori, in caz ca ati fost anuntati de meci, nu v-ati prezentat,si nu ne-ati anuntat de eventualele probleme care va puteau impiedica sa ajungeti. -->cerere stearsa:Eu voi fi plecat 2 saptamani dupa aceea ma voi intoarce si puteam juca.
In cazul inactivitatii prelungite si ne-anuntate, ne rezervam dreptul sa va excludem din clan:Am inteles si sunt de acord.
Doresc sa fac parte din acest clan deoarece am intalnit aici persoane bune,dornice sa te ajute cand ai nevoie de ceva(de exemplu cand nu aveam licenta cativa membri imi dadeau pm-uri cu diverse solutii),si chiar daca nu vin de la inceput cu un nivel foarte bun de skill,pot spune ca voi incerca sa avansez cat mai mult(Vorba lui castilio daca voi fi acceptat,am sa reprezint gradinita:))!
Back to top Go down
|-RT-| Fly

|-RT-| Fly


Number of posts : 28
Registration date : 2013-06-20
Age : 30
Location : stalkyard

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyFri Jun 28, 2013 1:51 pm

Pro
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyFri Jun 28, 2013 1:54 pm

Avand in vedere ca din sezonul urmator urmeaza sa ne paraseasca playeri precum rav, xizs cred ca e o idee buna sa intinerim clanul, si tot odata peste vre-o 2 sezoane sa ne poarte ei numele in urmatoarele competiti. Deci pro.
Back to top Go down
Trp

Trp


Number of posts : 387
Registration date : 2009-03-22
Age : 33
Location : Cluj Napoca/Brasov

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyFri Jun 28, 2013 3:51 pm

Mie mi s-a parut la locul lui pana acum, contacteaza-ma pe steam sa jucam un meci si apoi imi voi scrie parerea.

L.E. A fost ok, pro.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/terrapy1
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptySun Jul 07, 2013 5:18 pm

Mad Last online 8 days ago....
Smile 
as fi dat si eu pro avand in vedere ca n-a facut probleme, insa ma abtin, nu as vrea sa avem o situatie cum a fost cu "versace & nyr"
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptySun Jul 07, 2013 5:42 pm

Am zis si in cerere ca voi fi plecat 2 saptamani:D!
Nu ma supar,eu oricum voi mai juca cu voi si am sa fiu pe viitor mai activ dar na concediile nu le planific eu:)!
Oricum decizia finala e a ta vomi tu sti cel mai bine cum o va duce clanul cu mine sau fara:)
Inca ceva,eu nu sunt genul de om no lifer care intra in fiecare zii pe pc 8 ore sa se joaca,in weekend la fel sa stea numai in fata calculatorului ca s-a terminat scoala pe saptamana asta!
Back to top Go down
|-RT-| Fly

|-RT-| Fly


Number of posts : 28
Registration date : 2013-06-20
Age : 30
Location : stalkyard

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyMon Jul 08, 2013 6:52 am

offtopic
MaD42 wrote:

Inca ceva,eu nu sunt genul de om no lifer care intra in fiecare zii pe pc 8 ore sa se joaca,in weekend la fel sa stea numai in fata calculatorului ca s-a terminat scoala pe saptamana asta!

Bine punctat , calculator si in special jocul ar trebui sa te preocupe cel mai putin , iti poate distruge viata ca unelor persoane!What a Face 

Parerea mea ca MaD e un jucator destul de abil , din ce-am vazut a dat clasa pe "ag paradise" unor jucatori romani care se dau zmei , stie b-hop foarte bine (te ajut eu cu updateul) , are un aim foarte bun sa nu mai aduc in discutii pingul 3 de la un pc super bun , eu in continuare imi mentin pro-ul si sper sa fie acceptat in clan ! Gl MaD Smile 
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyWed Jul 10, 2013 1:46 am

pro si de la mine
ce nickname vrei sa folosesti?




Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyWed Jul 10, 2013 5:33 am

MaD cheers 
Multumesc pentru increderea acordata vomi Very Happy !
Back to top Go down
|-RT-| Fly

|-RT-| Fly


Number of posts : 28
Registration date : 2013-06-20
Age : 30
Location : stalkyard

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyWed Jul 10, 2013 6:32 am

Wellcome , cu ocazia asta anunt si eu ca o las c-am moale cu AG , o sa fiu mai putin activ , adica o sa joc din cand in cand , am lucruri mai bune de facut , totusi raman activ cam 6-7 ore pe saptamana Cool 
Back to top Go down
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyWed Jul 10, 2013 6:44 am

Heh fly suntem in final si noi parteneri in clan:)
Back to top Go down
|-RT-| Fly

|-RT-| Fly


Number of posts : 28
Registration date : 2013-06-20
Age : 30
Location : stalkyard

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyWed Jul 10, 2013 6:48 am

Mai putin activ , dar da cea ce vroiam demult <3
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyMon Jul 15, 2013 1:59 pm

MaD42 wrote:
Heh fly suntem in final si noi parteneri in clan:)

Sper sa nu procedezi si tu ca Fly, sa exersezi putin cu noi, eventual sa joci intr-un meci ehll, si asta cu chiu cu vai, dupa ce nu-ti merg boxe/maus/etc si apoi sa ajungi la concluzia ca trebuie sa faci o pauza.
PS: cand ai timp, sa iti postezi si tu steam_ID-ul.
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyMon Jul 15, 2013 4:03 pm

Admin wrote:
MaD42 wrote:
Heh fly suntem in final si noi parteneri in clan:)

Sper sa nu procedezi si tu ca Fly, sa exersezi putin cu noi, eventual sa joci intr-un meci ehll, si asta cu chiu cu vai, dupa ce nu-ti merg boxe/maus/etc si apoi sa ajungi la concluzia ca trebuie sa faci o pauza.
PS: cand ai timp, sa iti postezi si tu steam_ID-ul.
Nu nu fac asa Very Happy 
Chiar acum in vacanta vreau sa-mi procur si eu un set de casti sa incep sa joc si eu la sunet Very Happy 
Cat despre steam id il postez imediat!
Steam id-0:0:40018028
Back to top Go down
Soaric




Number of posts : 333
Registration date : 2011-06-30
Age : 31
Location : Iasi

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyMon Jul 15, 2013 8:50 pm

maine imi ajung si mie castile astea : http://www.emag.ro/casti-profesionale-steelseries-siberia-neckband-alb-siberia-neckband/pd/ETDZMBBBM/

Twisted Evil 
Back to top Go down
Naci >3 NYR_OLD

Naci >3 NYR_OLD


Number of posts : 28
Registration date : 2013-05-14

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyMon Jul 15, 2013 9:16 pm

Soaric wrote:
maine imi ajung si mie castile astea : http://www.emag.ro/casti-profesionale-steelseries-siberia-neckband-alb-siberia-neckband/pd/ETDZMBBBM/

Twisted Evil 


3 milioane jumate? Neutral
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyMon Jul 15, 2013 9:24 pm

Soaric wrote:
maine imi ajung si mie castile astea : http://www.emag.ro/casti-profesionale-steelseries-siberia-neckband-alb-siberia-neckband/pd/ETDZMBBBM/

Twisted Evil 
Nu esti sanatos, sa dai atatia bani pe ele.Smile)
Back to top Go down
Naci >3 NYR_OLD

Naci >3 NYR_OLD


Number of posts : 28
Registration date : 2013-05-14

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyMon Jul 15, 2013 9:27 pm

'castilio^[RT] wrote:

Soaric wrote:
maine imi ajung si mie castile astea : http://www.emag.ro/casti-profesionale-steelseries-siberia-neckband-alb-siberia-neckband/pd/ETDZMBBBM/

Twisted Evil 
Nu esti sanatos, sa dai atatia bani pe ele.Smile)


Daca vrea sa rupa stilu .. sunt bune rau de tot.. adica o sa te descurci de minune pe o mapa mica la sunet ... xD respawn...

Dar e cam mult Neutral Rolling Eyes 
Back to top Go down
Soaric




Number of posts : 333
Registration date : 2011-06-30
Age : 31
Location : Iasi

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyMon Jul 15, 2013 9:46 pm

Ideea e ca am niste casti de vreo 4 ani dadusem vreo 2 mil juma si pe astea , dar is deja lipite in vreo 5 parti (cablul) , plasticul rupt si ala in vreo 3-4 parti, buretele de la urechi nu mai spun...M-au tinut destul astea , dau 3 mil juma pe astea de la steelseries dar stiu ca nu o sa mai am probleme iarasi vreo 4 ani.
Back to top Go down
Soaric




Number of posts : 333
Registration date : 2011-06-30
Age : 31
Location : Iasi

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyMon Jul 15, 2013 9:58 pm

despre asta vorbeam :

Cerere recrutare MaD V0hb



Plus ca se vede ca e tot infasurat cu banda ca si plasticul e rupt vai de mortii lui
Back to top Go down
Naci >3 NYR_OLD

Naci >3 NYR_OLD


Number of posts : 28
Registration date : 2013-05-14

Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD EmptyMon Jul 15, 2013 10:11 pm

Casti in ghips.. lol! 
Back to top Go down
Sponsored content





Cerere recrutare MaD Empty
PostSubject: Re: Cerere recrutare MaD   Cerere recrutare MaD Empty

Back to top Go down
 
Cerere recrutare MaD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cerere recrutare dBs-.
» cerere recrutare
» Cerere recrutare
» cerere recrutare
» Cerere recrutare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Forum :: Recrutare-
Jump to: