Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 EHLL IN VARA ASTA?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

EHLL IN VARA ASTA? Empty
PostSubject: EHLL IN VARA ASTA?   EHLL IN VARA ASTA? EmptyMon Jun 15, 2015 7:05 pm

Salut, am vorbit acum 1 saptamana cu castilio sa il intreb cand o sa mai jucam in ehll.Am inteles ceva ca el o sa plece din tara(so piss of shit!).Si citind pe forum am mai inteles o chestie ca vreti sa face o revenire in vara,adica in timpul vacantei(peste o saptamana)cel putin la mn.

PS:Stiu ca nu am un skill foarte dezvoltat dar daca un membru' RT este absent o sa pot fi activ in orice duminica incepand cu duminica urmatoare si o sa dau tot ce am mai bun.
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

EHLL IN VARA ASTA? Empty
PostSubject: Re: EHLL IN VARA ASTA?   EHLL IN VARA ASTA? EmptyMon Jun 15, 2015 7:48 pm

Din cate stiu eu SoariC nu poate juca, are loc de munca si chiar el zicea ca va fii inactiv.
Vomi spunea pe undeva ca nici el nu va fii prin zona, iar eu nici atat. "Noi" (Eu, vomi, soaric) avem de gand sa reintregim clanul si sa jucam in EHLL, dupa aceasta vacanta.
Deci, daca ai putea face o echipa, ( tu, hjk, turbo, + altii din lista de membri ). Puteti sa jucati, dar in general sa luati in considerare faza cu "nu va bazati pe noi" / nu inca.
In plus, chiar ar fii fain pentru voi, sa vedeti cum e sa jucati in EHLL, poate capatati ceva skill.
Apropo de competiti, Chortik incearca sa tine ECS-ul Alive, m-am inscris si eu, dar n-am idee daca voi participa cu adevarat, dar e fun daca voi avea timp.
Pentru cine nu stie ce e ECS, este un 1v1 turnament, pentru anumite harti, gen: crossfire, boot_camp, etc. Consta in a se juca 2 x cross , 2x boot, sau la mapa la care va-ti inscris, iar daca scrorul este 1-1, se va alege inca o harta. Mai multe detali, inscrieri, rulles : http://forum.half-life.pro/forum/3863724/
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

EHLL IN VARA ASTA? Empty
PostSubject: Re: EHLL IN VARA ASTA?   EHLL IN VARA ASTA? EmptyMon Jun 15, 2015 8:45 pm

O echipa a noastra sau in RT.Si da cine ne va inscrie?
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

EHLL IN VARA ASTA? Empty
PostSubject: Re: EHLL IN VARA ASTA?   EHLL IN VARA ASTA? EmptyMon Jun 15, 2015 8:59 pm

BOBO009 wrote:
O echipa a noastra sau in RT.Si da cine ne va inscrie?

Da cu echipa voastra RT, strangetiva 3 - 4 care puteti juca duminica de duminica, si va inscriem noi, eu vomi sau soaric, nu e mare branza.
Back to top Go down
Sponsored content





EHLL IN VARA ASTA? Empty
PostSubject: Re: EHLL IN VARA ASTA?   EHLL IN VARA ASTA? Empty

Back to top Go down
 
EHLL IN VARA ASTA?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lista membri activi in vara asta (EHLL)
» @ ehll
» ~ehll
» Asta da bulan!
» ehll 22

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Discutii Generale-
Jump to: