Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Inscriere RT in EHLL

Go down 
+5
MaD42
teylo
'castilio^[RT]
nYR
skrillex
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptyMon Jul 06, 2015 10:44 am

Gata ma cu certurile, doar suntem membrii de clan, eu zic sa dam closed si sa  uitam de topicul asta, sau daca e sa mai scriem sa scriem ceva legat de EHLL. Wink
Dar eu cu mad, scroll si bobo am dori sa jucam in ehll, cum a zis si bobo, nu neaparat sa castigam, pentru ca aia din ehll joaca de ani buni, ci jucam ca sa mai prindem ceva skill nu de alta.
nYR, nu stiu de ce vorbesti ca la usa cortului pe un forum, se vede ca nici tu nu ai mai multa minte, oricat de maturizat de crezi, eu niciodata oricat de suparat si framantat am fost(nervos) nu am injurat chiar asa"retardatii, sugeti...".
Nu vreau sa incepem sa injuram pe aici, doar suntem oameni normali si putem discuta asa cum trebuie.
BOBO a venit oricum cu ideea de a juca in EHLL, si eu am acceptat pentru ca duminica seara pe la ora 20;00 nu prea am ce face si de aceea as avea timp.
Pentru ca o mapa de la ei si o mapa de la noi este egal cu 40 de minute +postarile pe ehll forum este egal cu 5 minute sau chiar mai repede.
In fine, revin la ce am zis mai sus, sa discutam elegant si fara certuri...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptyMon Jul 06, 2015 4:18 pm

pai si ..ati incercat sa jucati macar echipa pe care vreti sa o inscrieti vs o alta echipa sau un mix de playeri straini?
zic asta pentru ca daca va inscrieti si va rupe vre-un clan sau altu coloana, dupa 1-2 weekend-uri e posibil sa realizati ca nu mai aveti chef sau aveti alte prioritati si sa nu mai jucati

daca va postati o echipa cu steam id-uri + un "conducator" care sa va coordoneze activitatea si sa intermedieze relatiile cu alte echipe(sa stabiliti cand jucati etc..), am sa va inscriu, dar evident trebuie sa va ganditi bine(adica sa sa asumati responsabilitatea de a aloca o anumita perioada de timp saptamanal pentru hl/ag..).

@nyr, de ce insisti cu maturizarea cand incerci sa le demonstrezi(prin jigniri) unor copii ca ei sunt mai slabi si tu esti mai bun? ti se pare un comportament matur sa inteleg?! ha!
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptyWed Jul 08, 2015 10:21 am

E ok, ne-am hotarat deja, si o sa jucam in ehll, iar homemap-ul nostru va fi tot moss cum a fost dintotdeauna la RT.
Ne-am hotarat, eu am sa fiu liderul Smile HUH Smile)), dar nu e greu...Vomi, sa imi zici unpic cum sa procedeaza ca lider, adica da intru pe ehll forum, dar dupa la ce sectiune trebuie, etc..
PS:Eu vad ca este inregistrat clanu pe ehll http://forum.half-life.pro/topic/10197009/1/#new.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptySat Jul 11, 2015 5:24 pm

ehll talk ->ehll request-> scrolezi in jos si faci un topic nou
clanul este inregistrat deoarece nu au mai sters topicul adminii ehll(ca si in cazult altor clanuri)
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptySun Jul 12, 2015 12:08 pm

Ok vomi Smile, am inscris again clanul pentru ehll>>http://forum.half-life.pro/topic/10336483/1/#new<<(sper ca se poate si cu 4 membrii, oricum se poate juca si 3vs3.)
Noi 4, care suntem membrii noi in ehll, sper sa ne descurcam cat de cat (la inceput e mai greu ), dar tot o sa ne mentimen ceva ceva..
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptyMon Jul 13, 2015 7:51 pm

Poate cineva sa inscrie si steam ID-ul asta: STEAM_0:1:106843133 ? Sunt tot eu dar de pe alt cont. Pe cel vechi joaca fratele meu acum.

Daca ati stabilit ceva pentru duminica lasati o ora in caz ca pot ajunge si eu.
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptyTue Jul 14, 2015 12:44 pm

teylo wrote:
Poate cineva sa inscrie si steam ID-ul asta: STEAM_0:1:106843133 ? Sunt tot eu dar de pe alt cont. Pe cel vechi joaca fratele meu acum.

Daca ati stabilit ceva pentru duminica lasati o ora in caz ca pot ajunge si eu.
Done.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptySun Sep 06, 2015 7:06 am

http://forum.half-life.pro/topic/10336483/1/#new

in cazul in care mai sunteti interesati sa jucati, acum aveti posibilitatea(desi evident e cam tarziu raspunsul ehll)
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptySun Sep 06, 2015 9:29 am

Eu cand ziceam ca particip credeam ca o sa putem juca in maxim o saptamana dupa ce faceam cererea,nu cu o saptamana inainte sa inceapa scoala ...
Back to top Go down
hjk




Number of posts : 93
Registration date : 2013-03-08

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptySun Sep 06, 2015 9:34 am

Nu stiu de ce a raspuns asa de tarziu Falcon, din 12 iulie pana in 2 septembrie chiar nu avea timp sa raspunda la acel topic ? lol!  lol!  lol!
E cam aiurea, intram si de pe telefon aproape zilnic sa vad daca ne-a raspuns, dar din potriva, le raspundea la altcineva numai la topicul meu nu Neutral.
Plus ca incepe si scoala (eu incep clasa a-9-a si nu stiu cat de activ am sa fiu Duminica).
Am trimis mesaj pe Steam la:teylo, tie (MaD), BOBO, scroll, acum sa vedem cine poate sa fie prezent la meciul contra MZ.
Daca nu o sa am echipa, imi pare rau, dar renunt la meciul acesta, nu pot juca eu singur contra 4-5 jucatori de la ei.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptySun Sep 06, 2015 9:56 am

pai ati putea sa comunicati intre voi, si in cazul in care decideti sa jucati in continuare, sa jucati, daca nu..sa postati ca nu mai sunteti disponibili.
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptyMon Sep 07, 2015 9:52 pm

Depe acum va spun...Nu am putut sa mai intru deoarece am fost prin spitale.Am mana rupta (dreapta,tendonul de la al 4 deget:( ) Pana pe 17 nu o sa pot juca Sad ) Daca puteti sa postati scorul cu cei de la MZ o sa fie super Smile .
Back to top Go down
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptyThu Oct 29, 2015 1:20 pm

skrillex wrote:
Cum am zis doar din lista aia doar MaD si Scroll au fi capabil de ceva in ehll... Voi,  sigur si eu recunosc suntem degeaba... Cat despre cele 2 minute poate trebuia sa plec ca ma astepta cineva stii..  Cat despre skill-ul meu eram ceva gen tu project cand m-am lasat...  Acum ca ma joc de pe laptop e altceva ca de pe pc. + 1 an jumate "afk" din hl & ag.  Pe hl mai intru sa vad sv daca e in regula. Infine nu prea imi place sa ma plang. Plus oricum nu aveti cum sa faceti clan-ul de ras ca nu sunteti destui. Fara castilio, vomi etc. Am un presentiment ca o sa ajungeti ca Fly Smile) Se vede ca sunteti copii.

Mai baiatule tu cred ca ai uitat de unde ai plecat si cine esti ....atat am avut de zis!
Back to top Go down
BOBO009

BOBO009


Number of posts : 133
Registration date : 2015-02-09
Age : 24

Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 EmptyFri Oct 30, 2015 11:18 pm

Ni ma...Ii FLY maa Smile)
Back to top Go down
Sponsored content





Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inscriere RT in EHLL   Inscriere RT in EHLL - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Inscriere RT in EHLL
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» @ ehll
» EHLL/AG
» EHLL
» ehll 22
» ehll 19

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Discutii Generale-
Jump to: