Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere Admin Ucigas/teylo!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Uc!g@$'^[RT]

Uc!g@$'^[RT]


Number of posts : 149
Registration date : 2009-03-03
Age : 28
Location : Ajdud

Cerere Admin Ucigas/teylo! Empty
PostSubject: Cerere Admin Ucigas/teylo!   Cerere Admin Ucigas/teylo! EmptyMon Jul 18, 2011 8:48 pm

Nick: Mihai/Andrei
Varsta: 16 eu/17 el
Experienta ca admin:Destula la inceput am avut si pe Ilogic Grup serverele 1 si 2
De cat timpi joci pe server: De cand s-a deschis
Steam ID (obligatoriu licenta half-life): 0:1:27232949
Movitul: Astazi a intrat teylo pe rapidcore si a gasit un codat cu Aim, cand a vrut sa ii faca Demo La scos din joc motivul cred pluginul pus de neo pentru flood,nu suport sa vad un codat si sa nu am cei face.
Neo da-mi si mie sansa pe care nu am avut-o !



Twisted Evil HATE Cheaters Twisted Evil
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com/
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere Admin Ucigas/teylo! Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin Ucigas/teylo!   Cerere Admin Ucigas/teylo! EmptyMon Jul 18, 2011 8:53 pm

ok am s-o fac atata timp cat sunteti corecti si nu faceti cum se auzea acum ceva timp ca teylo bana pe aia mai buni pt ca i se strica rankul. in fine nu mai conteaza acest lucru. daca se va intampla asta pot scoate adminul.
mi-a trecut si faza cu acel link de mai demult...nu tin ura pt asta.
am sa iti fac si tie pe nosteam si lui teylo pe steam. Singura mea rugaminte este ca atunci cand il intalniti pe server pe castilio sa nu incepeti sa va banati. Cu el am discutat de atunci cand a fost faza cu censure-ul de l-ai primit si s-a potolit apoi.


Last edited by neo on Fri Jul 22, 2011 7:23 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Uc!g@$'^[RT]

Uc!g@$'^[RT]


Number of posts : 149
Registration date : 2009-03-03
Age : 28
Location : Ajdud

Cerere Admin Ucigas/teylo! Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin Ucigas/teylo!   Cerere Admin Ucigas/teylo! EmptyMon Jul 18, 2011 9:01 pm

Thankyu very much neo bounce Ne te vom dezamagi. Sa imi zici daca vrei sa iti las user si parola pt admin nonsteam!
Back to top Go down
https://romanianteam.forumotion.com/
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere Admin Ucigas/teylo! Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin Ucigas/teylo!   Cerere Admin Ucigas/teylo! EmptyMon Jul 18, 2011 9:03 pm

Uc!g@$'^[RT] wrote:
Thankyu very much neo bounce Ne te vom dezamagi. Sa imi zici daca vrei sa iti las user si parola pt admin nonsteam!
da trimite-mi pe privat userul iar parola sa fie alta decat cea de la slot(sper sa intelegi de ce vreau alta parola)
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere Admin Ucigas/teylo! Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin Ucigas/teylo!   Cerere Admin Ucigas/teylo! EmptyFri Jul 22, 2011 6:13 am

Vezi ca am trecut adminele. Sa ma anuntati daca sunt probleme cu vreunu din ele. tu la nosteam sa nu uiti sa treci setinfo _pw.
Inca ceva: nu uitati ce v-am rugat, cand e si castilio pe server sa nu va dati comenzi intre voi Smile .
later edit: am modificat cmdacces pt ca toti adminii cu acces ban sa poata folosi toate comenzile pluginului fuckoff (desi cam toti stiu rezolvarea...) si amx_execclient (pluginul cu care dai comenzi in clientul de hl). sa testezi daca merg accesele, nu tre sa dai pe cineva, doar scrii amx_fuckoff\amx_execclient. Daca nu iti scrie in consola ca nu ai acces e totul ok.
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

Cerere Admin Ucigas/teylo! Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin Ucigas/teylo!   Cerere Admin Ucigas/teylo! EmptyFri Jul 22, 2011 7:45 am

] amx_execclient
[AMXX] Access Denied


] amx_fuckoff
You have no access to


Scrie ca nu am acces.....

LE: De fapt am incercat si amx_who si nu am admin deloc...ai scris steam idul gresit oare?

0:1:27232949
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere Admin Ucigas/teylo! Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin Ucigas/teylo!   Cerere Admin Ucigas/teylo! EmptyFri Jul 22, 2011 7:53 am

|bK|^teylo*cL* wrote:
] amx_execclient
[AMXX] Access Denied


] amx_fuckoff
You have no access to


Scrie ca nu am acces.....

LE: De fapt am incercat si amx_who si nu am admin deloc...ai scris steam idul gresit oare?

0:1:27232949
de execclient stiu...se pare k nu se suprascriu accesele pana la restart/sau deloc. dar nu pot sa ii dau acum pt ca testez ceva la uptime. steamul il am cum mi l-a dat ucigas....il mai verific o data
edit: rezolvat. eram dupa somn si am scris din greseala : in loc de " dupa steamid
later edit: acum am rezolvat si cu accesul pt amx_execclient
Cerere Admin Ucigas/teylo! Topicc10
Back to top Go down
Sponsored content





Cerere Admin Ucigas/teylo! Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin Ucigas/teylo!   Cerere Admin Ucigas/teylo! Empty

Back to top Go down
 
Cerere Admin Ucigas/teylo!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cerere clan teylo
» Cerere Admin
» Cerere Admin
» Cerere Admin " R[o] Edy "
» Cerere admin IceStyleDanuzzzy

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Discutii Generale :: Recycle Bin-
Jump to: