Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere again hjk !

Go down 
+3
'castilio^[RT]
MaD42
hjk
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Cerere again hjk ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cerere again hjk !   Cerere again hjk ! - Page 2 EmptyWed Oct 01, 2014 2:59 pm

la hldm source, nu prea e jucat, nu functioneaza bunny hop, si gauss-ul nu pare asa de folositor ca la hldm.

era misto inainte AG 2, insa dupa ultimul update valve nu au mai avut timp sa il updateze, si acum vad ca nici site-ul nu mai e in picioare

eu momentan o sa ma limitez la hl si eventual ag daca functioneaza ok dupa ce reinstalez windows si daca mai e cineva pe servere.
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Cerere again hjk ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cerere again hjk !   Cerere again hjk ! - Page 2 EmptyWed Oct 01, 2014 4:49 pm

Smile)),lasati cs 1.6 ,jucam ag in continuare,asa cum putem.Cel mai important lucru,este sa fim activi,atat pe steam cat si pe ag mod.
Nu merita sa jucam alt joc,cand uni din ehll cunosc clanu asta,trb sa le aratam ca suntem seriosi si mergem mai departe,chiar daca o sa jucam mai slabut,asta este.Doar daca joci mult cu jocatori ca WS,Garpy si alti,ne ridicam in skill.
Si ora 20:00 sambata seara este ok sunt prezent,.
Back to top Go down
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Cerere again hjk ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cerere again hjk !   Cerere again hjk ! - Page 2 EmptyWed Oct 01, 2014 5:25 pm

hjk wrote:
Smile)),lasati cs 1.6 ,jucam ag in continuare,asa cum putem.Cel mai important lucru,este sa fim activi,atat pe steam cat si pe ag mod.
Nu merita sa jucam alt joc,cand uni din ehll cunosc clanu asta,trb sa le aratam ca suntem seriosi si mergem mai departe,chiar daca o sa jucam mai slabut,asta este.Doar daca joci mult cu jocatori ca WS,Garpy si alti,ne ridicam in skill.
Si ora 20:00 sambata seara este ok sunt prezent,.

Eu unul ma refeream sa facem un server in paralel.Nu sa ne mutam toti pe cs.Poate sa se extinda clanul si in alte jocuri. Smile
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Cerere again hjk ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cerere again hjk !   Cerere again hjk ! - Page 2 EmptyWed Oct 01, 2014 5:36 pm

Ok,am inteles eu gresit ,o sa stabilim ce o sa facem pe viitor sambata ,daca intram Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Cerere again hjk ! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cerere again hjk !   Cerere again hjk ! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Cerere again hjk !
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cerere
» Cerere
» Cerere clan
» Cerere recrutare MaD
» Cerere

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Forum :: Recrutare-
Jump to: