Romanian Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hl.LaLeagane.Ro
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere Admin . Again

Go down 
+5
mvp[RT]
MALIS
'castilio^[RT]
teylo
nYR
9 posters
AuthorMessage
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyMon Oct 15, 2012 5:52 pm

Deci am revenit din nou , de ceva vreme nu mai am aceasi activitate, am multe pe cap .
Dar nu e zi in care sa nu imi petrec cateva ore pe server, am ajuns pe locul 28 rank , deci zic ca am putina activitate. Am zis sa incerc ,cu toate ca nu ma incalzeste cu nimic , statutul de admin , dar mai vin uni nesimtitii cu dorul de a ne strica cheful pe server, cu teamplay, hack .

Deci...

Nick: |-RT-| nYR
Varsta: (minim 15 ani) 19
Experienta ca admin: am de stula /hl/cs..
De cat timpi joci pe server: De ceva vreme , nu este zi in care sa nu intru . :-)
Steam ID (obligatoriu licenta half-life): STEAM_0:1:47803022

De data poate o sa primesc si eu o sansa, si rog pe cei ce nu ma suporta de aici , sa se pronunte si ei . Mersi . Laughing

Multumesc.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyMon Oct 15, 2012 7:12 pm

Cu plăcere.

Uite că şi io am revenit din nou cu o părere personală,proprie,individuală şi subiectivă. Tu ar trebui să zbori din clan,Ray. Nu poti ajuta cu nimic acest clan,nu ai activitate,eşti nehotărât şi schimbător ca vremea. Eu nu cred ca ai jucat din plăcere H.L. ai jucat cu scopul de-a obţine admin. Contra şi bagă-ţi ursuleţu’ sub pat c-ai douăjdeani. Nah că te-am deprimat




Last edited by uppeRcuT on Mon Oct 15, 2012 9:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyMon Oct 15, 2012 7:17 pm

uppeRcuT wrote:


Nah că te-am deprimat

Nu,Chiar deloc . Wink
Back to top Go down
teylo

teylo


Number of posts : 713
Registration date : 2009-04-23
Age : 30
Location : Adjud

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyTue Oct 16, 2012 4:34 am

Pro
Back to top Go down
http://teylo.forumgratuit.ro/
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyTue Oct 16, 2012 1:26 pm

teylo wrote:
Pro

Mersi ..
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyTue Oct 16, 2012 7:07 pm

Eu unul sunt Contra,
Mi-am schimbat parerea complect despre tine, si + de asta le dau dreptate celor care au mai spus asta. Mi se pare ca esti in clanu asta mai mult pentru tag-ul ala, si + de asta, crezi ca daca esti in RT cu toate ca esti degeaba, ai anumite benefici . Ba din potriva , nu ai nici un beneficiu .
Eu unul ti-am dat o sansa de la inceput, cu toate ca stiu cine ai fost, dar mi-am dat seama si cine esti Smile adica acelasi ZMEU Smile.

Back to top Go down
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyTue Oct 16, 2012 8:08 pm

Ok pai daca tot crezi/credeti asta , se rezolva .
In ehll pana acum nu am jucat , deoarece am avut probleme cu netul , si nu aveam chef sa imi pice netul in timpul unui meci . Acum totul s-a rezolvat.
Deci , pur si simplu nu sunt in acest clan , din niciun motiv spus de tine , infine tu te-ai spus parerea, apreciez ca vad adevarata fata, pe langa aia care ma linguseste pe steam .


Salut ,
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyTue Oct 16, 2012 8:19 pm

Sa vorbim cu cartile pe fatza,
Tu esti ala ce se lingusheste pe steam Smile sa iti dau cfg-uri si toate kkt-urile de parca intr-un cfg ar sta tot skill-ul unui player, sau intr-un sprietes sau orice rahat cerut de tine,
Eu nu m-am lingusit , doar te-am chemat sa joci , dar tu preferi sa joci cu noobi pe server, in loc sa vii si tu , cum vin si restul sa facem un mixt .
Pe langa asta, daca tot vorbim de lingusit , iti amintesc o faza care a sunat ceva de gen-ul :
Quote :
eu: bai vii la un ag sa jucam un 2x2 ceva?
tu: nu, akm ma joc HL, dar daca imi dai cfg-ul tau si sprites-ul tau vin
eu: ok,
Ti le-am dat sa te simti tu SATISFACUT, si ghici ce, dupa ce ti le-am dat , tu ai si iesit de pe steam Smile doar ca sa nu mai joci.
Aici se vede cine are cuvant, si cine e cu doua fete.(prefacut)
Inceteaza cu aberatiile tale, cu mine nu iti tine, eu iti spun in fata ce am de zis.
Back to top Go down
MALIS




Number of posts : 6
Registration date : 2012-06-07

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyTue Oct 16, 2012 8:52 pm

Pro de la mine.
Back to top Go down
mvp[RT]

mvp[RT]


Number of posts : 423
Registration date : 2009-02-20
Age : 35
Location : Bucuresti

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyTue Oct 16, 2012 9:09 pm

Daca aveti chef de cearta va rog sa o faceti in particular, nu pe forum, nu deviati prea mult de la subiect.
Un raspuns din partea mea la cererea de admin este ...NU. Daca esti un jucator bun sau joci des pe server nu inseamna ca ai putea fi si un bun admin, trebuie sa fi in primul rand un jucator de incredere iar eu nu consider ca esti de incredere. Din punctul meu de vedere sa joci mult pe server inseamna sa joci undeva la 6-12 luni , doar atunci poti spune ca joci "de ceva vreme".
Back to top Go down
http://www.hldm.ro
Soaric




Number of posts : 333
Registration date : 2011-06-30
Age : 31
Location : Iasi

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyTue Oct 16, 2012 9:36 pm

Eu nu stiu din ce perspectiva priviti voi lucrurile atunci cand trebuie sa va dati cu parerea la o cerere de admin , insa eu unul privesc asa :
-Are sau nu activitate pe server?
-A creeat sau nu probleme pe server?
-Poate ajuta serverul daca are admin?
-Poate face diferenta dintre un jucator cu hacks si unul cu skill?
-Sa nu fie genul de admin care isi schimba harta dupa bunul plac.
-Si cum spunea si mvp conteaza daca este o persoana de incredere

Aceste aspecte sunt legate in mare parte de server , nu de problemele personale pe care cel ce isi da cu parerea le are cu cel ce face cererea.
Am spus acestea deoarece am observat ca si la unele cereri din urma s-au intamplat sa se certe unii din alte motive.
Deoarece nu sunt activ pe serverul de hl , ma voi abtine sa imi spun parerea(pro/contra) cu privire la cu aceasta cerere.

Back to top Go down
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyWed Oct 17, 2012 11:28 am

Castilio , daca nu iti aduci aminte eu am zis mai mult la gluma , iar tu ai fost de acord ,de iesit nu am iesit ca am vrut eu , mi-a cazut netul . ... Ok fie .
Mvp, Am avut placerea sa vad multi codati , si teamplay-uri iar admin on nu era, tocmai de asta, atat timp cat admini sunt pe server , nu am pentru ce primi admin .
Noroc ca ma intra malis,bazna , sunt foarte activi , dar nu sunt si online mereu . Eu mai joc si dimineata si nu prea sunt admini , infine eu doar am cerut .
Acum am observat cine ..... mai bine lasa ca dupa creez valva .
Back to top Go down
nicki.razna

nicki.razna


Number of posts : 78
Registration date : 2011-11-09

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyWed Oct 17, 2012 11:47 am

nYr, fara suparare dar eu sunt on mai ales dimineata.. e adevarat ca de o sapt nu prea am apucat ca doar deh, a inceput faculta... Razz
Back to top Go down
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyWed Oct 17, 2012 12:55 pm

nicki.razna wrote:
nYr, fara suparare dar eu sunt on mai ales dimineata.. e adevarat ca de o sapt nu prea am apucat ca doar deh, a inceput faculta... Razz

Dimineata ma referam pe la 5,6 Surprised , stai realx ca nu intru in fiecare zi sa te vad pe tine .
Back to top Go down
'castilio^[RT]




Number of posts : 717
Registration date : 2009-03-03
Age : 30
Location : Satu-Mare

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyWed Oct 17, 2012 3:19 pm

Presupun ca prin ce am spus mai sus nu am aberat de la subiect, si din potriva nu incerc sa creez certuri sau altele. Pur si simplu, din cele mentionate mai sus vroiam sa reiasa, ca nu e de incredere!
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyThu Oct 18, 2012 4:48 pm

Contra pentru ca nici nu te-ai obosit sa iei in seama ce am scris aici https://romanianteam.forumotion.com/t667p15-cerere-admin#7632 . Atunci aveai 18 ore iar acum ai 34 ore si jumatate. Consider ca nu esti suficient de activ incat sa poti ajuta cu ceva serverul.
Back to top Go down
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyThu Oct 18, 2012 5:43 pm

inca nu S-au salvat orele presupun , sunt 50 , infine oricum nu mai doream , si nu mai primeam .

Mersi oricum .
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyThu Oct 18, 2012 5:51 pm

Stai linistit ca gametrackerul se updateaza la cateva minute. Se intampla foarte rar sa nu functioneze si atunci nu functioneaza pt toata lumea.
Nu cred ca ai jucat tu azi 16 ore si ai avut cruntul ghinion sa nu le mearga siteul. Hai sa fim seriosi... .
Back to top Go down
nYR

nYR


Number of posts : 156
Registration date : 2012-07-28
Age : 32
Location : Dinamo Club

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyThu Oct 18, 2012 6:47 pm

cum o fi , oricum nu joc numai cu niku-ul "nyr"
Back to top Go down
bazna24

bazna24


Number of posts : 295
Registration date : 2011-11-25

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: :):D   Cerere Admin . Again EmptyThu Oct 18, 2012 10:07 pm

Of ce va place sa chinuiti baiatu Rolling Eyes Very Happy ,ai un PRO de la mine daca faci 20% din orele mele in urmatoarea saptamana Laughing !
Back to top Go down
neo

neo


Number of posts : 1172
Registration date : 2010-09-26
Age : 34

Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again EmptyFri Oct 19, 2012 5:58 am

Hai sa nu o mai lungim. Omu' nu indeplineste conditiile si nici nu mai e interesat.
Back to top Go down
Sponsored content





Cerere Admin . Again Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin . Again   Cerere Admin . Again Empty

Back to top Go down
 
Cerere Admin . Again
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cerere Admin
» Cerere Admin
» cerere admin
» Cerere Admin
» Cerere admin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Romanian Team :: Romanian Team Server :: Cereri Admin-
Jump to: