Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Sa stabilim cateva lucruri...

Go down 
3 posters
AuthorMessage
MaD42

MaD42


Number of posts : 138
Registration date : 2012-06-21
Age : 27

Sa stabilim cateva lucruri... Empty
PostSubject: Sa stabilim cateva lucruri...   Sa stabilim cateva lucruri... EmptySun Nov 08, 2015 5:32 pm

In ultimul timp au fost diverse conflicte legate de ehll cu neprezentari etc. si am sa incerc sa rezum cateva idei de care se pare ca nu se tine cont:

1.Cineva mi-a spus ca vomi este,citez, "pa" si nu mai este acum clan leader/team leader.Total gresit,daca era asa spunea undeva,faptul ca este inactiv nu ne da dreptul sa schimbam echipa ca asa vor muschii nostri.

2.Ati vrut sa jucati in ehll.Ok,am inteles asta.Invatati sa va tineti de promisiune.Nu este frumos ca eu sa postez pe forum ca jucam,avem echipa,dupa cu 20 de minute inainte nu raspunde nimeni si vreti sa adaugam asa jucatori ca nu avem ce face.

3.Pe forum scrie clar TEAM LEADER,nu clan leader.Noi jucam aici pentru clanul rt,deci toti playerii trebuie sa apartina acestui clan.Nu este admisa treaba cu "posteaza acolo pe forum add steam id : 2433253 si putem juca cu el".Jucatorul trebuie sa faca parte din clanul rt si din nou,vomi ia acesta decizie.

Sper ca am fost inteles,nu vreau sa dau vina pe cineva anume insa invatati sa va asumati anumite lucruri.Aveti voi alte idei si obiectii?Atunci autopromovati-va la team leader si faceti schimbari,intrucat voi m-ati propus oricum.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 1239
Registration date : 2009-02-11
Location : internat la spitalul 9,sectia agitati

Sa stabilim cateva lucruri... Empty
PostSubject: Re: Sa stabilim cateva lucruri...   Sa stabilim cateva lucruri... EmptySun Nov 22, 2015 7:02 am

salut

da, sunt inactiv(presupunand ca la asta se refera "pa");

legat de echipa de ehll, ar trebui condusa de cine ati stabilit(cred ca MaD in cazul asta)
PS: daca nu iesiti din ehll, cred ca trebuie sa confirmati adaugarea lui Fly in echipa http://forum.half-life.pro/topic/10386242/1/#new
am uitat sa il adaug odata cu acceptarea in echipa(trebuia sa il adaugati voi).

legat de adaugarea de playeri in echipa:
nu este ok sa adaugati playeri dubiosi(nyr, -AG-,etc) in echipa doar ca sa jucati in ehll; am facut compromisuri si am adaugat si playeri care nu erau romani, dar erau destul de ok din mai toate punctele de vedere(sau poate erau psihopati dar reuseau sa ascunda foarte bine acest aspect).
desi ehll inca se mai taraste(surprinzator) nu mai e nici macar o umbra din ce era inainte, si nu cred ca o sa mai reziste foarte mult.. asa ca ar trebui sa va bucurati de liga, cat mai puteti.
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com
FLY1




Number of posts : 50
Registration date : 2015-10-28

Sa stabilim cateva lucruri... Empty
PostSubject: Re: Sa stabilim cateva lucruri...   Sa stabilim cateva lucruri... EmptySun Nov 22, 2015 10:43 am

Eu le-am zis de adaugarea mea , dar zZzZZzz, cu toate astea in lipsa de jucatori duminica trecuta am jucat cu mz.
Back to top Go down
Sponsored content





Sa stabilim cateva lucruri... Empty
PostSubject: Re: Sa stabilim cateva lucruri...   Sa stabilim cateva lucruri... Empty

Back to top Go down
 
Sa stabilim cateva lucruri...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cateva aliasuri de baza pentru cfg

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Discutii Generale-
Jump to: